Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

heh moraš pozabt na tist skok, drugi krog tiščat napolno :kva2:

aja glede skokov je še tak .... ko priletiš na mizo ga u krivini ali malo prej stisneš dol se prau tak da motor potineš dol, in tako letiš nižje .... in s tem pridobiš na času, ker če višje letiš dle si u zraku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja s tem naj se dirkači ukvarjajo,čim daljše,višje tem boljše :OK: sploh če živ ostaneš potem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dlih obratno je :OK: če nižje letiš prej boš na tleh in stem pridobiš na času :kva2: nizko pa daleč :D sam ne rečem da skok ki je visok .... mal motor premakneš :kva2: uuu to je tolk lepo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj greš na okroglo v luft (sej veste kuko mislm),dalj časa boš letel.pa pika .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja s tem naj se dirkači ukvarjajo,čim daljše,višje tem boljše :OK: sploh če živ ostaneš potem :)

[

/quote]

kerga briga za cajt,jest mam dost cajta,važn de takrat ko si v zraku kakšno debato s ptiči udarš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima? A mogoče ve kdo, kje bo drugo sezono Jelen fural. Če sploh bo. Sem po netu brskal ko nor pa nisem nč najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka si t iz lune padu. Na forumu za motocrossiste si pa ne veš kdo je Roman Jelen. Lani je bil v skupnem seštevku svetovnega prevenstva v mx3 na 6-tem mestu. Ja pa da boš vedu je SLOVENC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Jelena je res škoda, lansko leto v svetovnem vrhu z hondino ekipo :OK: , letošnjo leto pa katastrofa z huso :BUA: .Ekipe, se pač potegujejo za medijsko bolj znane šoferje in jim ponujajo lepe dnarce.Tisti malo manj znani pa tudi dobri šoferji pa zastopajo slabša moštva z slabšim materijalom.Rezultat je letošnja sezona, če bo Jelen ostal v tem cirkusu se bo s težavo :? prebijal skozi kvalifikacije.Želim mu vse :OK: :OK: :OK: .Mogoče pa v naslednji sezoni štarta v super-motu za Sitarja?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kar na suzuki-MX preskoču

hvala D.J. :) Prva serija RMZ450 je bla v Nemčiji umaknjena iz prodaje :? .Nova pride v začetku januarja.Upam, da bo motor res vredu kot pišejo v vseh testih.Spet nekaj novega na trgu pa še ugodna cena je 6.000€ :D .Upajmo, da bo z njim konkurenčen v MX.Za kateri team bo nastopal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala D.J. :) Prva serija RMZ450 je bla v Nemčiji umaknjena iz prodaje :? .Nova pride v začetku januarja.Upam, da bo motor res vredu kot pišejo v vseh testih.Spet nekaj novega na trgu pa še ugodna cena je 6.000€ :D .Upajmo, da bo z njim konkurenčen v MX.Za kateri team bo nastopal?

Samo 6000€ uuhh jeah :wub: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te prav razumem kupuješ kroslo za 50 jurjev?????????? Raje ne, edino če boš imel za kak drug namen jo ponucat kot za vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi jokal, verjem da se ti ne bo zjebala pa lahko fukneš da te bodo še dve leti sestavljal kirurgi v kliničnem centru, edino kar gre je kakšna balanca, ročke, strehca samo to jematerial itak potrošni pri teh motorjih. Pod prvo dvomim da boš dobil kaj za 50 jurjev, pod drugo pa če boš že dobil ti lahko povem da si ga najebal ker boš v glavnem mašino razdiral pa dele kupoval, ti pa iz lastne prakse povem da čim je kaj narobe si ob 30 jurjev za tren oka.

Če hočeš kroslo za vozit (rekreacijsko) pa da ne boš imel potem preveč stroškov z njo glej cene tam od 350 000 naprej, kupovati za manj je v bistvu metanje denarja skozi okno, že ob samem nakupu v glavnem pa potem za popravila.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno. Čist tako v oceno ti povem da so me deli na sezono stali kar tam enih 150 000 SIT pa nisem imel prav slabega stroja, potem pa prištej še bencin, pa olje........................

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm kr velik že pride to. :( sam jest res nevem na kero stran me bl vleče. Po eni strani mi je najbol skoz ovinke zalagat, po drugi strani pa ko grem po terenu, pa kar ne morem nehat. :hmm: krosla bo pa pač ko bo denar za to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je krosla zakon, čeprav sem trenutno na cesti.

NA motocrossu se tolk navadiš kriznih situacij, in pa obvladovanja motorja (zdrsi) da te redkodaj kakšna stvar res preseneti. Meni je sedaj tudi po cesti s 250 kg kravo full dober feeling ko ti začne kdaj zadnji konec odnašat, marsikdo misli da si malo fuknjen ker večina zašvica ob takem dogodku, meni pa se usta razširijo v nasmeh.Definitivno je dober začetek motoristične kariere na off roadu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam Leteči. Storskov je res velik.Mene je prislo na sezono tud 150 000 do 200 000 SIT.Pa je bla 98 letnik.Drag je ta hobi ampak je pa zakon.Pa se tud strinjam da je dobr k se naucis reagirat v kriznih situacijah,ki jih je veliko.Na zacetku ti vsakic ful srce zacne nabijat, poj se pa pocas navadis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo pa poj kr atx zaenkrat. popravljat ni problem, delov ni težko dobit, le moči mal manjka. kroslo bom pa poj kupu ko bom mel denar. :doze: :)

Hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje! Motocross-isti in Enduraši kere ščitnike uporabljate za prsni koš. Tako imenovane želve al majice z vsemi ščitniki (na mrežasti majici so všiti ščitniki). Keri so bolši za vožnjo in keri varnejši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!