Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

je kle piše, sm bi rd če je kle okrog lj kje kkšn zastopnik.Ker lesce so kr deleč od mene!:)

kermavner v okolice ljubljane ima tud smith očala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj fantje trenirate kaj.

Nabavil sem nov stroj(na sliki) spet bodo borbre na akrapovič pokalu

:worship: :worship: :worship:

:naughty: :naughty: :naughty:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

post-5758-1201111687_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bmw11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj fantje trenirate kaj.

Nabavil sem nov stroj(na sliki) spet bodo borbre na akrapovič pokalu

:worship: :worship: :worship:

:naughty: :naughty: :naughty:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

zaradi tebe že razmišljajo o razredu R3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja smith očala ma sm kukr jst wm nima zatemnjenih stekel.

Kaj fantje trenirate kaj.

Nabavil sem nov stroj(na sliki) spet bodo borbre na akrapovič pokalu

:worship: :worship: :worship:

:naughty: :naughty: :naughty:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Vse se dobi pr kermavnerju, samo, treba je stopit do Uroša, pogledat v Katalog in naročit. Dobava je cca 1 teden.

BMW11. :wacko: Kva je to? Kašn prototip Kawasakija al kašn nov motokultivator - street edition? :D :D :slap:

:worship:

Popravljeno . Popravil rocky_zupca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se dobi pr kermavnerju, samo, treba je stopit do Uroša, pogledat v Katalog in naročit. Dobava je cca 1 teden.

BMW11. :wacko: Kva je to? Kašn prototip Kawasakija al kašn nov motokultivator - street edition? :D :D :slap:

:worship:

:lol1: :lol1: :lol1: :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay motokros druščina.

Kaj mi lahko kdo pove, če ima mogoče Lazer MX7 čelado, pa kako so kej številke le te glede na obseg glave? Sem danes šel v trgovino sprobat, pa so imeli samo L velikost (59-60), jaz mam pa obseg 57cm, pa se mi je zdela čist prav, zdej pa nisem več prepričan, če bo M (57-58) prava velikost zame :unsure: Do zdej sem imel Airoh Runner M (57-58) velikost.

PS: Kupujem preko spleta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay motokros druščina.

Kaj mi lahko kdo pove, če ima mogoče Lazer MX7 čelado, pa kako so kej številke le te glede na obseg glave? Sem danes šel v trgovino sprobat, pa so imeli samo L velikost (59-60), jaz mam pa obseg 57cm, pa se mi je zdela čist prav, zdej pa nisem več prepričan, če bo M (57-58) prava velikost zame :unsure: Do zdej sem imel Airoh Runner M (57-58) velikost.

PS: Kupujem preko spleta

Mx Peter jaz imam Lazer ćelado pa imam S,s tem ka nimam malo glavo.

post-5758-1201183918.jpg

post-5758-1201183928.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola motokrosisti!

Povejte mi točn datum če kdo ve kdaj je letos Mantova Starcross vem da je zdele enkrat v začetku februarja sm več pa ne vem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaka očala uporabljate motokrosisti. Predvsem če imate 2 šipce al samo 1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaka očala uporabljate motokrosisti. Predvsem če imate 2 šipce al samo 1.

Očala z eno šipco!

Z dvema plastema so očala za enduro in za bolj zimske čase, ker bi naj prerečevale rosenje. Čeprav, ko se peleš in je prezračevanje pravo, se ne bo zarosila nobena šipca, ko se pa ustaviš prešvican, se pa zarosijo čisto vsaka očala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, fora je v tem ker imam smučarska očala z dvemi šipcami, ena je rdeče-pinky, notranja pa je prozorna. Tako da bi blo OK če sam barvasto ven vzamem in imam navadno za vozit. Vozil se bom pa itak v lepem vremenu-supermoto... :worship: Hvala! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da imaš ti eno šipico, ki je že narejena iz dveh plasti, vmes pa je zrak. Ali se motim mogoče in imaš res dve šipci?

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da imaš ti eno šipico, ki je že narejena iz dveh plasti, vmes pa je zrak. Ali se motim mogoče in imaš res dve šipci?

so dve šipce, ker imam možnost zamenjave barvaste šipce. Problem je ker ta firma ne obstaja več v EU, lahko naročim iz japonske edino :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj očala niso ravno draga. A ni bolje da ne kompliciraš pa kupiš ena motokrosistična?

pa še par slikc iz španije pripenjam :naughty:

zamknu B)

dsc3072.jpg

zamknu.jpg

high in the sky :o (slika 1 - en domačin, slika 2 - Marc de Reuver, Martin Honda)

dsc1121.jpg

dsc1457.jpg

na pouno :D (tadiča mal bl, jst mal mn :lol:)

dsc3161.jpg

dsc4789.jpg

dsc4852.jpg

MK ZAI B)

dsc3650.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!