Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Pero na žalost je novica resnična. Mulec je staknil poškodbo na začetku kvalifikacij na avstrijskem prvenstvu v Griffenu dne 17.08 kak huda je poškodba pa ti ne vem povedat.

Želim mu samo hitro okrevanje in vrnitev na MX sceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je bil v soboto trening,če so pa nekateri tekmovalci klicali tja in so jim rekli,da treninga ni, ker opravljajo dela na cesti ali na progi.Ali je bil samo za domačine trening? :unsure: :hmm: :hmm:

wow

Pojma nimam, res da sm tud jst čakal 20 min, da so odmaknil iz ceste stroje in valarje, ker popravlajo cesto,... blo je kr dost motorjev dol, tko da nevem zakaj so spet rekl da ni treninga, pa tud kadilo se ni, ker je bla ena plohca. Men se je isto naredil 14 dni nazaj, sm tud klical - se preveč kadi nč hodt - ampak ni blo zaprt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majo pa probleme dol...vedno neki... :rolleyes:

Drgač pa bom mal prekinla temo. Kar se tiče Bolgarije,sm pozabla zravn napisat da je všteta tud karta. Sike hotela pa ne morm prpet, neki nagaja. Sam je luštno zrihtan,glede na slike majo tud bazen,pa okolico ful lepo zrihtano...sobe so pa tud po 2 pa mislm da po 4 tud neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tončka so sešraufal. Oz. njegovo nogo, mislm da levo pod kolenom.

Ej Pirurirc, mogoče veš a je Tonček uporabljal, knee braces???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm prpelu CR 125 l 2001. ne me sprašvat za ceno ker je... smešna. ampak rabim pa magnet, in levi deklc za čez magnet. če kdo ma kej, al pa prb ve kje bi dobil, ali pa vedu za info - se priporočam, menjat bi blo vrjetno treba tud levo polovičko kilerja....

tnx

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm prpelu CR 125 l 2001. ne me sprašvat za ceno ker je... smešna. ampak rabim pa magnet, in levi deklc za čez magnet. če kdo ma kej, al pa prb ve kje bi dobil, ali pa vedu za info - se priporočam, menjat bi blo vrjetno treba tud levo polovičko kilerja....

tnx

:worship:

Jaz ti lahko zrihtam nove dele, rok dobave cca teden. Info 040 777657

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm prpelu CR 125 l 2001. ne me sprašvat za ceno ker je... smešna. ampak rabim pa magnet, in levi deklc za čez magnet. če kdo ma kej, al pa prb ve kje bi dobil, ali pa vedu za info - se priporočam, menjat bi blo vrjetno treba tud levo polovičko kilerja....

tnx

:worship:

Sem jo tud js gledu že ene par dni. Cena je bla res smešna, pa sigurn si jo še znižu :rolleyes: . Letnik je pa 98 oz. 99. Mal jo je treba porihtat pa bo kot nova. Jo boš mogoče prodaju čez neki časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa t je super. Rocky zdej daš nanjo še petsto evrov in boš meu najslabši hondim motorček, kar so ga nardil v zadnjih 15tih letih. Prvi alu geštel je bil polomija. Načekiri če ni kje kej počen, da se ne bo kdo razletu na urgenco.

Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni bil 1. alu okvir za letnik 2001? v vsakem primeru, mulcov kleokol je k toče ki jo prec vzamejo. ce bo zajeban z deli jo kr prec prodam naprej... pa samo dele zrihtam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L'Thor dej kej pokomentiri. Pa za kšno fotko se priporočam. Sm se počutu, k da vodm dirko. Blo je super. Prehitevanje v zadnjem krogu, that's racing all about....

Aleš je bil izžreban za čelado a ma kdo fotko???? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.amzs-sport.com/mx/2008/index.html

sam zakaj med rezultati pr 85 ni napisan ta mau Gajser???? :unsure:

Sej pri veteranih tud ni napisanga Bogota-tastarga Gajserja,pa je zmagu :headbang: v nedelo. Po vsej verjetnosti zato ker vozta za Hrvaško in "tuji" dirkači ne štejejo v našem DP pa so ju kr zbrisal. Sej tastarga če omenjajo al pa ne,mali je pa maher nimaš kaj.

Se ga vidmo v Semiču! Menda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamau Gaiser ni vpisan iz istega razloga kot tavelik. ZAKAJ ???? Gaiser team tekmuje pod hrvaško licenco. ZAKAJ ???? Ne povem !!!! In tujci lahko vozijo na DP se pa ne točkujejo. Me zanima če plačajo štartnino. For sure da jo.

Zgleda pa da na tem forumu ni več zanimanja za tale kros.

