Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Jaz sem že obe pogledal...super dirkanje :D edino CBS je imel zlo slab program z veliko reklamami, še z več intervjuji, malo heat 1 in heat 2 dirkanja, na koncu pa le dirka 20ih krogov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men proga ni bla nwm kaj :hmm: vsaj za gledat. Zame je spet kraljeval Reed in res je da velja to 2. mesto kot zmaga. Ampak bo tud Stewart še mel težave glede na to kakšne napake dela. Reed je v primerjavi z njim vozil brez napak cel main event. Mislm da po dveh drugih mestih bi si pa zaslužu že zmago. Dungey razred zase!

Popravljeno . Popravil carmichael4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je primerjat Reed Stewart, ker je Reed meu še enkrat pa pol več dela kot Stewart. Oz. če že primerjamo, dejmo pol opisat ; kako je prehitel Stewart Granta in kako ga je Reed. kako je #7 prehitel VIllopota in Kako #1. Kako sta šla mimo Windhama. Bubba je vodil polovico dirke in sam postavil tempo oz. ga je zadaj preganjal Windham. Reed pa je moral na full, da je lovil točke. Moralni zmagovalec je Reed tudi zame, vendar točke ne štejejo moralni zmagovalci ampak realni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkaro pogledu obe... Proga tehnična do amena, rithm section zajeban do 100.

Zanimivo. Intervju JLaw: I have no bad habbits :worship: :whistle: Čestitke Dungey-u, pa obema pro circuit pilotoma.

Reed-u vsaka čast, Stewart je lahko vesel, da je tako hiter, ker napak dela miljaužnt. Na koncu pa mu le uspe :) :worship: Villopoto a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kaj te pa opominja napis ŠPICE; PRITISK!

prejšnji dan pred dirko mi je pri pripravi motorja zmanjkalo časa za to da bi zategnil špice na kolesih, pritisk v gumah je pa zelo dobro pregledat preden se odpelješ na štartno rampo. zato je bilo napisano. kje si se spomnu za celo večnost nazaj????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji dan pred dirko mi je pri pripravi motorja zmanjkalo časa za to da bi zategnil špice na kolesih, pritisk v gumah je pa zelo dobro pregledat preden se odpelješ na štartno rampo. zato je bilo napisano. kje si se spomnu za celo večnost nazaj????

Sej se nisem spomnu, ampak sem prebral.

Sej pravijo, da pametni pišejo, glupi pamtijo

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mije je bla Anglija domena tistega teama , za kerga je Gerčar lani na začetku sezone pelu. Gariboldi so pa špagetarji in ne bodo rinl gor, ker majo tuki po romaniji dost dela.

sm si mislu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!