Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

To je že kr nekaj let nazaj! Prenašal pa so, če se ne motim, kategorijo 125 ccm svetovno prvenstvo! Ko še ni blo združeno z 250-kam! Blo je zakon! Sam zdej pa lahko samo sanjamo kej takega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tega se tud jest spomnm,mislim da je blo okol leta 95..,v glavnem kar neki cajta sam nažalost tud edina ki sem jo spremljal na slo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da bo eurosport prenašal! :OK: :kva2: Lan je prenašal sam motocross of nations v Lierop, pa mislim da še eno. Ne vem točn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že kr nekaj let nazaj! Prenašal pa so, če se ne motim, kategorijo 125 ccm svetovno prvenstvo! Ko še ni blo združeno z 250-kam!  Blo je zakon! Sam zdej pa lahko samo sanjamo kej takega!

Ne ne tolk dolg nazaj pa ni blo ker se tega jest ne bi spomnu ce bi blo to leta 95....od leta 2000 naprej enkrat pa ni blo svet. prvenstvo...ker je bla dirka v Orehovi vasi ...pa tud 250 so fural

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne tolk dolg nazaj pa ni blo ker se tega jest ne bi spomnu ce bi blo to leta 95....od leta 2000 naprej enkrat pa ni blo svet. prvenstvo...ker je bla dirka v Orehovi vasi ...pa tud 250 so fural

GP 125 v Orehovi vasi (01.06.1997 zmagovalec Claudio Federici na HUSQ.,18.07.1999 1.Federici YAM.,2.Chiodi HUSQ.)Prenos je bil na RTV SLO. :OK:

Danes je premalo interesa za ta šport in je tudi medijsko slabše zastopan :? Rajši prenašajo kakšno umetnostno drsanje ali tretje razredni nogomet :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej povejte kakšne prenose imate na kroski pa še kubikažo ena taka mala anketa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam prednjo feltno rim excel zadnjo pa akront,zadnja feltna je od honde menda sedaj me pa zanima če se da zvedet od katerega modela pa letnika je feltna eto slikce 28299feltna2.jpg

28299felga.jpg

a ta cifra 1092 pomeni da je od 1993 letnika?

najbolj me živcira ker ne vem kateri zadnji zobnik bi pasal nanjo pa še to a je možno da je samo obroč drug pa tist kamor se pršravfa zobnik pa disk isto think sherlock :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ja! Da je letnik 1993! Nism pa 100% ker to so mi frendi povedal!

Srečno 2005 pa brez okvar na motorju in brez poškodb!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je zdej motokrosisti in enduraši se kej furate al nč!

Trenutno je vreme fenomenalno treba ga je izkoristi! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je zdej ......... in enduraši se kej furate al nč!

Trenutno je vreme fenomenalno treba ga je izkoristi! :OK:

Mi se vozmo sam če je čas..

Ewo včeraj:

motofura18.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi radi videl kšne filmčke pojdite na tale link:

http://www.bikepics.com/bikemovies/motocross/

Drgač mam pa jest zj namen kupit TM racing hard enduro 125 E, baje d ma 42 KM pa ful dobre diske, amortizerje, ....... pa d so to ful dobri motorji, aja pa hrd enduro je pri TM isti kot cross, samo da ima luč

kakšen maste pa vi mnenje o tem motorju

tm_racing_e_125.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa sploh zastopnik za SLO :? . Če ti bo kaj crknalo boš na dele čakal verjetno kar dolgo :BUA: .

A nebi raje malo razmislil in raje kupil KTM ali Husqarno ali kakšnega Japonca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa sploh zastopnik za SLO :? . Če ti bo kaj crknalo boš na dele čakal verjetno kar dolgo :BUA: .

A nebi raje malo razmislil in raje kupil KTM ali Husqarno ali kakšnega Japonca :OK:

TM v sloveniji res nima zastopnika, je pa zato ta motor v sloveniji veliko razkošje :lol1:

TM je od vseh najmočnejši, ima najbolše komponente in nasploh je najlepši, dele pa mislim, da ni težko dobiti, saj sem veliko v avstriji, kjer TM ima svojega zastopnika, vendar ne vem točno kako se imenuje

Nekaj časa sem razmišlal tudi o KTMu vendar sem se premislil :? , pa ne vem zakva :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za TM sta najmanj dva mehanika v Sloveniji, en na primorskem in en na vzhodnem koncu Slo

kar se moči na papirju tiče še ne pomen da je zato najbolj uporaben motor, nekaj podobnega pa je tudi z boljšimi komponentami, ki so na motorju za doplačilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nažalost ga za 300k ne boš dobil (vsaj novega ne).

sem se že jst zanimal za 50ccm endure/cross ,pa so vse od 530k naprej (530k bo tomos) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo od vas kaksen 50ccm cross do 300.000SIT al pa vsaj trgovino kjer jih prodajajo

Za tako ceno novega definitivno ne boš dobil, drugače pa lahko dobiš rabljenega (tomos tori cross) že tudi za 150.000 sit, za 300.000 sit boš pa dobil že kar dobrega. Drugače pa obstaja cela paleta 50ccm cross motorjev KTM (senior, junior,..... ), obstaja tudi 65 sx, pred kakšnim mesecem sem na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) zasledil KTM 65sx, letnik 2002 za 280 jurjov. Za 300jurjov pa mimogrede lahko dobiš že kakšno dobro 80ccm (honda CR, Kawasaki KX, Yamaha YZ). Na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pa je trenutno tudi Yamaha YZ 125 (letnik 92 za 200jurjov). Pojdi pogledat na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), tam boš sigurno našel kakšen dober motor.

Veliko sreče pri nakupu!!!!! :OK:

pa še slika KTM 50 junior

post-5472-1105891145_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi te zanimal tudi tale malaguti (žav kaj veliko o tem motorju ne vem) :(

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=23607

Za natančnejše podatke pokliči lastnika, ti bo on več povedal.

ali pa za podatke uporabi iskalnik www.google.com in napiši malaguti grizli 50.

Sigurno boš kaj našel, če boš našel seveda poročaj, ker tudi mene zanimajo podatki :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje imam!

Ali kdo ve zakaj ni Romana Jelena na seznamu voznikov (št. voznikov), za svetovno prvenstvo v motocrossu 2005! :eek:

Sašo Kragelj in Jaka Može pa sta v razredu MX3!

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!