Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

ola garači!

madonca trenirat fantje pridni pridni, no sej je prov!

tud jest mislm da bo letos 125 R2 na marsikateri dirki premal ramp za use nas :headbang: :closedeyes: jao bo tole še zanimivo :krneki:

ale uživejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se slučajno meni zgodi, da se pojavim na kaki dirki, se bom sigurno prijavu v R2 open :P,...bo manj gužve I hope ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče kaj za ženske???

hehe saj vem, da sprašujem traparije, samo resno me pa zanima, če v Slovenija kaka punca dirka v motokrosu in če je, ker je in v kateri kategoriji tekmuje oz tekmujejo

tenks za odg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola garači!

madonca trenirat fantje pridni pridni, no sej je prov!

tud jest mislm da bo letos 125 R2 na marsikateri dirki premal ramp za use nas :headbang: :closedeyes: jao bo tole še zanimivo :krneki:

ale uživejte

a to bo potem takole zgledalo http://uk.youtube.com/watch?v=1Toiu0Arb7c ali bo še hujše? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo a Korošaka si zdej že uprašu? Anže ga je pr njemu naroču pa more še počakat 3 tedne, ampak glede na to da je cena taprava pa da bo z računom se splača počakat

Bojim se, da boste dolgo čakali :? Upam le, da niste dali avansa kot eni modeli.

Kaj se tiče Yamahe 450 in 250 2008 je vse padlo v vodo.

Popravljeno . Popravil PANTERA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč avansa...

Upejmo d bo kej, k čene bom brez mopeda js :krneki: :unsure:

yamaho 250 ti dobim jutri če jo rabiš... kwakov ni več hudiča

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa honda 250??? Jz sm stestirov že yamahe, bi pa rad tud hondo... me zanima če ma kdo, pa da za dva kroga? Pozna kdo kje kšno ugodno varjanto za 08 model?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honde se ne dobi več... drgač pa tudi kwakov za tisto smešno ceno ni... nevem kje je Anže naroču, ma po stari ceni ga ne bo dubu. Drgač pa, sm prehitro napisu, moj ni korošak varjnata......

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo hvala ti za ponudbo Yamahe. Dečki so se naveličali obljub in si poiskali druge motorje, ker varjanta iz MB z smešno ugodnimi cenami in 3 tedensko izdobavo še ni zalaufala so zahtevali are nazaj.

Gizmo glej, da ga dobiš do prve dirke in da ti bo dobro služil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker varjanta iz MB z smešno ugodnimi cenami in 3 tedensko izdobavo še ni zalaufala so zahtevali are nazaj.

Gizmo glej, da ga dobiš do prve dirke in da ti bo dobro služil. :D

Edino pravilno :closedeyes:

Js tudi upam da bo do prve pokalne, za državno bo prepozno, ma za pokal upam, da bo nova makina :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove kje imajo(lahko tudi v ITA) cross očala? Rad bi kupil Oakley, samo v Sloveniji jih nisem nikjer našel(razen smučarskih/borderskih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove kje imajo(lahko tudi v ITA) cross očala? Rad bi kupil Oakley, samo v Sloveniji jih nisem nikjer našel(razen smučarskih/borderskih)

Zakaj pa Oakley? A Progrip, thor, smith, scott, fox, axo, fly, answer, spy al pa dragon niso dobre?

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa Oakley? A Progrip, thor, smith, scott, fox, axo, fly, answer, spy al pa dragon niso dobre?

Ker nimam pojma katera so dobra in mi je en stari izkušeni motokrosist predlagal ta. Je rekel da jih je že dosti sprobal in da je bil najbolj zadovoljen z Oakley. JA, sej vem, zdej vas bo polovica reklo da so una pa una boljša. Rad bi sam eno trgovina kjer imajo dosti veliko izbiro očal-po možnosti da sprobam na svoji Nolanki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu zaenkrat Smith, Progrip, Arnette, zdej mam pa Oakley Crowbar in morm rečt da so res najboljše očala od useh ki sem jih meu. Prodaja ji Kermavner, ma pa tut smith pa progrip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu zaenkrat Smith, Progrip, Arnette, zdej mam pa Oakley Crowbar in morm rečt da so res najboljše očala od useh ki sem jih meu. Prodaja ji Kermavner, ma pa tut smith pa progrip.

