Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Ja sem vidu da je odstopil, že kar kmalu....upam, da je vse z njim OK in da je bil samo kak mehanični feler

Tudi Kragelj je dans tekmoval v Nemčiji, žal mu prva vožnja ni bila naklonjena in ni dosegel točk, zato pa je v drugi bil toliko bolši in zasedel 6. mesto. Tako je skupno zasedel 12. mesto

V EMX2 smo imeli tudi dva naša predstavnika Jerneja in Matevža Irt. Matevž je v prvi zasedel 10. v drugi pa 11. mesto, tako ej to zadostovalo za skupno 9. mesto,....Jernej pa je v prvi vižnji zasedel 12. v drugo pa 27. mesto in tako v skupnem seštevku zasedel 17. mesto :)

Odlično fantje, vsem iskrene čestitke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bli smo v Konjicah!

Blato za zajtrk, kosilo in večerjo, da o malici sploh ne govorim!

Bojkot veteranov,ki so se složno zmenili v predštartnem prostoru da ne gredo pelat druge vožne!

Seveda so mladci iz razreda 125R2 pokazali da so polni adrenalina in da gredo probat tole blato, sej ne more bit tako slabo, pa je kr blo. Anže Slivnik #225 je slavil, Ciko #129 je bil 5. in sigurno najsrečnejši mož tega blata. :worship:

OPEN R2 so štartali v polovični zasedbi, odpeljali 3/4 dirke in direktor tekme je prekinil tekmo!

Najelitnejši razred pa prav tako ni odpeljal druge dirke, tako da je sledila samo še podelitev pokalov, razlivanje šampanjca in pa veselje ob prejetih pokalih in preguranem blatu. Sledili so še poljubčki in objemčki ter se vidimo v Šentvidu konec meseca, upam da v lepšem vremenu, naj bo blato al pa prah, samo da ni DEŽJA!!!!!!

Čestitke Klemenu, pravi da je ok, čeprav ga je eden nasadu v drugo!

Popoldan pa nalepim nekaj slikc iz podelitve!!! :winkiss:

Popravljeno . Popravil MXPajacek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koga zdaj vozi vse Klemen Gerčar??? Za Dixion racing team Anglija ali Gariballdi racing team Italija????

Ali zdaj vozi tri prvenstva Slovensko, Angleško, Italjansko...... pa še evropsko in kakšno svetovno????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koga zdaj vozi vse Klemen Gerčar??? Za Dixion racing team Anglija ali Gariballdi racing team Italija????

Ali zdaj vozi tri prvenstva Slovensko, Angleško, Italjansko...... pa še evropsko in kakšno svetovno????

Ja nekako tako je vozil, talent se kaže, zato tudi najbrš menjava ekipe....drugo leto bo pa menda vozil za Monster Yamaha Factory :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koga zdaj vozi vse Klemen Gerčar??? Za Dixion racing team Anglija ali Gariballdi racing team Italija????

Ali zdaj vozi tri prvenstva Slovensko, Angleško, Italjansko...... pa še evropsko in kakšno svetovno????

Ja nekako tako je vozil, talent se kaže, zato tudi najbrš menjava ekipe....drugo leto bo pa menda vozil za Monster Yamaha Factory :yea1:

:hmm: zakaj menjava??? A ne vozi za vse te ekipe?? Za eno v Angliji (dixon), za eno v italiji (garibaldi) za eno v Sloveniji (feroda)

Svetovno i Evropsko pa za ?? katero?? Gariballdi racing team????

Tudi brata Irt mislim , da za neke Italjane vozita.

Včasih se je še tukaj kaj javil. Zdaj pa nič. Lahko bi tud sam kaj razložil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha! Ja, temu se reče bit INTERNACIONALEN. :)

Ja angleško prvenstvo za Dixona, slovensko za Ferodo in evropska prvenstva za Gariboldija. Če mu znese s časom in voljo pa zanj še kakšno svetovno.

Niha še med ponudbami vendar najverjetneje za Gariboldija drugo leto. Če uspe pride pa še k nam pogledat na državne... :OK:

Kar se pa tiče Konjic. Še dobro da sem se mogla učit. Pri komentatorju sedela, na toplem in suhem, čez okno opazovala blatno kopel (pa sploh ni slabo,blato je zdravo za kožo... .) ), spremljala rezultate naših na drugih tekmovanjih in jedla rum kokos. Tko da je blo bol mal z učenjem.

Drgač pa edino kar je. v drugi vožnji so vsi vozili pod istimi,obupnimi pogoji. Vse čestitke razredu 65, ker so prpelal do konca, da ne omenjam da so hotl r1 (125 & open) tud štrajkat zarad blata.

Kdo je pol taprav motokrosist??? Ta mali, k majo jajca,pa ne glede na pogoje vozjo. Tud hujši pogoji so bli,pa tekme niso prekinl. :yes: Drgač je blo pa noro, kok so ga nasrkal. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha! Ja, temu se reče bit INTERNACIONALEN. :)

Ja angleško prvenstvo za Dixona, slovensko za Ferodo in evropska prvenstva za Gariboldija. Če mu znese s časom in voljo pa zanj še kakšno svetovno.

