Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Pero lepo si ga položil :worship: od prepočasne vožnje po bandi pač pride do take situacije, ko se motor več ne drži zunanjega roba kanala se pač zaradi sile gravitacije obrne na tla skupaj z jezdecom :whistle: .

Drugače pa super slike.

V soboto 04.10.2008 je dirka na kateri ni potrebno imet licence vozi se razred hoby in licence ločeno. Proga ni zahtevna in je primerna tudi za začetnike. Več info in slike proge na http://www.mx-koermend.com/

Pero ti pa si že itak me favoriti saj si že letos tekmoval tam. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje. pred kratkim sem mel prometno z SS motorjem. in sem si zlomil roko. in me zdaj zanima če bi lahko takoj zajezdil kakšno krosko potem ko mi vzamejo dol gips ali se mi lahko zaradi kakih sil dokaj hitro zlomi. če je imel kdo zlomljeno kaj ali podobne izkušnje bi ga prosil da mi kaj svetuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero lepo si ga položil :worship: od prepočasne vožnje po bandi pač pride do take situacije, ko se motor več ne drži zunanjega roba kanala se pač zaradi sile gravitacije obrne na tla skupaj z jezdecom :whistle: .

Drugače pa super slike.

V soboto 04.10.2008 je dirka na kateri ni potrebno imet licence vozi se razred hoby in licence ločeno. Proga ni zahtevna in je primerna tudi za začetnike. Več info in slike proge na http://www.mx-koermend.com/

Pero ti pa si že itak me favoriti saj si že letos tekmoval tam. :naughty:

:D:D:D Matrat me je že začel na začetku ovinka...zato tudi tista premejhna hitrost :P Sem mislu, da bom zvozu...sej veš fizika mi ni poznana, pa sem bil optimist hahaha

A v Koermendu je zdej dirka? Ja lepo lepo...bomo vidl kako in kaj do takrat......PS: Pa ne govori o favoritih...ker nimam za burek :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje. pred kratkim sem mel prometno z SS motorjem. in sem si zlomil roko. in me zdaj zanima če bi lahko takoj zajezdil kakšno krosko potem ko mi vzamejo dol gips ali se mi lahko zaradi kakih sil dokaj hitro zlomi. če je imel kdo zlomljeno kaj ali podobne izkušnje bi ga prosil da mi kaj svetuje.

To kaj boš lahko in kaj ne, ti bodo povedal ljudje v belem, ko ti bodo slikal zlom po odstranitvi gipsa :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

preverjeno na lastni koži.

Popravljeno . Popravil RCforsure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je poslala Andreja Prel

Motokrosistom v kvalifikacijah 6. mesto

Sevlievo (Bolgarija) – V Bolgariji se ta vikend odvija največja evropska dirka v motokrosu, evropski pokal narodov. Na progi v Sevlievu, ki je bila lani proglašena za najboljšo motokros progo na svetu, slovensko reprezentanco sestavljajo: Klemen Gerčar v razredu MX1, Jernej Irt v razredu MX2 in Sašo Kragelj v razredu MX3. Na prvenstvu sodeluje skupno šestnajst reprezentanc. Slovenci so se v današnjih kvalifikacijah dobro odrezali. Gerčar je v svoji kvalifikacijski skupini zasedel sedmo mesto, Irt je bil po izjemnem startu na koncu šesti, Kragelj pa odličen tretji. Skupno je Slovenija v kvalifikacijah ob bučni podpori številnih slovenskih navijačev osvojila šesto mesto, z istim številom točk kot peto uvrščena ekipa Nemčije. Za četrto uvrščenimi Danci so naši zaostali le eno točko. Prvo mesto so zasedli Francozi, drugi so bili Italijani in tretja reprezentanca Češke. Že po kvalifikacijah je jasno, da slovenski motokrosisti jutri pri ubranitvi lanskega četrtega mesta ne bodo imeli lahke naloge. Reprezentance so prispele v zelo močnih postavah. Današnji razplet za jutri napoveduje tesno in razburljivo tekmovanje, za uvrstitev pri vrhu pa bo potrebno odpeljati brezhibno dirko.

AP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da so reprezentance prispele v zelo močnih postavah pomeni; da imajo druge nacije trenutno široko paleto motokrosistov. Večina postav je B reprezentanca.

