Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Ima kdo kaksen cilinder letnika 2003 za Hondo CR 125? Dobro placam, ker ga nujno rabim. Pogoj je da motor ni bil nikoli poskodovan ( zariban ). Rabim pa samo CILINDER ker imam ze 3 kape.

Mozna je menjava za SRS cilinder in kapo za letnik 2001. Rabljen 5 ur na 2 dirkah. 95%. Resnicno kot nov. Cena novega pa okoli 650+150(kapa)€!!!!!!

Sicer je to ze drugi ENAK cilinder ki ga letos iscem za tak motor. Prvi zame, tale je za kolega.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav fantje!

-zanimam me če kerega zanimajo sprednje vilice za hondo crf 450 (vilice so od letnika 08 križi pa od 07) vse skupaj je bilo voženo eno dirko, ke koga zanima lahko na ZS ali pa na 040 877448

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam problem z motorjem in prosim za pomoc. Motor je honda crf 250 (07). Problem se mi zdi da je podoben kot ga je imel pred kratkim mx Peter, ko stisnem gas je videt kot da bi motor zadusilo. Ce kdo ve kaj bi bilo za narest bi prosil za info.

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam problem z motorjem in prosim za pomoc. Motor je honda crf 250 (07). Problem se mi zdi da je podoben kot ga je imel pred kratkim mx Peter, ko stisnem gas je videt kot da bi motor zadusilo. Ce kdo ve kaj bi bilo za narest bi prosil za info.

Hvala, LP

preveri cevke iz frgazerja vn,če ni kira zamašena ali pa stisnjena

mogoče ti bo peter povedu kako je rešu svoj problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero problema ni mel, se je kr sam rešu.....

Naj Pero sam pove...sicer je pa še za ene par kav dolžn zarad tega problema....

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero problema ni mel, se je kr sam rešu.....

Naj Pero sam pove...sicer je pa še za ene par kav dolžn zarad tega problema....

:whistle: :whistle: :whistle:

Kaj kaj...sem pa zato fergazer nastavu, pa 3x spucal in ga spoznal do potankosti...zdej pa prede kot CHAMP :D

@salobirček: A ti to dela tudi pri normalni vožnji...ker jaz sem imel v glavi, po tem ko sem padu, da je nekaj narobe in sem res hitro dodajal plin in mi je zaradi tega motor tudi nagajal...potem ko sem vse odmislil in se šel peljat kot se normalno pelem je vse delalo BP. Potreboval sem samo enak pravilno delujoč motor (hvala salsa), da sem ugotovil razlog "mojih" napak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter. A to pomeni, da se ti še vedno dogaja tisto kar si objavil v video posnetku? In da to ni moteče pri vožnji?

Ja če ga iz idle pozicije navijem tako kot v posnetku, se mi to dogaja. Ampak med vožnjo zgleda malo kdaj prideš do tako nizkih obratov, ko navijaš gas do konca, tako da se to redko zgodi. Se mi pa dogaja kdaj v kakšni zlo zaprti špuri, ko se moraš skoraj ustavit in hitro dodat plin, da te gravitacija ne povleče na tla, tam sem pa že začutil ta "bog". Pa malo sem še štant gas povišal, da so obrati malo višji, ker potem do tega ne pride tako hitro ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uštja, js pa mislu kake probleme maste... Primorci smo ugotovili, da usem to dela ki NIMAMO OEM auzpuha :D Pa če mamo v akrapoviču not pušo je OK, takoj ko jo poberemo vn "zaliva". Mal štand gas dvigneš pa je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

A je to pol mogoce isto kot pri men (Tomos SM 125 Open), ko ga do konca tisim pa spustim gas, pa ga spet nabijem do konca mi ga mal zadusi?? Ali sm jst use mal narobe razumel?? :unsure: :rolleyes:

Sam men, ko je ogret kar noče laufat. Če se naprimer ustavm po tem, ko je že ogret mi ne bo laufu lepo, mi kar nabije obrate pol mi jih pa sam spusti pa crkne...

Res bi bil hvaležen za odgovore, ker me to ful moti, tko, da hvala že za vnaprej za odgovore :worship: :)

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

A je to pol mogoce isto kot pri men (Tomos SM 125 Open), ko ga do konca tisim pa spustim gas, pa ga spet nabijem do konca mi ga mal zadusi?? Ali sm jst use mal narobe razumel?? :unsure: :rolleyes:

Sam men, ko je ogret kar noče laufat. Če se naprimer ustavm po tem, ko je že ogret mi ne bo laufu lepo, mi kar nabije obrate pol mi jih pa sam spusti pa crkne...

