Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

stvar posameznika,sigurno maš favorita,js bi uzeu hondo al pa yamaho,4kolesnika za pouno ceno nebi nikoli kupil,to pa je le moje skromno mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe trenutno 4kolesnik, če se pa že odločiš za kros pa glej, da menjaš zadnji feder :lol: drugače sem pa za CRF.

Pa brez zamere Winkl-115 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo! Klemen Gerčar odslej s sponzorskim vozilom. Klemena lahko vidimo na cesti z svojim novim avtomobilom, ki so mu ga izročili v enoletno uporabo.( avto je francoske znamke Ligier in vozen je lahko z H kategorijo kot moped in doseže hitrost do 50 km) Zato pazite na cesti, sj Gerčar sedi za volanom :)

post-18646-1201424885_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za predloge :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Pantera ne samo zadnji amortizer se vilice bom predelal,strah te bo ko bom te prehiteval z YAMAHO nič drugim

post-5758-1201431330.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za predloge :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Pantera ne samo zadnji amortizer se vilice bom predelal,strah te bo ko bom te prehiteval z YAMAHO nič drugim

A tako zgledajo predpokalna ustrahovanja, taktiziranja na psihični ravni? :P

PS: Tazadnjega (quad) sploh ne glej drgač pa drugi (Honda) in privi (Yamaha) ;),......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MX_Peter: " A tako zgledajo predpokalna ustrahovanja, taktiziranja na psihični ravni? :P"

he he :worship: :rolleyes: no sej prov tud to mora bit, da ni tk dolgčas :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pripravljalnem obdobju bmw11 rad pripoveduje pravljice, verjetno si res močno želi uspeha :hmm: Malo zadihaj in trezno razmisli, postavi se na realna tla in začni prvo z suhimi treningi. Pa ne pozabi, da je bil sprejet anti-dopinški kodeks :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz vredu treniram, ko sem dans prekolesaru 105km :P :lol1:.....zadnjih 15 me je že tema dobla :headbang:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz vredu treniram, ko sem dans prekolesaru 105km :P :lol1:.....zadnjih 15 me je že tema dobla :headbang:

u madonca :worship: sm pa jest mislu da vredu treniram :unsure: !dej povejte kk kej trenirate pa če usak dan oz. kakšen način....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz vredu treniram, ko sem dans prekolesaru 105km :P :lol1:.....zadnjih 15 me je že tema dobla :headbang:

uuu...sm kuk časa si pol ti to kolesaru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ko sem gonu do ku**a, pa ko je pihal ko sto madon, sem rabu 3h 40min,... blo je že tudi velik bolš ;) npr Logarska pa nazaj skor 35km/h povprečna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter je klasa za sebe a se bojim, da bo do začetka sezone pregorel, pol pa bo kje Gary Semics glaven krivec :lol:

3x tedensko fitnes, nekaj malega tek in kolo, na motorju pa nisem bil od zadnje dirke v Lembergu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter je klasa za sebe a se bojim, da bo do začetka sezone pregorel, pol pa bo kje Gary Semics glaven krivec :lol:

3x tedensko fitnes, nekaj malega tek in kolo, na motorju pa nisem bil od zadnje dirke v Lembergu.

Prejšnja leta se bil še bl nor, pa kjub temu, da je blo veliko snega :P tak da ne bo bojazni da pregorim haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter je klasa za sebe a se bojim, da bo do začetka sezone pregorel, pol pa bo kje Gary Semics glaven krivec :lol:

3x tedensko fitnes, nekaj malega tek in kolo, na motorju pa nisem bil od zadnje dirke v Lembergu.

:winkiss: točno k smo lih pr gary semicsu že dooolg iščem filme(torrente) od njega a je kdo od vas dobil njegove dvd-je?rd bi si zloadov dol sm k nism nč najdu nikjer.

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: točno k smo lih pr gary semicsu že dooolg iščem filme(torrente) od njega a je kdo od vas dobil njegove dvd-je?rd bi si zloadov dol sm k nism nč najdu nikjer.

Na www.extremebits.org imaš dva njegova videa. Druga pa še nisem zasledil na netu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem brez besed glede vaših treningov.

Kaj boste državno vozili ali za kaj trenirate.

Pokalno tekmovanje je rekreativno dirkanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To prvenstvo je postalo množično in tudi konkurenca je močna, zato se je pa treba pripravit, da ne bomo zadaj južno vozli kot npr.115 :P

Minila so leta 2004 in 2005 ko vas je bilo na štartu za četrt rampe in ste se lahko brez treningov vozili pri vrhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pantera ne na pamet poglej od leta 2002 naprej voznikov je bilo vedno nekje tu kot zdaj.

Res jih je nekaj vec ampak ne dosti.

Ne se me bat nebom vozil v SLO bom šel na prave proge ne na te stezice.

post-5758-1201529305_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To prvenstvo je postalo množično in tudi konkurenca je močna, zato se je pa treba pripravit, da ne bomo zadaj južno vozli kot npr.115 :P

Minila so leta 2004 in 2005 ko vas je bilo na štartu za četrt rampe in ste se lahko brez treningov vozili pri vrhu.

Pantera daj nejah se bahat in se obnašat otročje.2005 si bil prisoten in vrha nisi dosego pa tudi lani s pomočjo amzs ne zato ti je že Bmw lepo povedo "ne govori nekaj na pamet" pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil bomo vse akrapoviče pa najbrž kakšno državno. Zato treba trenirat :naughty: Učeri smo treniral v semiču :P luštn...

Zdej pa hitr na fitnes :D

P.S: A kdo ve, ali gre motor v novega VW Caddy s 5 sedeži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooo poglej poglej moja bodoča,......

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ČELADA :naughty:

To Peter imas dober okus,daj nabavi prava je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!