Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Nekaj o teh dirkah je blo pa tud tukaj napisanga <a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).net/sport/motocross/68-motocross/1113-slovenci-na-mx-international-italia.html" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).net/sport/motocross/68-m...nal-italia.html</a> <a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).net/sport/motocross/68-motocross/1113-slovenci-na-mx-international-italia.html" target="_blank">ne pustijo objavt</a> se pa tukej nekej najde

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je blo danes?....Kdo je zmagal?

Nikjer še ne najdem retultatov. Vem samo, da je Gerčar dvakrat zmagal MX2 in da je v OPEN Kragelj tudi zmagal ampak, je imel probleme s Matevžom Irtom ki je menda letu kot sneta sekira. Torej, kdo ve kaj več?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon tale reportaža, sploh filmček fajn popestri vse skup :worship:

Popravljeno . Popravil carmichael4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako resna pa je Irtova poškodba, a mogoče kdo kej več ve?

Fantje res nimajo sreče z začetki sezon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla !A gre še kdo trenirat v Škedenj v ČETRTEK?Sam itak če bo slabo vreme bojda odpade.

MUHA CAR SI DA SI SI TAKO STRAN NAREDIL :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mxice tenx se bom trudu še naprej :drunk: :drunk:

@salsa Jerry je spahnu ramo in se mi zdi da bo do naslednje DP že prpraulen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šele zdej opazil, da je Jelovšek tudi dirkal na državnem. Kaj ima kdo kako fotografijo od njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje! Imam eno vprašanje - a ima kdo slučajno par objemk kot kaže slika za fi28 balanco ?

post-10184-1237660779_thumb.jpg

Da preveč ne smetimo, morebitne odgovore pošljite kar na PM.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piksna ne bos ji kar tako dobil, je balanca v konus iz 22 na 28 mm.

Js sem si jih kar sam obdelal, it 22 sem naredu konusne in zdravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helooo...evo z dirke v škednju...blo fajn...sam zutri so rekel da je bla proga kr fejst ledena :unsure: drgač pa lepa dirka...kaj Pirurirc a so te kregal ker nisi mel brezrokavnika :P sm pogrešala pa irte,muleca,gerčarja...sedaj ne vem a sploh ne bodo tekmovali v pokalnem prvenstvu ali je bila kakšna dirka ravno ta vikend? pa še to kako je letos z gerčarjem,ker lani je dirkal tudi za angleško prvenstvo, kako je letos,kaj ima v načrtu? danes je bil tam samo njegov oče se mi zdi....nisem ravno spremljala nekaj časa, in nisem na tekočem :headbang: :) pa lep pozdrav vsem skupaj.....srečno v novi sezoni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je bla fajn dirka ja :D Jo je popestril še en novinc (prvič na dirki) starejša yz 125 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helooo...evo z dirke v škednju...blo fajn...sam zutri so rekel da je bla proga kr fejst ledena :unsure: drgač pa lepa dirka...kaj Pirurirc a so te kregal ker nisi mel brezrokavnika :P sm pogrešala pa irte,muleca,gerčarja...sedaj ne vem a sploh ne bodo tekmovali v pokalnem prvenstvu ali je bila kakšna dirka ravno ta vikend? pa še to kako je letos z gerčarjem,ker lani je dirkal tudi za angleško prvenstvo, kako je letos,kaj ima v načrtu? danes je bil tam samo njegov oče se mi zdi....nisem ravno spremljala nekaj časa, in nisem na tekočem :headbang: :) pa lep pozdrav vsem skupaj.....srečno v novi sezoni .)

Pirurirc je spet v zaporu, ker je obveščal. Tko da zdej ne smem več tega delat, moderator pa tud nism. Čeprou me vsi poznajo, moram sam skrbet da sem viden. Mogoče glih zarad tega , ker me poznajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helooo...evo z dirke v škednju...blo fajn...sam zutri so rekel da je bla proga kr fejst ledena :unsure: drgač pa lepa dirka...kaj Pirurirc a so te kregal ker nisi mel brezrokavnika :P sm pogrešala pa irte,muleca,gerčarja...sedaj ne vem a sploh ne bodo tekmovali v pokalnem prvenstvu ali je bila kakšna dirka ravno ta vikend? pa še to kako je letos z gerčarjem,ker lani je dirkal tudi za angleško prvenstvo, kako je letos,kaj ima v načrtu? danes je bil tam samo njegov oče se mi zdi....nisem ravno spremljala nekaj časa, in nisem na tekočem :headbang: :) pa lep pozdrav vsem skupaj.....srečno v novi sezoni .)

Pozdrav.

Tudi mene zanima kako je bilo kaj na prvi tekmi pokalnega prvenstva. Upam, da bo kdo s prve roke kaj napisal.

Kar se pa tiče samega vrha državenga prvenstva-Irt-i, Gerčar, Mulec, Kragelj, Može, pa po večini na pokalnih ne bodo nastopali saj imajo že tako dovolj stroškov. Problem je kot vedno denar saj ga je vedno premalo pa še konkurenca v tem tekmovanju zanje ni dovolj močna tako, da pokalno prvenstvo raje izpustijo in se intenzivneje pripravljajo za tekme EP in SP. Kar se Klemna tiče lahko povem, da je proti koncu lanske sezone zamenjal klub in bo letos nastopal za italijanski klub Gariboldi Racing Team. Udeležil pa naj bi se vseh tekem za EP MX2 ter mogoče če bo kaj prostora še kake za SP MX2. Več lahko najdete na Gerčarjevi uradni strani.

L.P.

