Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Sem malo :topic: ampak,ker se tu nekateri res spoznate na motorje,bom nekaj uprašal. Kolk palčna kolesa imajo ta "velike" krosle in kolk so na tistih malo manjših. Recimo Kawasaki kx 85? Saj je kx85 z malimi felgami?

Hvala!

Ups! :blush:

Ta veliki majo spredaj 21,zadaj 19? Ne?

Pridete v SG v nedeljo?

Yo.

Zakaj :topic: , sej tle je o krosu govora.

Tuki boš najdu odgovor na svoje uprašanje..... http://www.kawasaki.com/Products/detail.as...=specifications

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Lepo vas prosim za pomoč, ker sem v dilemi, kateri cross naj kupim, ker bom šel v petek isakt enega od naslednjih dveh!

Ali naj vzamem Yamho YZ 250 (l. 2004) - http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2100219 ali Kawasaki KX 250 (l. 2005) - http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2050397 (namesto . sem dal _ da je link sploh lahko prikazan)

HVALA! ;)

Letnike boš za zihr 1000% najbolje preveril po serijskih številkah. Popišeš cifre, pokličeš uradnega uvoznika in dobiš željen ali neželjen rezultat. Pri tem prodajalcu se je zgodilo že marsikaj. Če nimaš pojma o motorjih (samo ugibam) raje vzami seboj na ogled nekoga, ki se na te stvari spozna.

PROSIM :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTOKROS TRGA GATE

Orehova vas v torek.

Pa dans bo spet.

Opa lepo trenirate ni kaj ;) Ej kak je pa kej Orehova proga zrihtana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Lepo vas prosim za pomoč, ker sem v dilemi, kateri cross naj kupim, ker bom šel v petek isakt enega od naslednjih dveh!

Ali naj vzamem Yamho YZ 250 (l. 2004) - http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2100219 ali Kawasaki KX 250 (l. 2005) - http://www.avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2050397 (namesto . sem dal _ da je link sploh lahko prikazan)

HVALA! ;)

Za tega Kawasakija sem se tudi sam zanimal, zato sem ga malo bolj podrobno pogledal na sliki in ugotovil, da sigurno ni 05 letnik. Pri 05 in naprej imajo očitno drugače speljano cev od vodne pumpe.

Potem me je pa itaq vse minilo, če že pri letniku laže.

Edino če je celo mašino menjal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa lepo trenirate ni kaj ;) Ej kak je pa kej Orehova proga zrihtana?

Yo Peter.

Sezona je na vrhuncu, valda da treniramo.

Orehova vas je pač kraljica v Slo. Če tudi ni ravno najbolj poravnana. Je pa zato namočena za trening.

Za drug teden so mi najavli, da jo čaka delovni stroj. To bo noro. Vse informacije o treningih dobite na slo-motocross.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Peter.

Sezona je na vrhuncu, valda da treniramo.

Orehova vas je pač kraljica v Slo. Če tudi ni ravno najbolj poravnana. Je pa zato namočena za trening.

Za drug teden so mi najavli, da jo čaka delovni stroj. To bo noro. Vse informacije o treningih dobite na slo-motocross.com

:worship:

post-18612-1212131320.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jutri bom prvič menjal olje v menjalniku. Motor je ktm sx125 2T. Zanima me, če lahko potem, ko bo novo olje v menjalniku takoj začnem na polno al je treba še nekaj časa počasi... Malo smešno vprašanje najbrž samo raje vprašam kot, da do česarkoli pride.

Hvala

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo vozi :D, pa glej da ga daš zadost, oziroma tolk kot je treba

0.7L gre baje notri...tako mi je rekel prejšnji lastnik...

HVALA :)

aja pa še to morm pripomnit...na embalaži od olja piše, da je olje za 2T in za 4T..sem bil kar presenečen..dal bom pa motorex 10W30. Kaj pravite na to olje?

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi 4T motorji imajo menjalnik in sklopko, kot 2T. Razlika je samo v tem, da pri 2T to olje ne maže cilindra in bata, ga pa zato zmešano olje v bencinu. Pri 4t pa to olje maže prav vse v mašinki.

Vredu bo to olje. Samo da je prijazno sklopki in bo vse OK ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro. Hvala za info!

Na 5-10 ur bo vredu če ga zamenjam ne? Prosim dopiši kaj je bolje na 5 ali 10...ali pa celo drugače :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro. Hvala za info!

Na 5-10 ur bo vredu če ga zamenjam ne? Prosim dopiši kaj je bolje na 5 ali 10...ali pa celo drugače :P

LP

Za menjalnik ni tolko pomembno menjati, kot za menjalnik in mašinko (beri 4T motorji), ker ni tolko pod termično obremenitvijo. Menjal bi ga na 10-15h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem kupil Yamaho YZ 250 in sem zelo zadovoljen, super motor!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma keri od vas kako fatbar balanco z tistimi nevemkaksereče za prišraufat zraven? Lahko je zdelana, smao da je ravna, pa poceniiii :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola banda!

jest bi pa rabu kkšno novo spredno gumo če ima kdo kej zaloge doma(seveda 21 col) najrajš bi pirelli scorpion mid soft če lahko pa tud kej druzga.(cena?)

ale čaoo

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, če veste kje se da kupit šlaufe za v gumo. Malo butasto vprašanje ampak ker je ravno čas mature nimam časa hodit naokol do vulkanizerjev :)

Prosim za odgovor :)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, če veste kje se da kupit šlaufe za v gumo. Malo butasto vprašanje ampak ker je ravno čas mature nimam časa hodit naokol do vulkanizerjev :)

Prosim za odgovor :)

Hvala

Ej h Španu pejt tm majo use...tut za mojga so mel te motokros šlaufe k so debelejši...tm boš sigurn dubu...

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej h Španu pejt tm majo use...tut za mojga so mel te motokros šlaufe k so debelejši...tm boš sigurn dubu...

Lep pozdrav, JK

Bom šel jutri najbrž. Drugače pa kolko sploh pride 19col šlauf? Nekdo mi je rekel, da je 30€. A je to res tok??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šel jutri najbrž. Drugače pa kolko sploh pride 19col šlauf? Nekdo mi je rekel, da je 30€. A je to res tok??

ta debu je še več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!