Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

a kdo ve kuko bi na hondo cr 250 namontirov luč, k bi se rad tud mal zvečer vozu, zanima me katere dele bi rabu, in kolk stanejo, če ma kdo kšn link ud internetne strani, kjer bi lohk zvedu postopek montiranja (po možnosti slo), naj ga napiše

btw, a ma kdo na krosli namontirano luč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na linku recimo alpinestars...enake cene ali višje kot auner, pa še online shop je

povej mi kolko rabata ti je dal kdaj auner... :hmm: sram ga bodi še svojim dirkačem da komaj 20% ... :SS

za alpinestar probaj tukaj http://www.taf.de/ecommerce/catalog/index.php

Popravljeno . Popravil PANTERA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 20% rabiš kar vezo ja :(

takaltak pa čakam na T10 če bo sprejemljiva cena :OK:

cena za T10se bo gibala od 450€ navzgor... :) je pa škorenj zelo nizek v podplatu podoben modelu vector, ki mi nikakor ne ustreza... :BUA: bom kar ostal na T8... :) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to samo vizualno zgleda nizek, ker ma zunanji rob plastike potegnjen čez del, kjer so klasični škornji šivani, vsaj po slikah

upam da se motiš glede dobavljivosti, naj bi bila evropa konc marca začetek aprila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj škornji T10 se dajo dobit,kaj pa cena :hmm: se ti ne zdi previsoka.

Če hočes zapustit enduro ali pa motokros pol si kupi T10 in pojdi vozit supermoto :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas se jih še ne da dobit, če pa veš kej več, pa prosim povej kje!

t10 ni SM škorenj, ravnotako kot tech 8 ni SM škorenj pa je najpogostejša izbira cestnih dirkačev samo zaradi varnosti

Alpinestars has recently released the Tech 10 boot, an even higher performance boot than the legendary Tech 8 that has become industry standard in ATV and bike motocross. Bike motocross stars like Jeremy McGrath and Chad Reed began using the boot at the start of the ’04 outdoor season but it was only recently released to the public and probably made history as the most anticipated boot to ever.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred kratkim nabavu tech 8, pa sem zelo zadovoljen! Da bi pa take velke dnarje za tech 10 dajal pa ni variante! .)

Sem kupil bele rabljene tech 8 za 27000sit! Kaj pravite vi ali so bili poceni ali dragi? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred kratkim nabavu tech 8, pa sem zelo zadovoljen! Da bi pa take velke dnarje za  tech 10 dajal pa ni variante!  .)

Sem kupil bele rabljene tech 8 za 27000sit! Kaj pravite vi ali so bili poceni ali dragi?  <_<

če so takšni pol so dragi

post-5471-1109082294_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kolk izrabljeni, cena se sliši OK

kermavnar prodaja rabljene za nekje okol 40.000, kar se mi zdi drago

če so tvoji čvsrti v gležnju in pa če maš v njih kompakten občutek, so še :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega! So še čisto beli, samo na levem šuhu se pozna črno od prestavljanja, na desnem šuhu pa se je bela plastika rahlo zapekla od izpuha, da so mal črni! Čist normalno za rabljene čevlje! .) Drgač pa so v tip top stanju!

Ko pridem domov bom dal še gor fotko! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 20% rabiš kar vezo ja :(

takaltak pa čakam na T10 če bo sprejemljiva cena :OK:

Sem zasledil da bo cena za tech10, 460EU. Drago da kr glava boli :BUA:

Rices of the Tech 10, inclusive of tax, are tentatively set at: Europe - € 459.95 UK - £ 329.95 Colors – White, Silver, Red and Black Sizes – 7 -14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je enkrat dal rabat 10 posto na cel nakup...ma v grazu je novo osebje..shit..ce dela od aunerja sin...pol je možno iztržit nekaj malega...morš bit redna stranka! jaz od leta 95 kupujem čist vse v aunerju...je pa res da so določene cene v tem online shopu cenejše...ampak poštnina..pa čakalna doba...pa nikol nisi ziher če je tud v živo stvar okey...tak da za štajerce ni druge izbire kot auner!!!..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred kratkim nabavu tech 8, pa sem zelo zadovoljen! Da bi pa take velke dnarje za  tech 10 dajal pa ni variante!  .)

Sem kupil bele rabljene tech 8 za 27000sit! Kaj pravite vi ali so bili poceni ali dragi?  <_<

za rabljene in ki ne zgledajo kot novi, je dovolj 10-15 k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!