Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Tole bo, če le ne bo dežja, v soboto 27. for sure. V Semiču.

Vsi prisotni, boste lahko okusili temperaturo pri kateri trenirajo proji.

Jest mislm da licenc ne rabte sabo nosit.

Če še koga kej zanima, sem na voljo do jutri zjutraj.

Bom upošteval Panterin nasvet in grem počivat.

See ya

RAZREDI :

- Hobi; (Razred namenjen počasnejšim voznikom in voznikom začetnikom brez tekmovalnih licenc.Tekmuje se tako z motokros kot tudi enduro motornimi kolesi.Prostornine motorjev motornih koles so neomejene. Proga za tekmovalce razreda hobi je poenostavljena).

- 125 R2

- Veterani R2

- Open R2

- R1 (125 R1 + Open R1 + Veterani R1)

PRIJAVE : Od o7 – 9.oo

TRENINGI : - Hobi 9.oo - 9.2o

- 125 R2 9.2o - 9.4o

- Veterani R2 9.4o - 10.oo

- Open R2 10.oo - 10.2o

- R1 10.20 - 10.4o

- Prosti trening 1o.5o – 11.1o

1. VOŽNJA štart

- Hobi 11.30 10 min + 2 kroga

- 125 R2 11.5o 15 min + 2 kroga

- Veterani R2 12.13 15 min + 2 kroga

- Open R2 12.36 15 min + 2 kroga

- R1 13.oo 2o min + 2 kroga

2. VOŽNJA

- Hobi 14.oo 1o min + 2 kroga

- 125 R2 14.2o 15 min + 2 kroga

- Open R2 14.43 15 min + 2 kroga

- Veterani R2 15.o6 15 min + 2 kroga

- R1 15.3o 20 min + 2 kroga

PODELITEV 16.3o

Nagrade / Pokali

- Hobi kros motorji do 1o mesta

enduro motorji do 1o mesta

- 125 R2 do 1o mesta

- Open R2 do 1o mesta

- Veterani R2 do 1o mesta

- R1 125 R1 do 5 mesta

Open R1 do 5 mesta

Veterani R1 do 5 mesta

- Prijavnina + malica = 25 Eur

- Transponderska obdelava časov

- Tekmovalci morajo biti v pred štartnem prostoru

najmanj 5 min pred začetkom vožnje in se takoj nato

razporedijo na štartno rampo.

- Organizator si pridržuje pravico do spremembe urnika

in kategorizacije/sestave tekmovalnih razredov !!

- Tekmovalci vozijo na lastno odgovornost !!

- Tekmovalec, ki ne bo upošteval predpisov in organizatorjevih navodil bo diskvalificiran !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud pridem...

Prirurirc, zanima me sam če boš kej slikal, pa če te lohk prosm še za kšno mojo slikco (št. 113). :yea1:

Tud jz upam da nebo dežja...

Se vidmo.... :yea1:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jutri bo tekma v Semiču? :hmm: Tak sprašujem, ker je padlo kar nekaj dežja pa še je napovedano. :( Jaz upam da se bo izšlo :OK: in da bi uspešno izpeljali. No lepo se imejte in če bo kdo govoril jutri s Kermavnerjem ga Anita pozdravlja!!!! :worship:

Bi prišla pogledat pa ne morem- študijske obveznosti! :cry: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18.30 sm klicov v Semič in pravjo da tekma BO :yes: tako da se bo treba it mal pelat. Sam upam da ne bodo zjutraj prekinli če bo dž, da se ne bo zastonj hodilo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanima kok je bilo? Kdo je vozu, kdo ni, je blo velik folka? Poročajte!!!! :worship:

Tok mi je žal da nisem uspela prit!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Vreme ste pa imeli! :OK:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

slikc nimam, lohk pa nahit opišem moj vtis iz včerej. Tolk težav k včerej pomojm cel življenje še nism mel, ampak se ne sekiram k sm preživu ognjeni krst in nabral ogromn izkušenj. Prva napaka, da sm šel pelat 2 dirke, glede na mojo pripravlenost in izkušnje. Zutrej sm raztural in na obeh treningih postavu 1 cajt, glede na to da je bla proga v blatu 20cm, pa še dalši krog sm delu kot ostali k nism vedu da so že odpr del kroga. Ampak mi je blo kul. Na dirkah pa polhno majhnih in tud velikih napka. 3x crknu motor, ostal brez 1 bremze, nism meu dobrih očal glede na blato, padu itd itd. rezultat pa 8. skupno mesto, stem da sm 125 R2 tekmo vzel bolj za pelat kot pa dirkat, ker se je načela moja stara poškodba - rama, poleg unih zgorej napisanih. :wacko:

