Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Hmmm....Zagotavljaš da ni zamržjena podlaga?...Ker je blo letos dovolj padcev...in nočem zaključit sezone tako kot je potekala čez leto :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....Zagotavljaš da ni zamržjena podlaga?...Ker je blo letos dovolj padcev...in nočem zaključit sezone tako kot je potekala čez leto :headbang:

evo meglenšček tu ti zagotavljam da ni zamržnjeno

sem našel še nekaj starih slik z treninga da boš si lažje predstavljal progo, danes je tam sigurno zelo živahno

» Kontakt: Stefan, Fredy

» Telefon: +43 676 481 481 4

» Öffnungszeiten: Fr., Sa. So. und Feiertags

» Kosten: €15/Tag

» Anfahrt: Wichtig ist nur, dass man die Ortschaft Simasag findet (sollte jeder vernünftige Routenplaner schaffen) Dann in der Ortschaft Simasag Richtung Ivan abbiegen (Achtung, von Norden gibt es vor Simasag schon eine Abzweigung Richtung Ivan, die nicht nehmen, sondern erst die IN der Ortschaft!!) Dann gehts es ein Stück auf einer asphaltierten Straße zwischen Feldern und Wiesen entlang und noch vor der Ortschaft Ivan gehts durch ein Waldstück und gleich am Ende des Waldstückes ist rechts die Einfahrt zur Strecke (Schranke und Feldweg).

» Kommentar: Die Strecke selbst liegt in einer Sandgrube, daher keine Lacken, kein gefrorener Boden! Es gibt 2 Steilhänge und andere bergauf und bergab Passagen, ein größerer Table und 2 kleinere. Weiters gibt’s einen Step-up, an dem wurde aber noch gefeilt und viele sandige Kurven zum Driften! Der Sand ist ideal da er wie schon gesagt bei jeder Witterung befahrbar ist und vor allem bei Stürzen nicht weh tut!! Außerdem bietet er ein super Drift-Training (ich sag nur: Surfing on the Sand!!). Infrastruktur ist leider keine vorhanden, aber für alle ohne Wohnmobil: 20km südlich liegt Savar, dort gibt es eine wunderbare Therme (Abendeintritt 4,5 Euro).

post-5471-1198327171_thumb.jpg

post-5471-1198327182_thumb.jpg

post-5471-1198327196_thumb.jpg

post-5471-1198327212_thumb.jpg

post-5471-1198327223_thumb.jpg

post-5471-1198327233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pantera katera proga je to??

mi ve kdo povedat kje je še kakšna proga na primorsem ki bi utegnila "obratovat"/bla odprta jutri v nedeljo ali v sredo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pantera katera proga je to??

mi ve kdo povedat kje je še kakšna proga na primorsem ki bi utegnila "obratovat"/bla odprta jutri v nedeljo ali v sredo????

če maš voljo in ti ni predaleč lahko gremo v sredo na to progo ki jo je pantera pokazo.Je pa okrog 150km iz Murske Sobote proga je seveda na madžarskem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fantje.. tudi tle ni nevem kake vročine. Temperature po vremenskih podatkih so lepe ja... 8°C ipd. Če stojiš na soncu :whistle:

Drgač pa potleh ledene luže, tko da za ogrevanje greš dva kroga po progi teptat, pol se pa z mrzlim blatom obmetavej. Pa moli, da ni kamnov vmes :rolleyes:

Je drek ta zima. Splača se it za rextonom zdej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš voljo in ti ni predaleč lahko gremo v sredo na to progo ki jo je pantera pokazo.Je pa okrog 150km iz Murske Sobote proga je seveda na madžarskem

hvala,vendar sem mel v mislih goriško primorske konce,mogoče kaj v italiji,čez mejo....bo/je kej odprtga??

vrtojba,vogrsko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bo letos Yamaha Factory v AMA supercross in AMA motocross prvenstvu vozila Akrapovič izpuhe :D :worship: Počasi se selijo tudi na ameriški trg. Dobra poteza :D

Prav tako ekipa Samuel od Chada Reeda

http://www.vitalmx.com/photo/albums/userpi...07hill2_900.jpg POVEČAVA

normal_120707hill2_900.jpg

so pogruntal kva je dobr... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš voljo in ti ni predaleč lahko gremo v sredo na to progo ki jo je pantera pokazo.Je pa okrog 150km iz Murske Sobote proga je seveda na madžarskem

pa toplo se oblecite :D še najboljše pa da gre kakšno medicinsko osebje zraven, da vam bojo nudli prvo pomoč pri ozeblinah.

Gery malo raje počakaj da ne boš slučajno takrat ležal, ko bo vreme ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pantera hvala za tole inf. Se mi definitivno bolj splača skočit "sem gor" kot "tja dol"...hmmm...edini stik ki sem ga imel z mivko je bilo ko mi je lezla na plaži med gate...Je zelo "tricky"???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo v vrtojbo!!!...Poklical g. Dejana...Zadeva je odprta!!! Edino v primeru dežja...nebo možen trening...kar pa je itak razumno in smiselno;)..Bi sproti zamrznil :krneki: ...Klical tudi kolega,ki ima punco iz vrtojbe in je rekel,da je temperatura sanjska proti temu kaj imamo mi tukaj v Mariboru...No zdaj pa v garažo lubico gret;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen, razfu.. teren!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAP :worship: :worship: :worship: :worship:

Bravo Klemn,.... sm brez besed..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Čestitke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno 2008 prav vsem motosvetovcem, pa seveda Klemnu, da se izkaže v 2008 in pokaže kaj res zna :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!