Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Oho glej no prekmurce, kaj se pa razburjata. Jaz sem samo omenil, da je pač potrebno trdo trenirati za dober rezultat :rolleyes:

Kako pa je meni pomagala AMZS :? g.Logarja sem edino prosil da naj spremeni pravilnik, da boš ti g.Gyergyek Dušan lahko dalje vozil v OpenR2 prav tako Carič Jaka, a na žalost ni hotel slišati o spremembi pravilnika. Zdaj pa boš krivdo valil name, no hvala prijatelj :worship: Sem pa bil eden redkih, ki se ni pritoževal za Žafrana, ko je pelal zraven nas v Orehovi vasi ne, da bi se pritoževal glede tebe in Cariča :headbang: .

bmw11 glede števila voznikov in konkurence pa si malo poglej tukaj, pa ti bo hitro postalo jasno http://www.nikamedia.si/funsport/

Pa ne blati slovenskih prog, ker so ti bile 5 let OK, zdaj pa so ti kar na enkrat postale stezice. Mogoče pa je za povod temu blatenju kriva tvoja slabša pripravljenost :hmm: Verjamem pa, da ti bo boljše med prvimi na vasi kot sredina v mestu. Tekmoval pa bo seveda vsaki tam, kjer se bo vredu počutil. Jaz ostajam v Akrapovič pokalu, vmes pa tudi na kakšni vaški dirki na Madžarskem upam, da se tam srečamo in izmenjamo občutke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REXTON!

Tole pa ni zai team,k da jih tričetrt manka. :rolleyes: Kje ste pa prvaka 05 skrival? Se raj ne kaže al je pjn ležu za prvim oglom k je b-day zapiv z ostalo ekipo :lol1: :lol1: JoK3 :lol1: :lol1: Sam res kje so bli vsi ostali,a vs ni blo več tm? :whistle:

Kako? A kar državne grete pelat? Noro! To bomo navijal!

Pa glede treningov,če hočte prave treninge si lah ogledate knjigo Jasne (Špindlerjeve bivše) kako je Mihata trenirala,pa vm mogoč kej pomaga. :naughty: Mate jo pa na voljo na športni fakulteti v lj.

Še neki. A Cajzk(oni k se ne upa kazat oz. ke pijn leži za taprvim voglom :beer2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ) se bo letos kej pelu v konkurenci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivk je neki rd doma zadnje čase(hmmm?), Krivec ma ramo poškodovano, Lovro ni šou zravn. To smo pa tut usi, ki v klubu tut treniramo :)

Cajzka ni blo, mu ni uspel prepričat staršev, v zameno je dubu sanke za sneg :P

Tadiča pa pravta da sta MTD Racing :D

Vidu novo SXS-F :worship: :naughty: lep motorček, tak spodobn. Lohka bi reku da kr za 2(dobesedno):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo banda!!!

Kak pa kej gre Klemnu v novem teamu??? Dej klemen_blueboy povej nam mal iz prve roke, če boš gor, ker nas res firbec matra :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MX_Peter Objavljeno 29 Jan 2008 @ 23:13

Jo banda!!!

Kak pa kej gre Klemnu v novem teamu??? Dej klemen_blueboy povej nam mal iz prve roke, če boš gor, ker nas res firbec matra

Lp

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lep pozdrav vsem skupaj!

Ja men gre trenutno full uredu. Že ta mesec sem bil na testiranjih, ki pa se bodo nadeljevala v februarju (za 5 dni bom gor). Dixon team ima še 3 ostale voznike (Gundersen, Campano, Baar) med katerimi bo Gundersen vozil use tekme za svetovno prvenstvo MX1. Po presoji team-a pa bom tudi jaz odpeljal kašno MX2 tekmo za svetovno prvenstvo.

V teamu je moč opaziti čisto drugačen odnos do vsega (bolj profesionalno) kot pa sem bil to vajen do sedaj. Motor je res špica, saj je Bike It dixon team največji yamaha team v angliji, imam tudi svoj kemper (predelan Iveco kamion), ki je res uno WAUU=)!

1. tekma, ki jo bom odpeljal v Angliji bo 2.Marca in bo nekakšna uvodna tekma na kateri bosta združena MX1 in MX2 klasa (je kot tekma v Mantovi), lansko leto so bili vsi svetovno znani vozniki, ramon, mckenzie, coppins, de deyker,...tako da konkurenca je 1a.

1. tekma za Angleško prvenstvo, pa bo tedn kasneje (8-9 marec) in nato še tedn kasneje druga tekma. Lanski prvak v moji klasi je MIke Brown, drugi pa je bil Tommy Searl (še ostalih prvih 8 voznikov se redno uvršča na tekme za SP oz. so med dobitniki točk!!!)

Upam d nism biu predoug...=) vendar je to res skrajšana verzija.

Če pa koga še kej zanima pa lahko praša-ni panike!

aja pa še spremlal boste lahko moje rezultate na mylaps.com ker imam svoj transponder(ponavadi so rezultati gor v pou ure ali prej!)

Lp Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko uspeha :OK: :yea1: , bomo navijali :grupni: in držali pesti :yea2: . Pa še kakšen komentar iz dirke, da bomo vse zvedeli iz prve roke :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve za kakšno WEB stran od Klemna v Angliji???