Čestitke vsem ostalim,...

peace :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mi smo se omenjenega dogodka udeležili kot gledalci. Iz tega kar je bilo videti je očitno, da takih prireditev pri nas manjka. Glede na to, da je pokal Akrapovič že zelo napredoval in je potrebno izpolnit marsikateri pogoj, da se ga lahko udeležiš kot tekmovalec je bila to ena redkih priložnosti za vse tiste navdušence, ki se radi podijo po raznih domačih, ponavadi divjih progah in nimajo dirkaških izkušenj. Mislim, da je bil namen te prireditve popolnoma izpolnjen saj je bilo prav v razredu HOBY največ tekmovalcev mislim da nekaj čez 25. Marsi kdo je tu doživel svoj prvi dirkaški krst in nabral prvih izkušenj za brihodnje udejstvovanje na motokros sceni. Ostali razredi so bili slabše zapolnjeni, predvsem so tu prevladovali naši neumorni veterani :worship:. Od najboljših razreda R1 sta bila prisotna samo Toni Mulec in Damjan Smrekar, ki sta tokrat za spremembo vozila brez rezultatskih obremenitev, tako, da sta oba predvsem pa Mulec uprizarjala navdušujoče skoke in polaganja, da smo prisotni lahko uživali. Dežja na srečo ni bilo, žal pa tudi sonca ne, ki bi še polepšalo ta zakluček sezone.

Upam, da se bo v naslednji sezoni še kako društvo opogumilo in izpeljalo še kakšen tak dogodek namenjen tudi HOBY voznikom.

Ob tej priliki vas vabim na ogled strani MK Slovenj Gradec ( www.mk-slovenjgradec.com ) kjer si lahko ogledate veliko slik z letošnje sezone in mislim, da bodo kmalu tudi slike s te prireditve.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da so vse tekočine do meje(antifriz olje v menjalniku,olje v motorju,mešanca 3/2,5%će je 2 takt)

da se na štant gasu ogreje na delovno temperaturo in pali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim da se podobno že menite, bi dodal, da iščemo 2kom 125ccm3 ali 80ccm3 cros motorja, za nižjo ceno tam do 1200eur, sicer (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) in razne stvari sva prebrskala, pavseeno če bo kdo kaj vedel,kdo prodaja odličen cros,pa naj javi na

031-434-225 Damjan in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede dirke sem pa še kr zadovoljen glede na to da je bila prva dirka . na prostem treningu sem postavil drugi čas na tekmi pa sem imel še kr težave še kr akrobatski padec in podobne napake.. tk da se je na koncu kr dobro izšlo saj sem bil 2 v skupnem seštevku.drgač pa čestitke še vsem ostalim ki so bili udeleženi dirke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je blo blata kar nekaj ;) Kaj se je kasneje kej zvozlo, al je blo tak blatno še naprej na dirkah? :hmm:

PS: Upam, da bo še kdaj takale hobi dirka, da lahko mal dirkaštva okusimo tudi mi, ki nimamo licence ;) Če bo kej sporočite :D

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja proga se je zvozla malo v drugi vožnji drgac pa nč veliko bolš ko v prvo vožnjo !Mx peter se pa ja drugo leto prijaviš na akrapovič pokal ane ?licenco pa ja ni težko dobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma že tekmujem dost s kolesom, tak da mi potem čist zmanjka časa, pa še finance potem pridejo na plano. Šel bi pa kako dirko takole odpelat, mogoče dve tri ;) Za kej več pa bi že mogu kolo mal opustit :closedeyes:

Dejte še v SG kej takega nardit. A niso lani hotl met nek cross country, pa je potem odpadlo. Lahk bi takole hobi dirko nardil, ko že mate glih progo :P

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja bi lohk bom podal predlog pa ce bo uspelo bom obvestil a velja kk pa kaj vasa proga v velenju je se vozna letos al ne bi priso kej vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje, da še bo vozna ;) Dans še pomoje ne, jutri je praznik, pojutrišnjem bi se pa že dalo ker rit ;)

Sporoči na PM če boste kej hodl okrog :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!