Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Kakšna je kaj prognoza za Semič? Kaže na dokaj toplo nedeljo :) upajmo, da ne bo preveč prašna in z čim manj posredovanja onih v belih haljah.

A ve kdo mogoče je kakšna novost na sami progi?

Popravljeno . Popravil PANTERA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en prasanje upam da bo taprtava tema kako narest cross progo legalno oz kaj mors prdobit pa od koga da ti ne morjo lih policaji težit na svoji parceli in se to enkrat tednsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Semič je malenkost spremenjen: dodan je en S ko greš iz lukje nazaj na štartno ravnino, dodana sta dva dvojna skoka, velika miza je povečana(zakon) ovinek ob boksih je spremenjen.

ni neki velik je pa fajn mal spremembe.

Drgač pa sam če 3 dni... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en prasanje upam da bo taprtava tema kako narest cross progo legalno oz kaj mors prdobit pa od koga da ti ne morjo lih policaji težit na svoji parceli in se to enkrat tednsko

Poišči Bonc. Ona ma kr neki podatkov o tem, ker pomaga pri legalizaciji enega zemljišča.

Tko na hitr; bi nogu narest najprej spremembo namembnosti zemljišča (v športni objekt). Za to rabiš en kup papirjev od prošenj, zahtevkov, soglasij.

V praksi se to nardi tkole. Če je zemljišče tvoje oz. imaš dovoljenje lastnika. da mu gaziš zemljo potem samo gas. Dokler... te ne prijavijo...največkrat sosedje, ki jih moti hrup. V takšnem primeru pridejo policajci. Sami od sebe ne bodo pršli (razen če se jim nisi kej extra zameru).

Če ti kej pomaga tole pol je OK

Če imaš še kakšno uprašanje, pol na dan z njim.

Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sprasujem lih zase nekdo je naredil na svojem travniku mini progo je pa na barju zato si predstavljam koliko prosn in podobnega sranja bi bilo treba da bi se uredilo

policija je pa tudi bla usakic ko so se vozili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako je že z barjem. Če je voodozaščiteno območje, pol morjo coperji tm red delat. Ker kros motor je za vodozaščiteno območje eden od sovražnikov, zato je red da se voznike teh motociklov preganja.

Če teren zamišljen za vožnjo nima zgoraj navedenega statusa ali kakšnega podobnega potem bi še šlo, drugač bo treba najt drugo lokacijo. In če je organ oblasti prisoten pomeni da nekaj ne štima.

Bay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bil kdo na treningu v Orehovi vasi?( zanima me, kak je kaj proga,če je poravnana in če se veliko kadi) Namreč jaz sem bil včeraj v Konjicah in proga je bila odlična, poravnana, močno namočena, tako da se ni kadilo in sem se odločil,da jo bom večkrat obiskal. Bilo nas pa je okoli 15-20.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Rabil bi nasvet. Na motorju imam za zamenjati nalepke. Ker sem enkrat že to delal in ni izpadlo ravno dobro, me zanima če obstaja kakšen poseben postopek? Ker ko enkrat prilepš je to to, ne moreš popravljat.. slišal sem sicer nekaj da se spodaj namaže z "žajfo" (tisto ta trdo), da lahko potem nalepko premikaš ko jo že daš gor, potem pa se to čez nekaj časa strdi. Je že kdo probal oz obstaja kakšen drug trik?

Hvala za odgovore :P

//Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko plastike navlažiš z mokro viledo pa se malo manj prime, tudi odlepiš jo še lahko.

Drugače pa prenen nalepiš dobro poglej kako nalepka pride na motor(vpaši jo) nato pa začni lepiti v kotih. Za okrogline si lahko pomagaš s fenom za lase, da nalepko pogreješ in raztegne(sam ne preveč, da je ne stopiš). Drugače pa počas pa z užitkom( jst sm na svoji yamahi ene par urc lepu :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Rabil bi nasvet. Na motorju imam za zamenjati nalepke. Ker sem enkrat že to delal in ni izpadlo ravno dobro, me zanima če obstaja kakšen poseben postopek? Ker ko enkrat prilepš je to to, ne moreš popravljat.. slišal sem sicer nekaj da se spodaj namaže z "žajfo" (tisto ta trdo), da lahko potem nalepko premikaš ko jo že daš gor, potem pa se to čez nekaj časa strdi. Je že kdo probal oz obstaja kakšen drug trik?