Na tej: Bike It dixon team so lanski podatki.

Sicer pa... Klemen.... Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo lepo Klemen, da si se javil :worship:, še nisi postal "važen" ko si zdej bolj slaven, hehe hec na stran ;) Tudi jaz ti želim vse naj v tem letu, bomo navijali doma in spremljali tvoje dosežke ali na televiziji ali na internetu. Ti pa nas le obveščaj o vsem mogočem, če boš le imel voljo in pa seveda čas :) Srečno :yea1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Klemn srečno!

Bomo spremlal tvoje rezultate, ti pa komot napišeš šekej več, tole je blo res nakratk, pa sploh nis biu predolg. Res je veseje je brat kej tazga, iz pravga motocrosa, naproti unim postom k ker sprašuje "če ma ker kašno rableno guma za prodat" :wacko: :wacko: :wacko:

Velik uspeha želim!

respect :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mamo le prepričal, da mi nariše eno MX slikco. Tale gre defenitivno na steno v moji sobi ;) :rolleyes:

goat-003.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mamo le prepričal, da mi nariše eno MX slikco. Tale gre defenitivno na steno v moji sobi ;) :rolleyes:

goat-003.jpg

lepo lepo.Sm a tale #4, a je to RC, je pa sposobn v ovinku na počez z eno roko, z drugo pa še fliperje dol meče. :worship: :winkiss:

drgač pa zakon slika res za v okvir takoj

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a ne vidš, da ima na belanco komolc naslonen! :rolleyes: Al to ni kak amater!

Ampak zmer se nekdo najde, da neki najde...

Čestitke mami, res fajn slika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo.Sm a tale #4, a je to RC, je pa sposobn v ovinku na počez z eno roko, z drugo pa še fliperje dol meče. :worship: :winkiss:

drgač pa zakon slika res za v okvir takoj

:worship:

Hah,itak da je sposobn če je pa RC... :winkiss:

Swaka čast mami k je to narisala...škoda k moja ni tko nadarjena... :closedeyes: Bi tud mela tako lepo ročno poslikawo. Kurc,ja pa u kuhanju tok bolš :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem navdušencem motokrosa.

Mene pa zanima , če vam motokrosistom ki tekmujete v tem športu stoji ob strani Avto moto zveza za šport?? Ali vse to sami financirate poleg kakšnega sponzorja ,ki si ga sami pridobite??nisem v tem športu doma sam če imam čas mal posurfam po netu.Niti nikjer ne zasledim kakšnega fen cluba kot nap.pri rokumetu.Mislim da pri takšnem športu ki ni niti medisko dosti popularen bi lahlo navdušenci z pomočjo tekmovalcev pritisniti na AVTO MOTO ZVEZO ZA ŠPORT in da bi postal ta šport bolj gledan.

:naughty: :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za pohvale :rolleyes: Ji bom povedal, da vam je bila slika zelo všeč :D

k smo lih pr pohvalah te morm pero spet pohvalt :naughty: lol, tale vaše internetna stran,jo redno čekiram in mi je prov ušeč še posebej una tema "naredi sam" res ful dobr ste se spomnli upam da bo še kkšn del gor.

bravo le tako naprej :worship:

lp

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k smo lih pr pohvalah te morm pero spet pohvalt :naughty: lol, tale vaše internetna stran,jo redno čekiram in mi je prov ušeč še posebej una tema "naredi sam" res ful dobr ste se spomnli upam da bo še kkšn del gor.

bravo le tako naprej :worship:

lp

Se bom/bomo trudili in nadgrajevali Naredi sam temo, vsaj 1x na mesec, dokler mi/nam ne bo zmanjkalo znanja :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo se potrudli ja počakte mal da začnemo šravfat jst že mam pripravlen tutorial kk servisiret showa vilce sicer sem ga že napisu vendar v angleščini na neki drugi moji strani bomo se pa letos mal bol potrudli tud na mxvelenje.com vi pa le prite pogledat pa ne se pozabit na forumu kaj oglasit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo se potrudli ja počakte mal da začnemo šravfat jst že mam pripravlen tutorial kk servisiret showa vilce sicer sem ga že napisu vendar v angleščini na neki drugi moji strani bomo se pa letos mal bol potrudli tud na mxvelenje.com vi pa le prite pogledat pa ne se pozabit na forumu kaj oglasit ;)

Jaz mam glih dans možnost, da mal poslikam servis vilic za Kayaba, tak da bo za več tipov vilic ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne bo od slikanja kyb vilic, čist pozabu slikat, pa prehit sem sestavu :D:D:D

Eni smo pač že prehitri haha :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Pred kratkim sem obiskal poligon Vrtejba in na ušesa so mi prišle razne govorice o licenciranju proge. Skozi ušesa sem slišal, da naj bi jim progo licenciral g. Irt, in jim pri tem pošteno povzročal težave. Zanima me, kako je to mogoče, da oče od treh tekmovalcev Irt licencira progo? Ali ni to malo smešno, saj lahko oz. 90 % " vleče na svoj mlin"? Saj kolikor vem, bi lahko tudi druga dva gospoda licencirala progo, katera nimata tekmovalcev in nista tekmovalca!

Lep sončen zimski pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!