Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

hudiča, sm šele zdej vidu kako temno sm naredu (sam ostale so pa ql :hmm: )... Mam nov monitor pa mi barve mal čudno meče vn ko ni še skalibriran v vseh programih :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej spet vojna al kaj????

Nč vojne, samo v vednost za naprej, da bojo poročila bol OBJEKTIVNA. V stilu L,Thor-a ipd. Ker v naši Kokoški so res hitro čenče po zraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gizmo, pa brez komentarjev o babjih čenčah :closedeyes: ;)

Drugač se je pa Theo prebudu, polomlen baje nima nč, podrobnejše stwari pa nebi pisala, tko da lahko kdo praša Miha al pa koga drucga, sam da bo iz prwe al pa wsaj zanesljiwe druge roke.

Fantje pridni bodte w Brežicah, pa brez incestow lepo prosm ;)

Se widmo v Sl. Gradcu! Oz. še prej w Škednju na EP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč vojne, samo v vednost za naprej, da bojo poročila bol OBJEKTIVNA. V stilu L,Thor-a ipd. Ker v naši Kokoški so res hitro čenče po zraku.

Vojna? Kakšna vojna? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Two days to go!!! :chase:

:naughty

Yamaha bo lepa, dubu sm nalepke San manuel racing, žal pa ta vikend še ne bo akrapoviča. Mal smo se ga ufural, ni kej :P

Progo so mnde še neki štimal, nej bi bla pa zlo težka... bomo vidl.

Komi čakam! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nas u brežice spet ne bo :angry:

Js sm ŠE ZMERI brez motorja (zahvala gre kaj vem komu več), tamalmu je pa koš od sklopke razneslo. Super! Kam lepše! Lepo se imejte pa pazte nase

Gizmo Over & Out :wacko:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wuuuuuuuuuu

Jz tud čakam.... še 2x spat po pa gas..... :yea1: :naughty: :naughty:

upam da bo lepa dirka.... rezultat me sploh ne zanima.... sam d probam novo zverino..... (btw kupu čiz nov stroj - The power of Dreams)

Se viiidmooo

Pirurirc... če bo kej slikc... popaz tud kej na 112-ko

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj ljubitelji hlapov. Sem nov na forumu tko da mi kakšno neumno vprašanje ne zamert.

Zanima me če kdo pozna možakarja, ki je menda iz Moste-Polje in se pri njem da dobit velik rezervnih delov. Po neumnosti sem na uplinjaču (frgazarju) izgubil vijak, ki regulira razmerje med zrakom in gorivom. Brez zadeva sicer zalaufa, sam motor čist znori.

Po mojem samo tega vijaka ne morem naročit, bi najbrž moral menjat komplet uplinjač. Bi dal ta vijak tud zdrejat, sam nimam kopije, tko da sem zaenkrat u rit. Kolega mi je sicer posodil od l.95 ampak ne paše. Motor je sicer Yamaha YZ 250 letnik 92.

Hvala za kakršnokoli informacijo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo sem vaš kombi zutrej vidu na uncu???

vw z velikim thor logom???

Tako je :naughty:

Da bi ti vedu kake dirke in komedije so ble že u soboto... Iskat sklopko po celi SLO za tamalga :whistle: pol pa usa zahvala URBASEM za posojo kompletne sklopke za našga suzukija :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ma ta vaš suzuki številko? Jst sm mel prov hude manevre z enmu suzukijem 2 vožnjo... ene 3x sva se prehitela se mi zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve kaj se dogaja s progo na Brniku?

V soboto sta bila tam bager, ki je ravnal mize in doskoke ter tovornjak, ki je navozil zemljo po celi progi. Videti je bilo, kot da jo bodo dobr zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ma ta vaš suzuki številko? Jst sm mel prov hude manevre z enmu suzukijem 2 vožnjo... ene 3x sva se prehitela se mi zdi...

195 ... mislim, da nista bla vidva skup :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve kaj se dogaja s progo na Brniku?

V soboto sta bila tam bager, ki je ravnal mize in doskoke ter tovornjak, ki je navozil zemljo po celi progi. Videti je bilo, kot da jo bodo dobr zrihtal.

a res??? to bi blo pa superca :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj ljubitelji hlapov. Sem nov na forumu tko da mi kakšno neumno vprašanje ne zamert.

Zanima me če kdo pozna možakarja, ki je menda iz Moste-Polje in se pri njem da dobit velik rezervnih delov. Po neumnosti sem na uplinjaču (frgazarju) izgubil vijak, ki regulira razmerje med zrakom in gorivom. Brez zadeva sicer zalaufa, sam motor čist znori.

Po mojem samo tega vijaka ne morem naročit, bi najbrž moral menjat komplet uplinjač. Bi dal ta vijak tud zdrejat, sam nimam kopije, tko da sem zaenkrat u rit. Kolega mi je sicer posodil od l.95 ampak ne paše. Motor je sicer Yamaha YZ 250 letnik 92.

Hvala za kakršnokoli informacijo.

LP

Delta team krško (cifro boš v imeniku našel) Prosi naj ti vežejo g. Ronalda (ve največ o kros motorjih) Za ostale podatke se javi na osebno.

Peter, ni bilo blato. Kadilo seje na začetku, kasneje je padla ploha in je bilo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Pirurirc: A tako. Res čudno, ker pri nas je kar naprej sipalo :headbang: Kaj ti nisi vozu, da si lahko MX Open R2 slikal?

Super si naškljocal tole ogromno fotk, tako je treba. Spodaj pa malo bolj direkten link za tiste lene :whistle:

ALBUM BREŽICE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene zanima, če kdo ve kje bi se dalo kupit KTM bat? gre se za Sx125 letnik '00

zanima me kako je s temi ponaredki kot so prox, vertex itd...

hvala za odgovore!

LP jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To niso ponaredki, ampak specialni deli :whistle:

Drgač sp pa dobri

Popravljeno . Popravil Butnglavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!