Hvala za odgovore :P

//Nejc

Najbolj enostavno je, da z mokro žajfo vse premažeš (tok da je gor kr nekaj vode), pol pa uzameš osebno izkaznico (sam da je kos ravne plastike) in jo z robom premikaš iz notranjosti nalepke proti robovom, tako da gre ven ves zrak, ampak mora biti kar mokro! Pol pa počakaš, da se posuši in to je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko plastike navlažiš z mokro viledo pa se malo manj prime, tudi odlepiš jo še lahko.

Drugače pa prenen nalepiš dobro poglej kako nalepka pride na motor(vpaši jo) nato pa začni lepiti v kotih. Za okrogline si lahko pomagaš s fenom za lase, da nalepko pogreješ in raztegne(sam ne preveč, da je ne stopiš). Drugače pa počas pa z užitkom( jst sm na svoji yamahi ene par urc lepu :D)

Praksa dela svoje.

Pr nas delamo tako: Plastike najprej obriši z alkoholom (ne nitro ali kaj podobnega), da jo razmastiš in lepo obrišeš, pol prime lepilo še bolš. Pol vzameš mami tako špriclco za šipe pucat (probi dobit prazno) natočiš polno vode, not kapneš SAMO 2 kaplice čistila za pomivat posodo (najbolš je JAR sensitive pa z okusom limone.... hahaha, hec). Use lepo prešpricaš. Na nalepki odlimaš spodnji papirček po sredini SAMO en pasek širine 2-3cm ostalo pustiš gor. Nalimaš po sredini kot more bit nalepka kasnej poravnana ipd. Ko use naciljaš previdno s palcem ali ostalimi prsti fajn pritisni, da izpodrineš milnico vn. Ko ti dobro prime se lotiš ostalih skoraj polovičk. S kako osebno izkaznico ipd ni dobro ker je precej krivin in neravnin, nam se ni izkazalo za produktivno... Nikoli ne začet nalepk lepit po vogalih kot rexton :D Ker boš res 3 ure pri njih. Najprej sredina in nato navzven. Js sm za cel kit porabu slabih 20min, če se lahko pohvalim :rolleyes:

Ko use polimaš jih s fenom lepo segrej, da izhlapi še ostala voda ipd. Dobro je če to nardiš kak dan preden bo motor v akciji, da se use lepo posuši in lepilo dobro prime.

Drgač se da pa tudi lepo na suho use limat. Pobere kake 15min več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En popolnoma moj produkt od dizajna do izdelave in limanja, ki se je izkazal za zadovoljivega. Ma ni to to. Zaenkrat še testiram folije... Nimam še tapravga lepila, ampak tja do naslednje sezone bo use tko kot more bit, da bomo lahko meli in izdelovali v firmi popolnoma custom kit-e ekvivalent kvalitete one-ind, n-style ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodilo se je , to kar sem skoz težil. Da rabi Klemen trenerja.

tole sm najdu http://www.klemen-gercar.com/novice.php

4 x hura za Klemna :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Klemen se bo ta vikend tudi poskusil kvalificirati za MX2 svetovno prvenstvo, ki bo v Italiji. Glejte, da boste navijali za njegov prvi nastop v tej najmočnejši MX2 kategoriji. Ostali naši, ki pa nastopajo v MX3 (Kragelj) in EMX2 (Irt J, Irt M.....85cc pa Irt P in Gajser Tim in Nejc ) bodo pa nastopali v Nemčiji

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerčar v 1. kvalifikacijski dirki odličen 10. :naughty: :worship: Z malo sreče, mu potemtakem prve točke za svetovno MX2 prvenstvo jutri nebi smele uiti :yea1:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ste ljudjeeeeee :P Zgleda, da še samo jaz pišem sam sebi tukaj :)

Aja da ne pozabim, Gerčar je že osvojil svoje prve točke v MX2 kategoriji....bil je namreč odličen 15. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ste ljudjeeeeee :P Zgleda, da še samo jaz pišem sam sebi tukaj :)

Aja da ne pozabim, Gerčar je že osvojil svoje prve točke v MX2 kategoriji....bil je namreč odličen 15. :worship:

Bili smo v Slovenjskih Konjicah. Bilo je ogromno blata, druge voznje nismo odpeljali. Bravo za Klemna, skoda pa za drugo voznjo ko je odstopil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!