Niha še med ponudbami vendar najverjetneje za Gariboldija drugo leto. Če uspe pride pa še k nam pogledat na državne... :OK:

si pa dobro poučena. A to mu dajo motorje pri ekipah?? Pride odpelje in gre?? (razen pri Ferodi) Torej ima na razpolago svoj team mehanikov, rezervni material na zalogi, bivalnik, plačano pot itd. ?? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tiče Konjic. Še dobro da sem se mogla učit. Pri komentatorju sedela, na toplem in suhem, čez okno opazovala blatno kopel (pa sploh ni slabo,blato je zdravo za kožo... .) ), spremljala rezultate naših na drugih tekmovanjih in jedla rum kokos. Tko da je blo bol mal z učenjem.

Drgač pa edino kar je. v drugi vožnji so vsi vozili pod istimi,obupnimi pogoji. Vse čestitke razredu 65, ker so prpelal do konca, da ne omenjam da so hotl r1 (125 & open) tud štrajkat zarad blata.

Kdo je pol taprav motokrosist??? Ta mali, k majo jajca,pa ne glede na pogoje vozjo. Tud hujši pogoji so bli,pa tekme niso prekinl. :yes: Drgač je blo pa noro, kok so ga nasrkal. :(

Lahko tebi :whistle: pa nč nisi rekla, da si opita z rumom... Js nism pelu druge runde, tako da bi ti lahko kake inštrukcije nudu ta cajt :naughty:

zdej pa letim d me ne bo g. Fijavž :unsure: :fight1:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pa dobro poučena. A to mu dajo motorje pri ekipah?? Pride odpelje in gre?? (razen pri Ferodi) Torej ima na razpolago svoj team mehanikov, rezervni material na zalogi, bivalnik, plačano pot itd. ?? :worship:

Dejmo to do rečt.

A to mu dajo motorje pri ekipah?? Pride odpelje in gre?? (razen pri Ferodi); JA

Torej ima na razpolago svoj team mehanikov, rezervni material na zalogi, bivalnik, plačano pot itd. ?? To ve samo on, ampak v večini je odgovor JA

Ta dva linka povesta svoje http://www.utagyamaha.com/riders.php, http://www.gariboldiracing.com/I%20Piloti.htm

Verjetno je zadeva začasna.

Sploh pa, zakaj se Klemen ne oglasi ???? in pove iz prve roke ????

Respect Klemen Gerčar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi brata Irt mislim , da za neke Italjane vozita.

Za brata misliš ali veš?

Jaz vem, da najmlajši od bratov Irt vozi v Italiji pod pokroviteljstvom italijanskega teama....

Popravljeno . Popravil RCforsure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMD Slovenske Konjice obvešča, da trening v Škednju, dne 18.9. 2008 ODPADE.

lp

Po mojem bo ob takem vremenu še nekaj časa brez treningov. Proga je že tako razrita potem pa skoz dežuje-mokre proge se ne da poravnat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nism pelu druge runde, tako da bi ti lahko kake inštrukcije nudu ta cajt

Da ti same norije hodijo po glavi :) raje bi treniral kako zagnati KXF-a v blatu :P Prva vožnja 5krog v ta levem ovinku vzporedno z ciljnim skokom si pridno obrabljal podplat desnega škornja, za ta krog si porabil natanko 7:21.945 minute, saj si se mi zasmilil samo kaj druga kot JUHEJ nisem mogel spravit iz blata polnih ust, ker sem komaj prilezel mimo tebe. Drugače pa kaj naj rečem drek od glave do pete :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:Tudi brata Irt mislim , da za neke Italjane vozita.

Za brata misliš ali veš?

Jaz vem, da najmlajši od bratov Irt vozi v Italiji pod pokroviteljstvom italijanskega teama....

Vidiš, da sem napisal "mislim". Torej nisem bil siguren. Nekje sem videl na rezultatih, da sta bila oba napisana za neki italijanski klub. Zato sem vprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tebi :whistle: pa nč nisi rekla, da si opita z rumom... Js nism pelu druge runde, tako da bi ti lahko kake inštrukcije nudu ta cajt :naughty:

zdej pa letim d me ne bo g. Fijavž :unsure: :fight1:

HAHA...kekc... :lol1: g.Fijavž je že z Gerčarji v Bolgariji...tko da sm zdej frej .) Sam sm pa tud že fertik z izpiti,tko da tud inštrukcij ne rabm...razn če so ti ful na podrobn jasni programi kt so word,access in excel...al kako se že napiše :)

Drgač pa kar se Klemna tiče, neki pa že morm vedt če sm skos tm. Sam ti je že RC vse povedu kar ve...če bi pa še kakšne dodatne inf.lah pa tud nega na kaki tekmi prašaš. Od nega bote točn tok zvedl k lahko. :)

Učer je blo na SLO1 pr dnevniku pr športu o naši reprezentanci. Vsak je neki povedu,pa tko...presenetlivo velik časa so posvetl za motokros. :) Drgač je pa dans ob 1ih zu3 na Š1 posnetek druge vožne iz italije GP. Če bi kdo gledu. Al pa u petek (ju3) ob 20.00 neki posnetki,kt najboljši izrezki iz te tekme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!