Pajacek je bil za mikriča hitrejši. Zgleda , a se še folk za kros zanima.

Popravljeno . Popravil RCforsure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamau Gaiser ni vpisan iz istega razloga kot tavelik. ZAKAJ ???? Gaiser team tekmuje pod hrvaško licenco. ZAKAJ ???? Ne povem !!!! In tujci lahko vozijo na DP se pa ne točkujejo. Me zanima če plačajo štartnino. For sure da jo.

Zgleda pa da na tem forumu ni več zanimanja za tale kros.

Zakaj? Zato ke pr ns ni nobenga dnarja(sej tud za dol ne vrjamem d ga je kej več) pa še mal se je skregu pa je šou sam korak čez mejo. Nć hudga če je šou. Sej je zdost pizarij špilu v slovenskem DP-ju. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Zato ke pr ns ni nobenga dnarja(sej tud za dol ne vrjamem d ga je kej več) pa še mal se je skregu pa je šou sam korak čez mejo. Nć hudga če je šou. Sej je zdost pizarij špilu v slovenskem DP-ju. :whistle:

Pajacek tole si mal u temo. Pustmo to, res!!!! Ker so to težko prebavljive stvari, vsekaor pa osebne in se nimamo kej za vtikat.

Gaiserja tud jest ne maram, sam spoštujem vsakega.

Zihr se bo najdu kdo k bo "dej povej, dej povej" al pa kšn k vzroke res ve pa bo mal nasmetiu ozračje????

Ej folk, rajš ne!!!!

Ej Pajacek. Kako pa je blo tm u Cukrci???? Razen da je blo oblačno!??!

Popravljeno . Popravil RCforsure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk, kje so pa kšne fotke????

Nered u gatah na podiumu s čelado na glav???? sm slišu!!!!

Ja ne sej maš kr prou pustmo tega Gajserja.

Ej tole sm pa zamudila! :headbang: Vem d je Nered dobu čelado,sam mi smo pol šli.

Ja blo je ok. Matevž I. je zmagu kot ste opazl,bolš d niste vidl kako je Gerčarja zapru v prvo . Saš je kralj,no če bi bil Jaka v konkurenci bi bol dihu k je v nedelo,Damjan se je končn tud doma odpelu fenomenalno :worship: in smo bli njegovi navijači tokrat glasnejši od Gerčarjevih :winkiss: . Pa brez zamere Klemen.

Žvan Matej se je po 10 letih spet pojavu na MXu prvič v OPEN in bil 5. Bravo Matej. Štartu ke puščica. No odštartu je tud Damjan lepo, stari Kemo #23 tud,čeprou je štartu bl za foro v OPEN-poglej na slikco.

Vreme je blo pa kr prijetno,ni bli peklensko vroče,ni blo dežja. Pa lepa dirka no. Eni smo prčakval več padcu,pa je sam K. Tadič poletu v predštartn prostor, oz. na štartno ravnino iz ovinka pa se je u ramo udaru, pol je še Beko tm iztiru,padu je SPET Theo Urbas,mislm d nč hujšga.

Veterani so pa čist pobezlal. Pelu se je Gajser,napral vse, Fortuna je kr pelu veterane in open, Vogrinc sm misla d se bo najmanj razletu na skokih(sej na štenge je pršepu). Ja no pa je to.

Sej bo prou gotou ker ke kej več ve še kaj povedu. Tole je precej subjektivno.

Ja pa Damjan#9 je dobu posebn pokal za 10 let tekmovanja v MX-u.

post-17677-1220380681_thumb.jpg

post-17677-1220380692_thumb.jpg

post-17677-1220380725_thumb.jpg

post-17677-1220380744_thumb.jpg

post-17677-1220380772_thumb.jpg

post-17677-1220380807_thumb.jpg

post-17677-1220380825_thumb.jpg

post-17677-1220380846_thumb.jpg

post-17677-1220380859_thumb.jpg

post-17677-1220380874_thumb.jpg

post-17677-1220380897_thumb.jpg

post-17677-1220380909_thumb.jpg

post-17677-1220380932_thumb.jpg

post-17677-1220380990_thumb.jpg

post-17677-1220381003_thumb.jpg

post-17677-1220381082_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom prpopu slike ko bom poštuderu zakaj mi jih kanon noče presnet na comp. sm se tud udeležu svojga pruga DP in bom sam reku NO COMENT. Drgač pa lepa tekma....

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo....

fantje a bi mi lahko sam neki pomagal....mene zanima, če je Yamha YZF 250 2007 uredu motorcek (napram drugim fermam) al ima kksne probleme, težave (že originalno)....

Hvala za odgovore in lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!