Mi lahko poveš več o tem? Najdi.si ne najde nič. Je tam možnost probne vožnje? Nočem zajebat, ker se bom vozu po cesti in nočem da mi piha vsepovsod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš? MX očala so pač narejena da se sproti zračijo in s tem preprečujejo rosenje notranje strani šipce. če hočeš da ti čim manj piha med očali in čelado lohk to sam ublažiš mal s tem da kupš očala ki najbolj sedejo v čelado. Drgač pa more pihat pr motokrosu, drgač se ti še glava skuha :P

www.kermavner-sport.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kros očala za kros. Ampak jaz imam SUPERMOTO. In se po makadamu čez poletje ne bom vozil. Zato, nočem da mi ful piha, ker pol se ne da it na noben 100+km/h trip. Zato bi rad prej sprobal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo dans v Slovenske Konjice mal potrenirat??? Jaz bom tam, grem mal pogledat in upam, da bo vse OK za prvič na tej progi :whistle:

Lp, Peter

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo! kako to misliš vse OK za prvič na progi v Slov.Konjicah? A slučajno proga ni dobro narejena za treninge in tekme ali da bo s tabo vse ok :whistle: ?

preko različnih virov sem dobil infromacije, da stanejo treningi za 65ccm in 85 ccm 12 eur in za 125ccm,open 15 eur., s tem da si lahko tudi motorje operete tam ( samo da prašate gospoda ki skrbi za treninge/ponavadi se nahaja okoli njihove stavbe,na dan treningov), pa kolikor vem, naj bi vsak ki trneira trening prišel plačat sam, ne pa da tekajo za vami oz. za njimi.?!!Takšnih je zelo malo oz. ne poznam nikjer ki bi nudili pranje motorja za treninge.ali je kje to sploh v Sloveniji? Glede na to, katera proga vam je pa torej všeč, mislim uredba proge, njihovo vodstvo,....?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo! kako to misliš vse OK za prvič na progi v Slov.Konjicah? A slučajno proga ni dobro narejena za treninge in tekme ali da bo s tabo vse ok :whistle: ?

preko različnih virov sem dobil infromacije, da stanejo treningi za 65ccm in 85 ccm 12 eur in za 125ccm,open 15 eur., s tem da si lahko tudi motorje operete tam ( samo da prašate gospoda ki skrbi za treninge/ponavadi se nahaja okoli njihove stavbe,na dan treningov), pa kolikor vem, naj bi vsak ki trneira trening prišel plačat sam, ne pa da tekajo za vami oz. za njimi.?!!Takšnih je zelo malo oz. ne poznam nikjer ki bi nudili pranje motorja za treninge.ali je kje to sploh v Sloveniji? Glede na to, katera proga vam je pa torej všeč, mislim uredba proge, njihovo vodstvo,....?

lp

S tem ko sem reku, da upam da bo vse Ok za prvič, sem mislil na sebe da pridem brez kaki posledic domov, ker sem se prvič vozu na tej progi. Blo je kr vredu, sam blata smo mel koker si hotu, ampak se je dal vozit, blo nas je ene 20 komadov. Edin kar bi dal malo pripombo je, da se mal pozno odpre 16:00, potem ob 18:00 je pa že mračno. Malo časa je, sem se glih nekak ulavfal v 3. rundi, pa smo lahko pospravli motorje in šli domov.

PS: Ugotovil sem, da bom mogu še trenirat :whistle: hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon blo u Angliji, Klemnov tim je super zadowolen z negowim začetkom...dokazu da je talentiran,nesreče se pa dogajajo tud najbolšim.

1.slika,po diagonali če pogledaš,widš kok je pr njih placa za bokse treba...ker je tekmowlcew po 60 in weč na kategorijo. Kategorije majo pa na državni 3(mx1,mx2,mx2y) plus tiste k se niso kwalificiral,so pa posebi razred.

2.slika;kamion Klemnovga tima...manšga kt je ta se tm težko najde

3.slika; Klemnova trenutna oprema tam...dobi še par malenkosti z zamudo...

4.slika;masaža(u resnic ni blo tko hudo kt zgleda-a ne Klemen d nism groba??? :devil: )

Kar je pa rezultatov in poteka dirke ste pa najbrž že bral na linku k ga je Klemen zanć nawedu.

post-16090-1205586250_thumb.jpg

post-16090-1205586387_thumb.jpg

post-16090-1205586632_thumb.jpg

post-16090-1205586734_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,pa še par fotk s same dirke+najvišji skok k se ga da tm widt...

Aja,pa nekoga je zanimal kako je z njim po tistem padcu...super je...tud če nebi blo bi se delu da je. ;) Že po 2 dneh pa eni masaži je biw k now in je normalno treniru.

post-16090-1205593084_thumb.jpg

post-16090-1205593272_thumb.jpg

post-16090-1205593382_thumb.jpg

post-16090-1205593457_thumb.jpg

post-16090-1205593695_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Bonc za kratek report. še večkrat tako ;) Tukajle je pa če se ne motim posnet tudi Klemnov padec, čist je zmešan :D hotu je naredit whip v obe smeri hehe, kapo dol, sam mu žal ni ratalo :P

VIDEO Donington Park 2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!