Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Dejmo tole mal pokomentirat http://www.sport1.si/gallery/item/1238/

Kje je bil track marshal????

Škoda za Alessija, ki si je tako želel zmagat....oz. ne bit drugi.

Pol mamo pa še tole iz domačih logov http://www.sport1.si/gallery/item/1235/. Dobr prispevk.

Peter ajde, pa še fotka od Andreje :worship: :worship: :worship: :worship:

post-7006-1216471450_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se grem u Cukrco hladit. Tm u ta zgornjih boxih je taka cool klima, da si je treba kasnej kr pulover oblečt. Upam da bo kšn znan , da me posname, ker mam po morju full hud filling za motor. Sam sm pa čist ceplen proti brzini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res škoda Alessija iz dirke v dirko je bil boljši, ampak kaj češ se nardi pravi da bo nazaj že v Spring Creeku .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne Alessi je že dolg drugi. To je njegova travma še iz lites časov.

A ste kej EMX2 rezultate gledal. Slovenski predstavnik je po zaključenih kvalifikacijah utrpel škodo zaradi Sloven.. (nagradna igra) GLAVNA NAGRADA ktm KOLO (BICIKL) ampak samo fotka!!!!

Bravo naši. Proga na Slovaškem je baje kratka. Mogoče Klemen zmaga ????

(uh pa ta net, sama štala :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

A ve kdo mogoc za ksnga zastopnika za olja Fuchs - Silkolene, tu v celjski regiji ?

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......

Peter ajde, pa še fotka od Andreje :worship: :worship: :worship: :worship:

.......

Tnx Pirurirc ;)

PS: Ja Alessi je mel neverjetno srečo, da je je sploh prišu k zavesti ob koncu videa, flagerji, pa so po moji oceni stali mal skriti, da vozniki, ki so bili skrajno desno, res niso imeli šans, da vidijo zastavco v taki gužvi.

Baje Mike sploh še ni videl videa svojega padca, tudi mu odsvetujejo vsi, vsaj dokler bo še dirkal. Ob koncu kariere, pa naj pogleda če bo imel željo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da mu odsvetujejo ampak mu njegova punca in celotem team makita suzuki ne pustijo vidit njegovega padca, sam pa se po besedah ne spomne ničesar z vikenda v Red Budu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kje pri nas bi se dalo dobiti nalepke od One Industries?

Pa a je že kdo naročal iz www.motocrossgiant.com , ker bi vzel kar nekaj stvari pa me zanima koliko pride kaj carina!

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kje pri nas bi se dalo dobiti nalepke od One Industries?

Pa a je že kdo naročal iz www.motocrossgiant.com , ker bi vzel kar nekaj stvari pa me zanima koliko pride kaj carina!

Jaz sm jih naročil prek posrednika v ZDA, brez prevleke za sedež, in ni blo nič carine, ker vrednost artikla ni večja od 120$. Originalne po motorjih se da od OI dobit pr kermavnerju. pošl mi na PM kakšnega bi rad, ker mam še eno vezo 20. avg. iz ZDA, in bi se dalo dobit sem, ker mam tud sam naročen paket.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo čas danes ob 16:45, si lahko ogleda Hollywood-ski film Supercross, ki bo na KANALU A :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje eno dobro novico imam :)

Freecaster.tv je sklenu pogodbo s YouthStream-om, tako da bomo 2009 sezono gledali zastonj in v živo kar preko neta. Tudi za Supermoto, če se ne motim, bo enako :D :worship:

PS: Nisem vse novice prebral ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Freecaster je res uredu stran me preseneča zadnje čase. Majo kr fajne video reportaže z dirk pa zdej so zelo na tekočem z X-gamesi. Edino škoda zaradi formata same slike..

http://www.freecaster.com/1000180_1005589

Poglejte si replay X-games supercrossa sredi mx sezone :) Kaj pravte kej na vožnjo supercross kinga McGratha. Ni kej, stari je z 2. mestom in dvema holeshotoma dokazal da le še ni za v smeti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo. končno sem prišel iz morja:), in vi, kako ste kaj? že trenirate ali počivate?zanima me,če kaj veste ali bo 7.9 tekma v semiču ali ne? Namreč popraviti bi morali start, a ga še vedno niso.( mogoč kaj več ve o tem)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Včeraj sem bil zraven kolegov na kros progi. Malo je nanesla debata o dirkah in ali bi lahko on dirkal? Poba je star 13 let, vozi pa KTM-ja SX200. Kakšni so pogoji za dirkanje, oziroma bi lahko on z tako močnim motorjem sploh vozil v katerikoli klasi? Hvala za odgovore!

(ena slaba z fonom....)

post-9211-1218353371_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 14. letom lahko vozi Open klaso( s takim motorjem). Jaz osebno bi mu priporočil da zamenja motor za drugo leto pa vzame nekaj konkurenčnega za klaso 125. Open bi mu odsvetoval glede na njegova leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 14. letom lahko vozi Open klaso( s takim motorjem). Jaz osebno bi mu priporočil da zamenja motor za drugo leto pa vzame nekaj konkurenčnega za klaso 125. Open bi mu odsvetoval glede na njegova leta.

Razlika med OPEN kategorijo in !"% kategorijo. V Open jih je manj in so bolj izkušeni (vsaj večina), zaradi tega vozi nekaj veteranov rajši to klaso kot 125 pa čeprav z "tamalim" motorjem. Kajti 125 klasa je skupek razgretih mladeničev, ki se jim zmeša ko pade štartna rampa. (Mogoče ta 13letnik to rabi)

Kar se tiče 200ccm bi se znalo zgodit, da ga spustijo v 125 klaso.

Vse to velja za MXA pokal.

Pa še dirkalna licenca in pa štartnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Freecaster je res uredu stran me preseneča zadnje čase. Majo kr fajne video reportaže z dirk pa zdej so zelo na tekočem z X-gamesi. Edino škoda zaradi formata same slike..

http://www.freecaster.com/1000180_1005589

Poglejte si replay X-games supercrossa sredi mx sezone :) Kaj pravte kej na vožnjo supercross kinga McGratha. Ni kej, stari je z 2. mestom in dvema holeshotoma dokazal da le še ni za v smeti B)

Men tale freecaster nekej šteka vmes in pa preskaakuje????

Jest ravm da Mcgrath ni meu konkurence taprave za bit kej druzga. King of supercross je pa vseen king.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tale freecaster nekej šteka vmes in pa preskaakuje????

Jest ravm da Mcgrath ni meu konkurence taprave za bit kej druzga. King of supercross je pa vseen king.

Konkurenca je bla samo on je bil izven le te... ravno zato je king ne?:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkurenca je bla samo on je bil izven le te... ravno zato je king ne?:)

Pod konkurenca se štejejo RC, Bubba, Reed, Allesi, Short, Millsaps, Langston, Ferry :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkurenca je bla samo on je bil izven le te... ravno zato je king ne?:)

King je pa zato ker je bil 7krat ama sx champ :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!