Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

in ne pozabi, da je motor narejen za 95 oktanski bencin in ne dajej not 100. Zakaj, motor ne bo šu nč več, boš pa življnsko dobo bata in obročkov ter svečke skrajšal...

Pa srečno.

Hvala pantera za fotke. Podpora s "tribun" je bla pa neverjetna... Na vsakem vogalu se je kdo drl za mano (pa niti nevem kdo vse) :blush: ... Prou fletno je blo...

Muha, naslednič če nucaš tablo s kakršnimi koli napisi in informacijami, samo povej... bomo se igrali tajnice tko k urbasom k smo risali smeške in podobno. Na konc sta povedala, da sta se hmal uscala od smeha med dirko :yea1:

Sezona je mimo. Če povzamem je bla super (razen tiste štale s komolcem, ki š zdej sm in tja škrtne ma ok). Šli smo s ciljem, da sploh vidimo proge po sloveniji, na koncu smo nekje celo točke pobrali (odlično) spoznali en kup odlične klape. Čez zimo pridno trenirat, drugo leto pa na višje cilje. Vsa čast vse fantom, k se pelejo :worship: :OK:

Aja povem: Za prvi november bomo na hitro komu prižgali svečko, pol pa pičimo za dva dni v mantovo divjat po mivki, preden bo tko k lani (2°C zjutri in 3 čez dan :whistle: megla pa ko v riti) ... Verjetno 1. in 2. november (sicer pa 2-3 ali zelo malo v poštev 3-4. Če želi kdo zraven...komot.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi s 100 oktanskim bencinom skralšal življensko dobo prej omenjenih delov?

Pa 98? Ker mi je nekdo govoril, da pri avtomobilu (tu je sicer več obratov, ampak princip je isti) ko toči 98 avto lepše vleče in manj popije (to sicer ni pomembno pri kroski) in da ima 98 tudi čisto drugačen vonj kot 95. Uglavnem v papirjih piše 95 neosvinčen.

Ne vem, najbolj me zaradi ventilov skrbi, ker so baje zelo občutljivi.

Glede zračnega filtra, ga operem in posušim ali je dovolj na ga spiham na zrak(s kompresorjem)?

Olje; kakšnega dajate in na koliko časa? Govorim o motornem olju (ne menjalniškem). Honda ima to ločeno.

Hvala za odgovore

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na državni tekmi v Slovenskih Konjicah,predstavlja Avto Celje štiri kolesnike, ki jih boste lahko tudi testirali,poleg tega bo tudi glasba v živo!

Vidimo se to nedeljo 21.10.2007 na poligonu Škedenj in navijamo za najboljše!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pride vse na zadnji DP letos??? a nm bo končn uspelo nardit eno motosvetovsko fotko al ne??? :unsure:

pozdravček :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa še Irt_32, Klemen_blueboy pa še Bula zravn ane :D Nevem če je to prevč dober bi blo preveč ranjenih :wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirurirc, evo samo za tebe ;) Tvoj mlajši bratec :)

Davide Vuillemin na Suzukiju RMZ 450 Makita

Klikni na sliko vuillemin145.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi s 100 oktanskim bencinom skralšal življensko dobo prej omenjenih delov?

Pa 98? Ker mi je nekdo govoril, da pri avtomobilu (tu je sicer več obratov, ampak princip je isti) ko toči 98 avto lepše vleče in manj popije (to sicer ni pomembno pri kroski) in da ima 98 tudi čisto drugačen vonj kot 95. Uglavnem v papirjih piše 95 neosvinčen.

Ne vem, najbolj me zaradi ventilov skrbi, ker so baje zelo občutljivi.

Glede zračnega filtra, ga operem in posušim ali je dovolj na ga spiham na zrak(s kompresorjem)?

Olje; kakšnega dajate in na koliko časa? Govorim o motornem olju (ne menjalniškem). Honda ima to ločeno.

Hvala za odgovore

Lp

Bencin 100 oktanov ima drugo mešanico ingredientov (ne bom ti razlagal, si lahko prebereš kjerkoli) kot 95, s tem tudi večjo moč vžiga, posledično višjo temperaturo... povežeš sam dalje :winkiss:

zračni filter vidim, da ti ni noben nč povedu okrog tega. Vsak filter je treba namazat s tekočino za filtre, ki ti prah in vodo "ulovijo" na površini... Ta tekočina je kot smola. To nimaš kaj pihat... opereš z bencinom, z drugim ne gre rado dol, pol pa lahko pihaš po mili volji not :whistle: aja, opere se ga pa vsako furo, če imaš kaj rad motor.

olje se menja na 5 ur. Dobri so motul 300v, castrol R4, ostalih se še nisem poslužu, zato ti ne morem dat mnenja.

Prosim

LP

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje se da naročit od factory effex grafiko.oz a kdo to prodaja oz naročuje pri nas v slo.hvala za odgovor...pantera ti ziher veš k na thef-u prodajaš grafiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na DP v Konjicah v Open 1. Kragelj, 2. Smrekar, 3. Špindler; 125 1. Gerčar, 2. M. Irt, 3. Mulec.

Dirko sem izpustil !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirurirc, evo samo za tebe ;) Tvoj mlajši bratec :)

Davide Vuillemin na Suzukiju RMZ 450 Makita

Klikni na sliko vuillemin145.jpg

Ja me prou zanima, kaj bo DV v prihajajoči sezoni naredu.

U velikosti bi mu lahko konkuriral, ga pa nesem v stilu (stvar okusa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja DV12 je defenitivno najhitrejši in najboljši goon rider ;)

PS: Jaz sem si pa ogledal drugi del dirk in je blo zlo zanimivo, edin mrzlo je blo kot pri norcih. Aja pa za najsimpatičnejšega motokrosista so izbrali Tonya :D

Slike sledijo malo kasneje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa je bil zeloooooo mraz,dobr da še ni začel snežit v Škednju!

Sm,Gerčar se je pelal res odlično.posebej v 2 vožnji!Se mu vidi da je majstor za blato(seveda za suho tud,sm leži bol blat)Škoda,da mu je zmankal samo par pik do prvaka:(, premal je bilo letos blatnih tekem!Bo pa drug let! zdj pa fantje počivat in si nabrat novih moči za drugo leto!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej. Ja res je bil mrazzzzzz! Ampak zdaj je pa kar konec sezone. Meni je že zdaj dolgčas. Champa kar ne bo drugo leto! :cry:

Klemen je pa zmagu!!!!! :OK: Pa Sašo tud!!!

Fantje spočite se pa se vidimo drugo leto!!!

Matjaž kje pa si ti bil? Kaj je blo premrzlo?!? :naughty:

Imejte se radi!!! :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nova sezona je že v igri. Priprave tečejo....

Thanks za :photo:

Ma vsaka ti čast :worship: daj telesu in Suziju malo počitka, bosta zelo hvaležna :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej sem v Lembergu. Evo par fotk.

Pa nova sezona je že v igri. Priprave tečejo....

hvala za :photo:

Pravilno povedano. Nova sezona se bliža... Komaj čakam tisti praznike da gremo v Mantovo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!