Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

To je pa naš univerzalec vsako leto menja dva motorja, končno našel pravo zverino yz450f :yes:

post-5471-1106903499_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PANTERA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš Nemetha :hmm: :nono:

Lastnik te je Martin Mehnert par let nazaj je bil MX prvak Madžarske po rodu je nemec, drugače živi v bližini Lentija in je lastnik treh prog.Tukaj je njegova spletna stran

http://www.MARTINSCROSSCAMP.DE/

Popravljeno . Popravil PANTERA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dajte mi nekaj povedati:

Ko/če priletite iz skoka na tla narobe in vam začne motor "cotat" levo-desno, da s krmilom ravno ne uspete rešiti situacije, kakšen je vaš postopek za se gor obdržati? Plin (malo, srednje, kar gre), sprednja zavora (verjetno bog ne daj), zadnja zavora (malo, srednje)? Vem, da bomo tukaj teoretizirali in da je ta pravo praksa, a me vseeno zanimajo vaši postopki.

Aja, pa moja kravica ima 170 kil.

Hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plin po občutku. Težko je tole pisat kaj narediti, kot si že sam pogruntal praksa dela svoje in tisto tapravo pride ko delaš stvari povsem avtomatsko.

Zna pa bit problem pri 170 kg kravi. Jaz bi s take mase kar dol izskočil ko bi začel ritat :P :P

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm,da je najbol,če gas dodaš,motor pa še dodatno stisneš s koleni.tko te precej težje dol vrže :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni kucli so dost zajebani,sploh če sam delaš progo pa na roke nasuješ kakšen kucel in ima samo eno linijo v širini gume :D ,enega tazga mamo mi,če nisi 100% pri stvari pa ne ujameš taprave linije te že začne po zraku razmetavat :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete, fantje.

Točno to se je meni zgodilo. Sam delam progo na naritih kuclih in ravno med približevanjem razmišljal: tole je zadnji krog, pa ta skakalnica najboljša od vseh (najlepši proporci), namesto da bi bil 100% pri stvari. In točno, samo ena linija.

Batzajla, razmišljal o kolenih, ja. Bo treba čvrsteje v sedlu bit.

Fajn se imejte in uživajte! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ali kaj trenirate.

Gre mogoče kdo za vikend trenirat v batuje.

Jaz bi šel ampak nevem kako bo z vremenom,zaenkrat je za zmrznit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče ve kdo kje majo poceni lamele! Mam kawasaki KX 125!

Okolica Velenja, Polzela lahko tudi Celje!

Pa tudi za bate mi lahko povete, če kdo ve!

Hvala za odgovore! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje je da gres v Avnerja, bos najceneje dobil :yes:

Glede bata pa racunaj cca 20.000SIT

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tolk mal filmčkov o slovenskem motocrossu, sem se odloču da dam na splet moj video! Gre se za državno prvenstvo v motocrossu! Dirka je potekala v Orehovi Vasi septembra leta 2003! Ko je Jelen (#24) raztural s svojo HONDO !

Jelen je Kraglja tk nascal da kr ojjjojjjojjj, pa še na njegovi domači progi! :kva2:

Je pa en problem! Ne vem kako bi dal filmček v splet, da bi si ga lahko vi sneli! Je namreč velik kar 470MB traja pa dobrih 23 minut! Lahko kdo pomaga? :?

PS: Gre za domačo izdelavo snemano z digitalno kamero! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mreža, ki povezuje ščitnike med seboj se zlo rada trga tak, da 90€ je ravno prava cena za drugače dragega Aunerja, poleti bo ti zelo vroče v tej zadevi.Pri TAF-u v Nemčiji enaki 59€.

DRAGEGA AUNERJA?????Kje še je ceneje????Deli z nami informacije ki zapravljamo ves prihranek v aunerju in mislim(o) kak poceni vse nabavlamo :ninja: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!