Res bi bil hvaležen za odgovore, ker me to ful moti, tko, da hvala že za vnaprej za odgovore :worship: :)

Lep pozdrav, JK

to je čisto nekaj drugega pri tebi, in sicer verjetno imaš imaš go vplinjač dellorto 26 vhst, te vplinjači so zelo problematični in občutljivi na vsako spremembo v zraku poleg tega jih je treba nastaviti kar pa ni glih šala mala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ga iz idle pozicije navijem tako kot v posnetku, se mi to dogaja. Ampak med vožnjo zgleda malo kdaj prideš do tako nizkih obratov, ko navijaš gas do konca, tako da se to redko zgodi. Se mi pa dogaja kdaj v kakšni zlo zaprti špuri, ko se moraš skoraj ustavit in hitro dodat plin, da te gravitacija ne povleče na tla, tam sem pa že začutil ta "bog". Pa malo sem še štant gas povišal, da so obrati malo višji, ker potem do tega ne pride tako hitro ;)

ha, ha honda. polij z bencinom pa zažgi. Hec .) Peter.

Za vse ki mate podobne probleme in bi vozili na hard. Pušo v frgazer s strani kjer gre notr zrak. Pomaga tudi X Wings. Pol mamo pa še spodnji kozarček na kurboratorju za zamenjat. Bog sucks....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kaj...sem pa zato fergazer nastavu, pa 3x spucal in ga spoznal do potankosti...zdej pa prede kot CHAMP :D

@salobirček: A ti to dela tudi pri normalni vožnji...ker jaz sem imel v glavi, po tem ko sem padu, da je nekaj narobe in sem res hitro dodajal plin in mi je zaradi tega motor tudi nagajal...potem ko sem vse odmislil in se šel peljat kot se normalno pelem je vse delalo BP. Potreboval sem samo enak pravilno delujoč motor (hvala salsa), da sem ugotovil razlog "mojih" napak :D

Men je zacel to delat kr na lepem, pac en popoldne sm se mislu it vozt pa sm ga zalaufu in me je to zmotl. Sej pelat se da, samo zmot me pr skokih ko na hitro prvijem gas in ga zadusi (ko sem v zraku) in me potegne naprej. Ce postopoma dodajam gas motor deluje normalno, sej ko sem ga ponavadi pred vozno ogreval je delal nekaj podobnega ce si takoj navil gas na polno ampak ko se je zagrel tega ni blo.

Pa tudi pod štant gasom ne laufa lepo ampak nekako nihajo obrati (iz tako nizkih da skoraj ugasne na normalne in spet na nizke .....).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi pod štant gasom ne laufa lepo ampak nekako nihajo obrati (iz tako nizkih da skoraj ugasne na normalne in spet na nizke .....).

Mal poglej ventile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pelat se da, samo zmot me pr skokih ko na hitro prvijem gas in ga zadusi (ko sem v zraku) in me potegne naprej. Ce postopoma dodajam gas motor deluje normalno

Točno tako se je obnašal motor, ko je bila v fergazerju smet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako se je obnašal motor, ko je bila v fergazerju smet.

Se pravi da bo treba ocistit fergazer. To me se zanima, kje bi dobu ta X-wing ko si ga zadnjic omenu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei.mene zanima kje kaj več če sploh piše kje za tekmo v Semiču,ki naj bi bila to soboto.A kdo ve, razpored oz. začetek tekem??? faajn bi bilo, bi si odšli malo ogledat,kako bodo boste vozili v teh mrzlih pogojih.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm brala na mx forumu da odpade ker je blo napovedano slabo vreme in niso nč organiziral! Sam sej ni napovedanga dežja za soboto.

Mogoče dobim danes info iz prve roke, pa pol napišm kej! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveže popoldanske novice.

Moje informacije so take da tekma bo. Pilo se bo in tudi nekaj vozilo. (No če ne druga se bo :beer2: , veselica bo)

Nism pa vprašala kako je s prijavami, kako z razredi :headbang: Niti ne vem kdaj točno naj bi se vse skupaj začelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!