Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

zanima me kako je s temi ponaredki kot so prox, vertex itd...

Ponaredki, hehe :rolleyes:

Če daš kej od tega notr, definitivno ne fališ nič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene zanima, če kdo ve kje bi se dalo kupit KTM bat? gre se za Sx125 letnik '00

zanima me kako je s temi ponaredki kot so prox, vertex itd...

hvala za odgovore!

LP jure

Vzemi original, 4t ima firmo elko. Pride pa okol 140€, komplet z obročki in sornikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za mojo bedno izjavo o ponaredkih :blush:

amm jaz imam 2T!

sedaj nevem...eni pravite naj dam ORIGINAL drugi pa prox/vertex itd... kaj naj torej dam? predvidevam da je recimo prox cenejši...kaj pa sama vzdržljivost?

in še KJE se to dobi me zanima :P

pa če kdo ve za 125 2t kok pride bat vsaj približno bi tudi bil hvaležen :)

hvala za info!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za mojo bedno izjavo o ponaredkih :blush:

amm jaz imam 2T!

sedaj nevem...eni pravite naj dam ORIGINAL drugi pa prox/vertex itd... kaj naj torej dam? predvidevam da je recimo prox cenejši...kaj pa sama vzdržljivost?

in še KJE se to dobi me zanima :P

pa če kdo ve za 125 2t kok pride bat vsaj približno bi tudi bil hvaležen :)

hvala za info!

LP

jaz uporabljam vertex bate nimam nobenih pritožb, cena je okrog 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

spet jaz težim za bat za KTM sx125 2000letnik...

vem da sem že nadležen samo res mi ni vseeno če se da prišparat 50€

klical sem h:

kermavner

moto oprema

habat

lindempa

sedaj me zanima če še kdo ve za kakšno drugo slovensko trgovino ki bi imela bat za moj motor..lahko tudi zastopnika za prox in podobne firme..

kako je pa z italijo oz. avstrijo?

Lp jure

P.S. se oproščam za teženje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

spet jaz težim za bat za KTM sx125 2000letnik...

vem da sem že nadležen samo res mi ni vseeno če se da prišparat 50€

klical sem h:

kermavner

moto oprema

habat

lindempa

sedaj me zanima če še kdo ve za kakšno drugo slovensko trgovino ki bi imela bat za moj motor..lahko tudi zastopnika za prox in podobne firme..

kako je pa z italijo oz. avstrijo?

Lp jure

P.S. se oproščam za teženje :P

kaj ti je že zaribo al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ktm laufa kot šus :worship:

samo pač bo pa počasi prišlo do 25ur s tem batom..25ur je pa interval za menjavo bata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ktm laufa kot šus :worship:

samo pač bo pa počasi prišlo do 25ur s tem batom..25ur je pa interval za menjavo bata...

Vozi ti to lepo do 40-50h, ne bo nič narobe. Razen, če se ti gre za vsak konjiček, ki ga motor proizvede in če želiš kmalu menjat tudi cilinder ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja vožnja je daleeeeč od profesionalne..iz motorja tudi ne vlečem vsega kar bi lahko dal, ker ga hočem meti za malo dlje časa kot za en mesec...tko da moj stil vožnje nikakor ni skoz samo odpiranje v nizkih prestavah na nož...

eni pravijo naj menjam na 25ur..govoril sem z gerčarjem pa je rekel da naj do 40 vozim...vsak mi drugače pravi...saj mi ni problem zamenjat bat..samo nočem da mi zariba..če je pač treba na 25 bom na 25 zamenjal...če se pa res SIGURNO da tudi do 40peljat pol pa bom do 40..samo povejte mi kako naj...

še vedno me pa zanima kje use se da bate dobit za moja ktmčka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušaj Gerčarja (je lep čas vozu na YZ125)!

Glede bata, pa poglej še v Aunerju. V Velenju motomario 1x na teden pripelje robo iz avstrije, po enaki ceni kot je v katalogu in lahko naročiš pri njemu. Za cene pa si zloadaj katalog na www.auner.at

Lp

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam novi gumi, sprednja Metzeler MC 4 80/100-21 in zadnja Dunlop D 756 100/90-19

gp3.jpg

gz2.jpg

gpgz.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam novi gumi, sprednja Metzeler MC 4 80/100-21 in zadnja Dunlop D 756 100/90-19

gp3.jpg

gz2.jpg

gpgz.jpg

GSM: 041/ 446-734

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja vožnja je daleeeeč od profesionalne..iz motorja tudi ne vlečem vsega kar bi lahko dal, ker ga hočem meti za malo dlje časa kot za en mesec...tko da moj stil vožnje nikakor ni skoz samo odpiranje v nizkih prestavah na nož...

eni pravijo naj menjam na 25ur..govoril sem z gerčarjem pa je rekel da naj do 40 vozim...vsak mi drugače pravi...saj mi ni problem zamenjat bat..samo nočem da mi zariba..če je pač treba na 25 bom na 25 zamenjal...če se pa res SIGURNO da tudi do 40peljat pol pa bom do 40..samo povejte mi kako naj...

še vedno me pa zanima kje use se da bate dobit za moja ktmčka :P

Tole sem med drugim napisal zadnjič, če boš mal pobrskal nekaj strani nazaj pride še ostalo.

Bat sem s svojo počasno začetniško vožnjo menjal redno na 20 ur in uničil cilinder. Novi batni obročki skrajšajo njegovo življensko dobo, s tem da veselo obrabljajo nikasil (nanos notranjosti cilindra) Kot je Peter pred kratkim obelodanil, se fantje z enim batom vozijo tudi do sto ur. In prav imajo.

