Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Ima kdo desno plastiko od kilerja za Kawasaki KX 125 men se zdi da od 03 naprej paše gor.

Ve kdo če se da vozit po progi v Prilipah(Brežice),pa če se da kdaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo a se kaj spomneš te prikolice za motor...to je pa naša garaža slikano je pa stanovanja.(1,7m vode v garaži)

se... matr, te slike šele pokažejo dejansko stanje :unsure: kar so po TV kazali je blo "skoraj cenzurirano"...

@Peter... baterije veš da bomo zrihtali... kolk jih rabiš? Eno, dve, petnajst :D Bom jutri poklical mojstra, če so na zalogi, pol pa dobiš domov :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil na goriškem super dan. Toplo, sonček... skoristili smo za en kratek trening na Vogrsko PRO CIRCUIT place :D podlaga trda zbita tla do amena, špure po 25cm globoke, ovinki razriti :D Super za trening. V primeru padca po špurah te je zrezalo na tanko ko mortadelo :whistle: pa vilce smo iz servisa dobili, tako da je blo super za preverit kašno je stanje v kartušah :lol1:

1. Bratec :naughty:

2. Lep pozdrav od mene :D

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo...tvoj bratec se je pa dobr ulavfov,se ga spomnem se z 125tko hondico.jaz pa počivam,konec avgusta sem si navikularko v levem zapestju zlomu.gips sem pa dav dol v pon.5.10-....9 tednov sem ga mev.okol amortizerjov mi je pa mavri reku od 550€ naprej.pol sem pa vidu tvoj post da pride 330€---za 200€ me je hotu nategent!!!

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Peter... baterije veš da bomo zrihtali... kolk jih rabiš? Eno, dve, petnajst :D Bom jutri poklical mojstra, če so na zalogi, pol pa dobiš domov :photo:

Če zrihtaš dve za ceno ene vzamem tudi dve :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako si zadovolen z vilcam?

vilice kot vilice... sm mel poštimane setinge že od prej. Zdej so se mi v mantovi samo uscale, tako da je blo treba samo regular servis nardit in to je to. Pa ene 40ur so tudi že imele, tako da je bil cajt počas :D Drugače pa sem zelo zadovolen s "predelavo", ker tale kawasaki je imel še stare kayaba gor, pa so original ko fičo proti showinemu marcedesu, ki jih imajo honda ali suzuki novejši (no sej tudi kawa in yamaha po 2007 imajo tanove kayabe, ki jih mojstri hvalijo bol kot showine... tako sem slišal govorit, lahko potrdima samo razliko med novo showo pa staro kayabo)...

@grega30: dobro se je ulaufal ja, mulc hitro napreduje... Pa suzuki mu ful dopade, kar se vidi. Kar se pa maurija tiče. On ima cene po videzu. Če si mu všeč, ti da zelo ugodno, če te ne pozna in prvič vidi, te bo oskubu... Pa ne smeš se mu pustit, pogajaj se za ceno pa bo :D pa ne okol govor :whistle:

@peter: ti sopročim zvečer po msn :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dostikrat pri mauriju,u zadno sem kupu jakno od axo-ta,pa komplet plastike za hondo.men je reku sam za servis najmanj 300€...za seting pa 550€.ampak to sem ga čisto informativno uprašu.pol se pa verjetno da naštimat kakšna dobra cena-tko kot on pravi.ko se bo sezona začela se bom uglasu kakšen vikend u vrtojbi če bo proga kaj odprta.saj bi se že to sezono sam mi je model ki ma to čez reku da bo proga odprta ko bo konec tekem ,ker kao nimajo časa dežurat tam vsak vikend!

lep pozdrav z gorenjske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se katerem valja doma kak podoben nosilec za balanco?

Če se nej pove.

dsc00051.jpg

Ve kdo za kako solidno progo,da se,da ob nedelah vozit v okolici posavja.

Popravljeno . Popravil metalc17
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se katerem valja doma kak podoben nosilec za balanco?

Če se nej pove.

Ve kdo za kako solidno progo,da se,da ob nedelah vozit v okolici posavja.

imam doma komplet teh nosilcev od Scar (črni so) za 28,6mm balanco... Ta debelo. Če želiš, se lahko zmenimo

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost imam še za en x navadno balalnco.No zdaj sm za silo zrihtu mal bol sm matico zategnu pa je kr naravnost.

Dej povej koliko bi vse no imel za te scar nosilce nikol ne veš mogoče balanco zamejam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Metalc17: Kaj si se že raztegnu :yea1: Welcome to the club B)

PS: Če je pa slučajno komu dolg čas, si pa lahko ogleda dve dodani galeriji v mojem albumu :D

Lezen13November.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Peter. Ka pa če bi se jest kej pr vas na progi oglasu???? Z motorjem seveda. Če nau snega tud seveda????

Ja pa še unga KX125 bi si pršu pogledat en dan. Kdo ma že to, Metalc al sm falil????

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Peter. Ka pa če bi se jest kej pr vas na progi oglasu???? Z motorjem seveda. Če nau snega tud seveda????

Ja pa še unga KX125 bi si pršu pogledat en dan. Kdo ma že to, Metalc al sm falil????

Ej ni panike :D Sem slišu tudi, da si se že preganju na naši progi :D, pa nč ne poveš. Se bo pa v soboto rihtala, tak, da če nimaš kej za delat lahk prideš pomagat :D. Mislim, da bi v nedeljo lahko blo vredu vreme :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še unga KX125 bi si pršu pogledat en dan. Kdo ma že to, Metalc al sm falil????

Ja jst mam ta stroj.Bom enkrat pršu v veleje mogoče nasleden teden med vikendom.

Ja veš MX Peter je hudič če ti proge zmanka pa padeš,da še sam ne veš kam.

Drugač je pa kr fini občutek,sam motorja mi je še škoda za take padce(za en x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo. Jest bi, če se bi dal, pršou med tednom, ker mam glih pota tm okol. Sam nisem še bil v Ležnju, to je mogu nekdo zamešat, valda nimam dvojnika. Ej Metalc, če se ne bova srečala na progi lahko tud do tebe prletim????

Ga pa mali Majerič kr fino biksa. Pastrana style.

Peter tele tvoje fotke sm mal prečekiru. Že k si mel une iz Kawasakija je zgledal hudo in Honda ti tud dobr paše. Full dobr stil. :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena fotka iz fure po progi v trbovlah(nedelja).

dsc00027.jpg

Slikano po 5-ih min vožnje na progi.

Upam,da se boma en x dobila na kaki progi.Ker jst imam predusem nedelje frej pa še to ne vsako.

Lahka tud prideš do mene sam ni bliz nobene proge.

Popravljeno . Popravil metalc17
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!