Težko našim drug teden za doseg rezultata, ki ga mnogi pričakujejo. Fantje nimate kaj zgubit, tako da samo pogumno. Važno je sodelovati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je bilo super,šesto mesto super,samo škoda je bilo padca Sašota in Klemna. Še boljši bi bili,Upajmo,da je vse vredu in da Klemen nastopi v Angliji, Jernej odpeljal odlično. Navijači so/smo se odrezali, slovenske zastave "plapolale", ploskanje in spodbujanje naših bilo na višku. Držimo pesti za Anglijo. Pa še nekaj slikic naših tekmovalcev 10 Klemen Gerčar, 11 Jernej Irt, 12 Sašo Kragelj in slovenska zastava v rokah navijačev.

post-16639-1222107212_thumb.jpg

post-16639-1222107395_thumb.jpg

post-16639-1222107503_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pred časom sem spraševal za lepljenje nalepk, pa ste dal kr dost nasvetov.. pa vseeno raje nebi sam delal, ker sem že prvič kar malo falil :D Tako da če je kdo tuki iz Velenja recimo al pa okolice k bi mi nalepu za pir se priporočam :) Bi pa prinesel js plastike vse nove pa nalepke kompletne.. :)

PM :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nism pelu druge runde, tako da bi ti lahko kake inštrukcije nudu ta cajt

Da ti same norije hodijo po glavi :) raje bi treniral kako zagnati KXF-a v blatu :P Prva vožnja 5krog v ta levem ovinku vzporedno z ciljnim skokom si pridno obrabljal podplat desnega škornja, za ta krog si porabil natanko 7:21.945 minute, saj si se mi zasmilil samo kaj druga kot JUHEJ nisem mogel spravit iz blata polnih ust, ker sem komaj prilezel mimo tebe. Drugače pa kaj naj rečem drek od glave do pete :slap:

Malo pozno ma še zmeri iskreno :whistle:

Ja hudiča, kaj bom na motorje mislu, če mamo pa take punce po boxih... Fantje, dejte mal pomislt, če se splača tam po blatu ko pujsi valjat :D

Ej do tizga ovinka se tako lepo pelu d ni za verjet blo... Samo sekundo (na krog) za tabo. Pa na 12. mestu sm bu, v taiste krogu bi z lahkoto še 2 pred mano pihnu, pol si mi bil pa že ti na vrsti pred mano :naughty: Ko pa grem prehitevat za krog nekoga, nevem kdo je bil. Se nesrečnežu spodnese prednja guma pa direkt v mene ko sva bla u štric... On se nasloni name, spelje, js potleh :wacko: Prvo sm mel pol ure dela (usaj meni se je zdelo pol ure), da sm motor dvignu. Dobesedno vakum se je naredu spodi. K mi to uspe sm porabu še ene pol ure da sm sklopko in hot start "očistu", pol pa še 2 uri ni hotu kresnt, zaboga. Ko mi lih uspe, mi meni - svetovni nerodi že sicer - še enkrat crkne. Pol na tvojo vzpodbudo je uspelo ponovno zagnat lokomotivo.

Sm te vidu 2x it mimo mene, sm si reku, zdej grem pa vn, ne bom več ril tle. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pred časom sem spraševal za lepljenje nalepk, pa ste dal kr dost nasvetov.. pa vseeno raje nebi sam delal, ker sem že prvič kar malo falil :D Tako da če je kdo tuki iz Velenja recimo al pa okolice k bi mi nalepu za pir se priporočam :) Bi pa prinesel js plastike vse nove pa nalepke kompletne.. :)

PM :blush:

Eh kaj češ falit... Na vodo jih dajej pa lahko še 10 krat odlimaš preden dobro prime. V 10-o ti bo ja ja uspelo naciljat :D

Drgač pa tko k je RC reku, MxPeter - a kontaktirej. On je z Velenkofca :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da so reprezentance prispele v zelo močnih postavah pomeni; da imajo druge nacije trenutno široko paleto motokrosistov. Večina postav je B reprezentanca.

Težko našim drug teden za doseg rezultata, ki ga mnogi pričakujejo. Fantje nimate kaj zgubit, tako da samo pogumno. Važno je sodelovati....

Se strinjam. Kar sm gledu francijo in italijo (za ostale niti ne vem dobro), so usi piloti B klasa. Nisem rad pesimist ali pa bog ne daj, da bi komu slabo želel, toda po mojem se naši ne kvalificirajo v A finale. Super in svaka čast fantom, če bojo :worship:

Smo bli pa tale vikend v Mantovi in sta "z nami" tenirala tudi Monni in Salvini. In ja, blo je lepo. Če si ne bi prvi trening razbil nos in kresnu čelade, bi blo še lepše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!