Se mi zdi , da mal kompliciraš. To pa stane. Preizkušeno na lastni denarnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

spet jaz težim za bat za KTM sx125 2000letnik...

vem da sem že nadležen samo res mi ni vseeno če se da prišparat 50€

klical sem h:

kermavner

moto oprema

habat

lindempa

sedaj me zanima če še kdo ve za kakšno drugo slovensko trgovino ki bi imela bat za moj motor..lahko tudi zastopnika za prox in podobne firme..

kako je pa z italijo oz. avstrijo?

Lp jure

P.S. se oproščam za teženje :P

ZDA je najceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja vožnja je daleeeeč od profesionalne..iz motorja tudi ne vlečem vsega kar bi lahko dal, ker ga hočem meti za malo dlje časa kot za en mesec...tko da moj stil vožnje nikakor ni skoz samo odpiranje v nizkih prestavah na nož...

eni pravijo naj menjam na 25ur..govoril sem z gerčarjem pa je rekel da naj do 40 vozim...vsak mi drugače pravi...saj mi ni problem zamenjat bat..samo nočem da mi zariba..če je pač treba na 25 bom na 25 zamenjal...če se pa res SIGURNO da tudi do 40peljat pol pa bom do 40..samo povejte mi kako naj...

še vedno me pa zanima kje use se da bate dobit za moja ktmčka :P

Pa kaj kompliciraš pri 25h,z sx 125 sem z enim batom odpelo kompletno sezono Pokala Motorex.To pomeni vse treninge in dirke, če se ne motim še eno dirko DP zraven.Rajši pazi na zračni filter in delaj dobro mešanco pa bo laufalo brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena naumesna:

SHIBBY!

Kaj bo kaj s posnetkom prvega štarta veteranov iz Semiča? :naughty: :winkiss:

ola banda!

joj smo neučakani lej še sam ga nisem videl, ko ga dobim ga boste vidl tud vi,brez skrbi.

wink.gif

lp .)

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za mojo bedno izjavo o ponaredkih :blush:

amm jaz imam 2T!

sedaj nevem...eni pravite naj dam ORIGINAL drugi pa prox/vertex itd... kaj naj torej dam? predvidevam da je recimo prox cenejši...kaj pa sama vzdržljivost?

in še KJE se to dobi me zanima :P

pa če kdo ve za 125 2t kok pride bat vsaj približno bi tudi bil hvaležen :)

hvala za info!

LP

Lep pozdrav!

Če daš noter prox zadevo je nekje ista kvaliteta oz. malo boljša od bilokakšnega originala,če pa ti ni škoda dat 20 eur več pa vzameš profi zadevo ki se imenuje WISECO! Cene je okrog 100eur +-....Če bilo kdo tukaj rabi bate,ojnice,semeringe (prox,wiseco) ter odmične HOTCAMS me naj kontaktira na PM!

Popravljeno . Popravil Meglenšček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj me zanima če še kdo ve za kakšno drugo slovensko trgovino ki bi imela bat za moj motor..lahko tudi zastopnika za prox in podobne firme..

Vprašaj pri Zupinu.

Cena za Vertex, ki ga uporabljam je bila tam lani ista kot pri Aunerju pred 3mi leti.

V katalogu so poleg Vertexa tudi neki Athena bati pa najbrž še kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

zanima me katero olje naj dam v menjalnik...eni pravjo motul 10w30(takega sem imel na cagivi mito) samo mislim, da ni pravi saj je menjavanje prestav na krosu zeloo drugačno od cestnih 125 motorjev...mogoče motorex?

prosim če napišete firmo in oznako če se vam da...

gre pa za KTM sx125 2T

hvala za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo :topic: ampak,ker se tu nekateri res spoznate na motorje,bom nekaj uprašal. Kolk palčna kolesa imajo ta "velike" krosle in kolk so na tistih malo manjših. Recimo Kawasaki kx 85? Saj je kx85 z malimi felgami?

Hvala!

Ups! :blush:

Ta veliki majo spredaj 21,zadaj 19? Ne?

Pridete v SG v nedeljo?

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Lepo vas prosim za pomoč, ker sem v dilemi, kateri cross naj kupim, ker bom šel v petek isakt enega od naslednjih dveh!

Ali naj vzamem Yamho YZ 250 (l. 2004) - http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2100219 ali Kawasaki KX 250 (l. 2005) - http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2050397 (namesto . sem dal _ da je link sploh lahko prikazan)

HVALA! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri številke šasije, če letniki res držijo! (mam slabe izkušnje pri mojem prvem motorju "bil je isti prodajalec kot pri KX250 motoru") YZ250 je takšne oblike bila že leta 2003, KX250 pa prav tako 2003. Kupi tistega, ki je bolj ohranjen in pa seveda tistega kateri ti je bolj všeč in na katerem se boš počutil bolj "domače" B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri številke šasije, če letniki res držijo! (mam slabe izkušnje pri mojem prvem motorju "bil je isti prodajalec kot pri KX250 motoru") YZ250 je takšne oblike bila že leta 2003, KX250 pa prav tako 2003. Kupi tistega, ki je bolj ohranjen in pa seveda tistega kateri ti je bolj všeč in na katerem se boš počutil bolj "domače" B)

Ta je en iz Rogaške Slatine, pa tud prodaja še eno YZ 250 (l. 2004) za 3000€ pa mi mal sumljivo kako, da tega, k je dosti lepše ohranjen prodaja za 3100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!