L'Thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerčar še vedno vozi za Feroda racing Celje. Kaj ima letos v načrtu, najdete tam kjer se te stvari išče. Hoohl. Može je zmagal na prvi PP dirki u Konjicah. O stroških PP dirk nisem ravno prepričan da je tako kot piše Thor. Tistih nekaj deset evrov stane cestnina v italiji, kamor omenjeni hodijo trenirat. Če Može ni dovolj dobra konkurenca, potem gredo lahko vsi samo nazaj domov spat. Res je , da imajo na PP dirkah samo trening in dve vožnji po 20 minut, kar je v primerjavi s treningom za vikend malo. RC je pred leti v enem izmed intervjujev izjavil, da je profesionalni motokros voznik in da trenira na motorju vsak dan in vsak vikend dirka. The GOAT je verjetno naredil takšno kariero tudi zaradi tega. Pri nas lahko pogledamo tandem Gajser. Stari Bogo pelje malega Tima vsako nedeljo tja, kjer padajo rampe. Mali je fenomen ravno, ker je furt na furt na motorju. Pa ne vem če je Bogo najbogatejši. Ne rečem pa, da ni med najbolj trmastimi. Je pa mali že postavil na poličko pokal za Evropskega prvaka. Kar pa se Kraglja tiče in PP je zanj to brezpredmetna dirka in si jo raje ogleda kot odpelje. tako je bilo v Orehovi vasi. Se mi zdi, da se je takrat Jelena ustarašil. Je pa PP izgubilo na kvaliteti tudi zaradi odhoda glavnega sponzorja Akrapovič (upam da me ne bodo suspendirali zaradi oglaševanja). Nekateri od naštetih tekmovalcev so s svojo udeležbo na bivšem Akrapovič PP opravili sponzorske obveznosti. Glede na to, da so v nedeljo v R2 štartali iz dveh vrst, pa je bil namen PP dosežen in prisotni so bili v večini zadovoljnii, da se je dirka zgodila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerčar še vedno vozi za Feroda racing Celje. Kaj ima letos v načrtu, najdete tam kjer se te stvari išče. Hoohl. Može je zmagal na prvi PP dirki u Konjicah. O stroških PP dirk nisem ravno prepričan da je tako kot piše Thor. Tistih nekaj deset evrov stane cestnina v italiji, kamor omenjeni hodijo trenirat. Če Može ni dovolj dobra konkurenca, potem gredo lahko vsi samo nazaj domov spat. Res je , da imajo na PP dirkah samo trening in dve vožnji po 20 minut, kar je v primerjavi s treningom za vikend malo. RC je pred leti v enem izmed intervjujev izjavil, da je profesionalni motokros voznik in da trenira na motorju vsak dan in vsak vikend dirka. The GOAT je verjetno naredil takšno kariero tudi zaradi tega. Pri nas lahko pogledamo tandem Gajser. Stari Bogo pelje malega Tima vsako nedeljo tja, kjer padajo rampe. Mali je fenomen ravno, ker je furt na furt na motorju. Pa ne vem če je Bogo najbogatejši. Ne rečem pa, da ni med najbolj trmastimi. Je pa mali že postavil na poličko pokal za Evropskega prvaka. Kar pa se Kraglja tiče in PP je zanj to brezpredmetna dirka in si jo raje ogleda kot odpelje. tako je bilo v Orehovi vasi. Se mi zdi, da se je takrat Jelena ustarašil. Je pa PP izgubilo na kvaliteti tudi zaradi odhoda glavnega sponzorja Akrapovič (upam da me ne bodo suspendirali zaradi oglaševanja). Nekateri od naštetih tekmovalcev so s svojo udeležbo na bivšem Akrapovič PP opravili sponzorske obveznosti. Glede na to, da so v nedeljo v R2 štartali iz dveh vrst, pa je bil namen PP dosežen in prisotni so bili v večini zadovoljnii, da se je dirka zgodila.

Pozdrav Pirurirko v tvojem pisanju je veliko resnice in se povečini strinjam tako da mojih izjav ne jemljite kot najbolj verodostojne. Za najboljše nisem navedel, da se nikakor ne udeležujejo PP tekmovanj, pač zavisi od posameznika. Saj tudi Irti nastopijo na kaki izmed tekem , za Jako Možeta vemo, da se udeleži teh tekem kar pogosto če se le datumi ne prekrivajo s kakimi drugimi tekmami višjega ranga. Kolikor sem jaz govoril s temi fanti so mi predvsem omenjali da se raje osredotočajo na ostale za njih in sponzorje pomembnejše tekme predvsem zaradi stroškov. Ko sem omenjal stroške s tem nisem mislil na stroške štartnin in pa potnih stroškov, v ozadju so tudi stroški opreme in motorjev. Seveda imajo veliko težo tudi sponzorji, ki ''zahtevajo'' udeležbo na določenih tekmah. Kolikor je meni znano je bilo PP zastavljeno predvsem za fante, ki se s tem športom ukvarjajo predvsem rekreativno in tako je prav in veseli me da je številka nastopajočih letos kot kaže po prvi tekmi še višja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak :yea1:

Pa v Konjicah prvič ni blo blata :D... je bil pa led zjutro :lol1: Če mene prašate, kot povprečen dirkač pokalnih prvenstev nisem videl razlike med letošnjo organizacijo in lansko, ko je bil generalni sponzor prvenstva! Lahko, da so to čutili organizatorji, ampak navzven se ne vidi razlike. Tako da... nej bo tako kot se je začelo, pa bo use uredu. In z organizacijo in številom tekmovalcev in vremenom in poškodbami (če bi bla še tista ena majn bi blo še tolk bolš). :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!