Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Živjo!

Zanima kako je kaj z vzdrževanjem proge na Brniku, ker je proga čisto zjebana (ampak še vedno dobra), jo bo sploh še kdo poravnal? Nekaj sem slišal, da trenutno ni nikogar, ki bi jo vzdrževal. Če bi se kdo spomnil pobirat prosotvljne prispevke za poravnanje, dam takoj nekaj €!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

A je v Sloveniji sploh ksn zastopnik za Boyesen ? Ce kdo ve bi prosu da pove :D .

Kermavner v Ljubljani na Tržaški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

Fantje, kje se da cez zimo kej trenirat? Slisu sm da je nekje blizu trsta neka motocross proga!

Kdo kej ve o tem ali je celo tam bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia MXV 450 :evilgrin:

si mislu nam to posredovat kot kako novost za 09 al kar tko malo podžigat...

ker si ga usral pod obemi pogoji...

- za apriljo je fural chiodi že letos in ni novost

- drugič motor je pa kanta :D (poglej kje kotira na lestvicah v MX pa kako je konkurenčen med ostalimi)

lovro.p

V vrtojbi je proga odprta ob sobotah dopoldan in še kako urco preko.

Drgači pa takoj čez našo mejo z republiko lahov so tudi dve proge čisto v bližini. Ronchi in Versa. Urnikov pa ne bom pisal ker nism 100%, tako da ne bom zavajal.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kej preveč denarja in je še vedno zvest pingerjem :D Enkratna zbirka na en mah....Da sem miljoner takoj nabavim hehehe

Ebay Avkcija

Tudi jaz bi imel takšno kolekcijo, mogoče še malo novejše letnike! Komaj čakam, da bom dubu mašino od YZ 250, da bom spet mal na 2-taktnem stroju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

Mene zanima, a letos pa niso tekmovalci dobili vabil za podelitev pokala akrapovič, ki naj bi bila v petek 14.11.2008?Ali kako je letos s to podelitvijo?

užiwajte v martinovi nedelji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mailu si dobil, če si ga takrat dal (ob registraciji)... če ne, si si pa sam kriv :winkiss:

piše tudi na amzs strani pod obvestila!

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apak piše na vabilu, ki je prišel v poštni nabiralnik, da je potrebno udeležbo potrdit po tel. ali mailu in pa t ovabilo je vstopnica za prireditev.

To ni zraslo na mojem zelniku ampak so določil pri AMZS sport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovesna podelitev nagrad državnim prvakom Avto moto zveze Slovenije (državnega in pokalnega prvenstva), se bodo lahko z vabilom za dva udeležili samo tekmovalci, ki so bili uvrščeni do tretjega mesta.

Ostali pa lahko nakažete keš pa ste prav tako na prireditvi z večerjo!

Kar neki, ampak se vidmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanimajo nalepke za motocross z lastnim designom/idejami/željami ali karkoli navidez naj se mi javi... Dobavljivo v istih materijalih kot so n-style, one ind in vse ostale velike firme. :naughty:

(smozrihtalimaterijalepress) :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahko kdo pove, kdaj se v soboto odpre proga na Vrtojbi in do kdaj je odprta? Pa še kakšna je cena?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobote od 12h pa dokler je kej videt :krneki:

Zdej vem, ker sem pršu dol ob 10ih in sm pol čakal še 2 uri! Ampak se je splačal, ker je res super proga, pa za prvič na tej progi je šlo kr u redu! :D Tako, da u soboto spet prletim dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!