Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

adventure 220 eur ter gpx 310eur...ter gpx sport po naročilu...več inf. na 040 735 769 Luka

Jest ga sicer mam ampak je pa res poceni...

...pa sm mislu da je bil ugodno k sm ga dobu za 340 EUR!! :headbang: Madona pa kako ti to dobis tok cnej ce je pa v stacuni 400 EUR?! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je tak ko so marže v štacunah gromozansko visoke...ampak dokler se bo roba prodajala tud v štacuni za 400eur bodo cene pač takšne kot so...zasoljene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena BO cca. 500 ojru (Dojčland), pride pa šele marca :krneki:

jaz jih lahk dobim že prej... za podobno ceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma za majn kot kašnih 500 ojro se jo bo dobilo oz se jo že dobi...

Sem pa gledu in nikjer ni cifer za nas k mamo majhne čebule... Je samo od M dalje. Js sm mel shoei XS :whistle:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me kje bi dobil najceneje kakšne nalepke za YZF 250 (08), ker pri Kermavnerju so predrage. Pa če se prav spomnim je zadnjič nekdo nekaj omenil, da jih dela sam, tako da če imaš kej me kontaktiraj!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me kje bi dobil najceneje kakšne nalepke za YZF 250 (08), ker pri Kermavnerju so predrage. Pa če se prav spomnim je zadnjič nekdo nekaj omenil, da jih dela sam, tako da če imaš kej me kontaktiraj!

LP!

Kontaktiraj tegale, ki je pred tabo komentiral ;) GizmOkak :OK: :yea2: Ti bo sigurno lahko pomagal in ponudil kvalitetne nalepke (dekorje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 5. janurja je Gizmo na kolektivnem!

Zato se slikajte usi po vrsti :photo: :yea1: joke

@Kermi: Če rabiš nalepke mi pošli mail (v podpisu), pa bomo vidli kaj se da nardit. Pred januarjem niti ne čakat :D Potem se bomo menili dalje! Cenovno pa ne pričakuj kake super duper ugodne rešitve, ker dekorji niso nikjer poceni, nažalost. Lahko pa izbiraš kaj bi imel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me kje bi dobil najceneje kakšne nalepke za YZF 250 (08), ker pri Kermavnerju so predrage. Pa če se prav spomnim je zadnjič nekdo nekaj omenil, da jih dela sam, tako da če imaš kej me kontaktiraj!

LP!

lp poglej tuki mas malo ceneje dekorje za velik motorjev cena v sloveniji je okrog 170 evrov za vse kar je možno nalepit na motor sploh .mislim da je kr dosti ceneje .http://www.fludesigns.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo naši sosedje italijani imajo en kup teh delavnic kjer se delajo nalepke... kontaktirajte njih malo :D aja, pa ne pozabit jih prašat za poštnino iz italije :naughty:

cenike pa imajo usi na spletu, tako da lahko sami vidite kje se vrtijo cene. Custom kita pa vam ne izdela nihče od teh, razen če ste kak Rinaldi, gpkr al pa gariboldi al pa cas team :whistle:

klik 1

klik 2

klik 3

klik 4

klik 5

klik 6

klik 7

A boste meli zadosti? Pa še kje se najde kaka tiskarna k dela tole :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje in dekleta ;) Za prodat imam kar nekaj opreme, nove in rabljene, tako da če vas zanima me kontaktirajte ;) Oglas in slike si lahko pogledate TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav :naughty:

Rabim pomoč :evilgrin: In sicer: Kupil bi kross-a 125ccm ali 250ccm 2t letnik od 98 do 02 cena max2000€ ...Odločam se med Hondo in kawasakijem...čeprav mi je cr 250 bolj pr srcu kot kx :krneki: zanima me vzdrževanje: Na koliko ur menjaš bat,ojnico itd. Cena generalke ??? Vem da je to relativno ampak vsak pameten nasvet bo dobrodošel :worship:

Najlepša hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi Yamaho YZ250.. :rolleyes:

hehe to je pa res ja Yamaha dela :worship: mam v garaži 2 yamahci

fezer 1000 pa thundercat pa to dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te zanima, bom jaz v roku 1 tedna sestavil mojo YZ 250, ki jo imam namen takoj prodati, trenutno je v takšnem stanju, drugače pa je generalno obnovlejen (mašina in ogrodje)!

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te zanima, bom jaz v roku 1 tedna sestavil mojo YZ 250, ki jo imam namen takoj prodati, trenutno je v takšnem stanju, drugače pa je generalno obnovlejen (mašina in ogrodje)!

lepo lepo sam sej si vidu moj budget:S:S:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav :naughty:

Rabim pomoč :evilgrin: In sicer: Kupil bi kross-a 125ccm ali 250ccm 2t letnik od 98 do 02 cena max2000€ ...Odločam se med Hondo in kawasakijem...čeprav mi je cr 250 bolj pr srcu kot kx :krneki: zanima me vzdrževanje: Na koliko ur menjaš bat,ojnico itd. Cena generalke ??? Vem da je to relativno ampak vsak pameten nasvet bo dobrodošel :worship:

Najlepša hvala

Kupi enega 2T krosa za male pare, pa vložiš ene 800eur pa se boš vozil nekaj časa. Ker če daš veliko keša za moped, imaš še vedno polno enih stroškov prej ko slej.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi enega 2T krosa za male pare, pa vložiš ene 800eur pa se boš vozil nekaj časa. Ker če daš veliko keša za moped, imaš še vedno polno enih stroškov prej ko slej.

hehe tud to je mozno :worship: mel bi ga pa itak samo mal po gozdu pa tko (vem da je prepovedan ampak pravila so zato da se kršjo :whistle: :evilgrin: ) pač endura vrjanta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!