Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

hah,ja no,glawn da ni staknu kakih poškodb k ne bi blo treba...

drug vikend ma že naslednjo za njihovo prvenstvo,tko da bo že wozu...

Sreča je bla res na njegovi strani! Ko gledaš kako visoko, daleč in s kako hitrostjo skačejo, sploh na tem skoku, ti kar dih vzame :xx:;)

Bom držal pesti in navijal prihodnji vikend za Klemna in ostale naše za najbolše rezultate :) ;)

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej še zamene navijej k grem v soboto na otočec - če nebova slučajno kr oba skup na isti rampi čakala :P :grim :yea1: :naughty: :lol1: :lol1:

Če kdo rab kšne točne informacije kko se do proge pride pa na PM. jst sm sicer dobu od enga na na netu,.... pa j čiist narobe napisal, :lol1: :lol1: zdej vem, k sm se 3x zgubu... :P

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res kdo kej gre v paho v soboto?

jest še razmišlam, rocky zupca kakšna je kej proga tm?

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz moje strani so male možnosti. Mi ni da bi se takoj na začetku sezone šel ubijat v blato, morda celo sneg :S

Vremenu se je strgalo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa že 2 dirke pelu v takem blatu,...tko d se ga sploh ne bojim več, prov uživam v drsenju :yea1: :yea1: No če bo res še sneg pa mrzlo tud jst negrem. proga mi je kr všeč, 3 skoki za korajžne par klancov, drgač pa proga na nekaterih delih zelo hitra (4-5prestava). Kondicija je pa vseen priporočljiva... Mraza je pa lihtok k povsod drugje :yawn:

Če bi kej od tega, vam sporočim v soboto, mogoč celo priložim kšne slikce...

:worship:

Popravljeno . Popravil rocky_zupca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slikice ja :D

drgač je pa sam še dns dan za prijave, če sm prou zastopu al kako :hmm: neki se meniva z bratom če bi pršla, sam je napovedan še dž in slabo za vikend... še ena točka minus na žalost :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen Gerčar danes na drugi tekmi britanskega prvenstva 17 !!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

31. kvalifikacijski čas, prva vožnja 27-ti :naughty: , v drugo pa 12-ti!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

več si poglejta na http://www.britishmxchampionship.com/conte...category/20/37/ (Round 2 Canada Heights,Kent ------ > MX2)

KLEMEN RAZFU.. TEREN !!!!!!!! :naughty: :worship: :naughty: :worship: :naughty: :worship: :naughty: :worship: :naughty: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE JE TEB MAL UTRGAL AL KAJ???

Sem mislu, da je že kr obe zmagu, k se tolk dereš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

to je za Klemna dober obet pred tekmo dp v Vrtojbi. Fant kaže odlično formo, kar se vidi po napredovanju, kljub padcu 9.3.2008,ki ni bil "prisrčen" padec. Zato, bo še to toliko bolj zanimivo dp, ko bodo tekmovalci med sabo pokazali "ostre zobe".

Kaj pa kaj bratje Irt, Toni Mulec,.........., nič se ne sliši o njih???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

to je za Klemna dober obet pred tekmo dp v Vrtojbi. Fant kaže odlično formo, kar se vidi po napredovanju, kljub padcu 9.3.2008,ki ni bil "prisrčen" padec. Zato, bo še to toliko bolj zanimivo dp, ko bodo tekmovalci med sabo pokazali "ostre zobe".

Kaj pa kaj bratje Irt, Toni Mulec,.........., nič se ne sliši o njih???

lp

LP. s Koroške JA Toni Mulec je pa mel precej smole se je poškodoval v orehovi vasi tk da je za en cas konec motocrossa za njega na žalost ima poškodbo hrbtenice res slabo. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To more pa Pirurirc povedat. Lan je zadeu točno... :worship: :worship:

Pirurirc mi je sporoču, da letos stavi na Matevža I.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirurirc je pa tko kokr vreme.Enkrat je za enega drugič za drugega. In je že obiskal oz. si obiskal kako tekmo v Angliji, sedaj ko Klemen tekmuje pri njih?

Toni čimprej okrevaj,da dobimo favorita nazaj,in poleg cifre 62 mešaš "možgančke "tudi ostalim tekmovalcem predvsem dvema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste vidl kak se je Možetu odprl :D 6. na peti dirki Italjanskega prvenstva ;) Čestitke pa kapo dol :worship: Kragelj je bil na 14. mestu

REZULTATI + FOTO

@fastgirl: Jaz še nisem bil, je pa sigurno že bil kdo od motosvetovcev, pa naj oni raje malo svoja videnja opišejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste vidl kak se je Možetu odprl :D 6. na peti dirki Italjanskega prvenstva ;) Čestitke pa kapo dol :worship: Kragelj je bil na 14. mestu

REZULTATI + FOTO

@fastgirl: Jaz še nisem bil, je pa sigurno že bil kdo od motosvetovcev, pa naj oni raje malo svoja videnja opišejo ;)

:naughty: :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem v nedeljo bila v vrtojbi, proga je bila zaprta, lilo je ko iz škafa, snega pa od nikoder, tko da........

srečno fantje :winkiss:

Kaj, a ne prideš ???? B)

Pirurirc u Mantovi :worship:

in

Pirurirc u Angliji :naughty:

post-16571-1206518777_thumb.jpg

post-16571-1206518803_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heiii! po dolgem času tuki:)

kdo pa si ti RCforsure ( kje je pa pirurirc al si slučajno ti),ker od kod tebi njegove fotke? ja sm res,kdai pa je bil v Angliji,na kateri tekmi? ( bi lahko kaj napisal,kako reportažo od gerčarjevih voženj aaaaaa :naughty: :naughty: )? pa poročajte kako se bo razpletla prva tekma letos v Vrtojbi?,saj bom vrjetno mogla presedet doma za knjigami :angry:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro .)

dobila številko...kakšna hitrost kajne :OK: št. od klavdija: 040 635 005

sm kr tle objavla če bo še kdo rabu... B)

živjo!

Najlepša hvala za tako hiter odziv.

lp Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honde se ne dobi več... drgač pa tudi kwakov za tisto smešno ceno ni... nevem kje je Anže naroču, ma po stari ceni ga ne bo dubu. Drgač pa, sm prehitro napisu, moj ni korošak varjnata......

živjo,

JST SM SLIŠU DA MAŠ ENO DOBR VARIANTO ZA MOTOR,A GA LOHK ZRIHTAŠ?

KXF 250 08

NUJNO!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!