Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

hvala D.J. :) Prva serija RMZ450 je bla v Nemčiji umaknjena iz prodaje :? .Nova pride v začetku januarja.Upam, da bo motor res vredu kot pišejo v vseh testih.Spet nekaj novega na trgu pa še ugodna cena je 6.000€ :D .Upajmo, da bo z njim konkurenčen v MX.Za kateri team bo nastopal?

nisem glih 100% ampak mislim da ostaja v istem timu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero olje dajete v menjalnik pri 2 takt,jest sem dal agip formula racing 4T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ta je bil 3 jurje,bo že dober :OK: pa tud v owners manual piše da je agip city racing 4T,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej majstri,mal me zanima na kolk casa menjate olje v masini, in katero olje za mesanco obstaja poleg tts'a in kaksne so kej cene v primerjavi s tts'om in seveda KVALITETA?? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem olje v masini(Motul Transoil) menjal na dobrih 10 ur. TTs ni lih dobro olje. Jest sem v glavnem tankal Motul 800, kasneje pa Motul 600. Priporocam ti Motul 600. Je pa okol 3500 SIT. Z drugimi nimam izkusenj, zagotovo pa s tem oljem ne bos falil. Po mojem mora bit tud Motorex zlo vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa vprasu enga ko se spozna na olja, pa je reku, da mora olje samo zadostovati standardom, pa da je sintetika in da je low smoke. Npr. ena firma XXX toči olje iz istih sodov, ko Shell sam, da je cena velik velik bolj ugodna olje pa je dejansko isto.

Se eno vprašanje! Motocross-isti in Enduraši kere ščitnike uporabljate za prsni koš. Tako imenovane želve al majice z vsemi ščitniki (na mrežasti majici so všiti ščitniki). Keri so bolši za vožnjo in keri varnejši po vaših izkušnjah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest imam ufo,menda da je fajn ga gor met če kdo pred tabo vozi,sploh kakšna crf 450 eto ga

28299pujek.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem ga pri AUNER-ju Graz. Dal pa sem dokaj poceni 90 EU .) . Pred pribljižno dvema tednoma. So mel nekakšno razprodajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem ga pri AUNER-ju Graz. Dal pa sem dokaj poceni 90 EU .) . Pred pribljižno dvema tednoma. So mel nekakšno razprodajo!

Mreža, ki povezuje ščitnike med seboj se zlo rada trga tak, da 90€ je ravno prava cena za drugače dragega Aunerja, poleti bo ti zelo vroče v tej zadevi.Pri TAF-u v Nemčiji enaki 59€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa to si dobil vse kar je na sliki vidno,tudi ščitnik za hrbet zadaj pa ščitnike za komolce,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa to si dobil vse kar je na sliki vidno,tudi ščitnik za hrbet zadaj pa ščitnike za komolce,

Kot je na sliki vsi komplet ščitniki! Je pa drgač od firme UFO (90 EU). Pol sm pa še nabavu rokavice SHIFT 19.90EU, hlače MX-enduro SCOTT 50EU z vstavnimi ščitniki za kolk, 2x majica SCOTT (15EU za komad) in kolenski ščitniki 15EU. Vse me je prišlo pribljižno 205 EU. Se mi zdi da kr vredu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem ga pri AUNER-ju Graz. Dal pa sem dokaj poceni 90 EU .) . Pred pribljižno dvema tednoma. So mel nekakšno razprodajo!

A je težko najdt tole štacuno??Sej če si tkole nabereš par stvari se kar splača...po eno stvar se pa ziher ne.Sprašujem zato ker me firbec matra..Sej veš več ko veš boljš je.Pa še kakšnemu drugemu bo bo prov prišlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem olje v masini(Motul Transoil) menjal na dobrih 10 ur. TTs ni lih dobro olje. Jest sem v glavnem tankal Motul 800, kasneje pa Motul 600. Priporocam ti Motul 600. Je pa okol 3500 SIT. Z drugimi nimam izkusenj, zagotovo pa s tem oljem ne bos falil. Po mojem mora bit tud Motorex zlo vredu.

Hvala ti za odgovor o oljih,ampak me zanima se,ce kej veste o tem da ni prov dobr menjat olja za mesanco ker se baje struktura saj spremeni in se ti lahko kaksen koscek saj odlusci ,pol pa vsi vemo kaj sledi?! A kdo kej ve o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kej izkušenj z olji PENNASOL (2T-Speed synthetic), al pa KROON OIL (TORNADO 100% synthetic base) za kros motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki! To sezono bo eurosport prenašal motocross MX1 in MX2 dirke v živo :yea2:, pa mal tudi s posnetki. Sem pisu na eurosport in sem dobu odgovor, tak da to res drži! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej enkrat se je še celo naša SLO2 spomnla na motokros in je bil prenos dirke iz Orehove vasi, ampak se ne morem spomnt a je blo to lansko leto al pa mogoce se eno leto nazaj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!