Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

enga povej, ki jih prodaja za tak denar

jaz sem tech8 kupil za 15, so bili cist ok, sem jih cca 4 lete nosil(sam ne vsak dan), letos sem edino menjal one kovinske spredaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A koga zanima zadnja dirka državnega prevenstva v orehovi vasi leta 2003, ko je bil Jelen v špici svetovnega prvenstva! Bli so vsi Jelen, Kragelj, Može,....

Pejte na DC++ hub ZLATI GRIC in vtipkajte v SEARCH: Orehova vas

Snemal sem sam in tudi uredil! Je Jelen Kraglju malo šolo motocrossa pokazal .)

Pošljite mi sporočilce (moj nick: [EU]petvs) da vas naprej sputim, da nebo treba čakat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo moji Alpinestars TECH 8, za 27000 Sit.

Mene tudi zanima ki bi jih dobu za 15k al pa celo 10k!

tele so pa še ta prejšnji model in tut trenutne so vizualno napram T6 že malo out in bo mogla bit linija T8 počasi že prenovljena, če se jo slučajno ne bo opustilo v prid T10, kar pa skor dvomim, ker T6 in 8 spadata v razred visoko varnih, težkih, slabše okretnih škornjev, medtem ko so vektorce bolj lahke, udobne in zarad tega tut manj zaščitne

t10 nekako hoče iz vsega potegnit najboljše, upam samo, da niso pri astarsu naredili dobrega, lahkega, varnega škornja, ki to funkcijo zdrži recimo samo kakšno leto, potem ga pa menjaš, kar se zdi neracionalno, glede na ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi (spy) občutki pri uporqbi destek

After two pairs of Tech 8's, have just ridden with my new Tech 10's. They are extremely comfortable-feel like tennis shoes, provide great feedback from the shifter and break. They are really flexible forward with very little movement side to side. They feel noticably lighter, make it easier to feel the bike and provide great protection. I don't know how all that fit in this new design but it did. The expense scared me, I wore them around my house for two days before commiting to the purchase (dealer let my take them home to try). They are far easier to use (buckles and bootie) and after a day at LACR look like I could put them back on the shelf (after I cleaned them). One hint, buy really thin socks. I went to a ski shop for mine. My impression is they are worth the difference in price.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se že da samo moraš meti pravi motor ne pa KTM-a... :lol:  pa še to pomožnosti LC... :SS

jaz sem sam vprasal, ce se da (glede slike)

ja kaj pa te ti mas za motora ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem sam vprasal, ce se da (glede slike)

ja kaj pa te ti mas za motora  ?

Če si dober šofer bi se dalo, drugače pa je cela proga na mivki, malo vprašaj po Doliču :)

Vozim rdečo strelo crf450... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem motocrossistom iz Primorskega konca!

Ker je na Štajerskem še precej snega in so vse proge zasnežene, me zanima kaki so kej pogoji na primorskem? A je kopno, suho, ...

Pa na kero progo bi se splačalo it trenirat?

Hvala za odgovore!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Alo!

Sem bol nov v MX vodah pa me zanima na koliko pumpate gume na kroskah? Prilagajate tlak kaj voznim razmeram ali vozite konstanten tlak? Zanima me tudi kakšne gume so najprimernejše za tole blatno/snežno obdobje? Zdaj imam gor ene Bridgestone MX gume pa je grip čsto v k.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za v blat naj ne bi bile tolko napumpane...jest nisem nikol se preveč v detajle spušču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem cajtu sem se spet spravil na motor! Je blo res dober! Sam dans pa tak muskel fiber da komaj hodim :D :OK:

Še nekaj fotk od včeraj. Vozla sma se pa blizu Krškega!!!

post-5647-1111312496.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo!

Sem bol nov v MX vodah pa me zanima na koliko pumpate gume na kroskah? Prilagajate tlak kaj voznim razmeram ali vozite konstanten tlak? Zanima me tudi kakšne gume so najprimernejše za tole blatno/snežno obdobje? Zdaj imam gor ene Bridgestone MX gume pa je grip čsto v k....  :blink:

kaj maš zaeno mašino zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj maš zaeno mašino zdej?

Jo man!

Zdaj sem kar krosko nabavu, Hondico CR250 ... Za malo probat tole enduro/mx sceno kar bo. Sicer pa je to bolj motor za na pisto kot pa za po gmajni orat, je preveč ON/OFF karakter mašine pa te to na terenu kam velikokrat zjebe. Drugače sem kar zadovoljen, še prikolico usposobim potem pa Rakek, Brnim & Co vabijo :OK: . Pa vi kaj furate tuki v okolici Domžal mogoče? Jaz sem malo Rašico fural zadnje cajte pa te folk tako gleda kot da bi koga ubil ko se mem pripelješ, počasi seveda, sploh nimam kakega posebnege vesela furat pol ... krneki :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha še neki moram vprašat. Glede nastavitve višine tačke za zadnjo bremzo ... Kako imate to urejeno? Tako da moraš pri zaviranju dat nogo praktično dol iz tačke kjer stojiš ali pa tako da bremzo dosežeš brez da daš nogo dol, samo s prsti ?? Mam zelo nerodno naštelano, vsaj meni se tako zdi, da moram nogo dol z tačke dat, ne vem pa kako imate to drugi poštelan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo man!

Zdaj sem kar krosko nabavu, Hondico CR250 ... Za malo probat tole enduro/mx sceno kar bo. Sicer pa je to bolj motor za na pisto kot pa za po gmajni orat, je preveč ON/OFF karakter mašine pa te to na terenu kam velikokrat zjebe. Drugače sem kar zadovoljen, še prikolico usposobim potem pa Rakek, Brnim & Co vabijo :OK: . Pa vi kaj furate tuki v okolici Domžal mogoče? Jaz sem malo Rašico fural zadnje cajte pa te folk tako gleda kot da bi koga ubil ko se mem pripelješ, počasi seveda, sploh nimam kakega posebnege vesela furat pol ... krneki  :(

RAŠICA JE COOL SAM MORAŠ IT KOPAT V VLAKE PA UNE KONCE KJER NE HODI FOLK PO POTKAH SE SAM PRIPELJEŠ POL PA HARD....SMO PA IZ DESNEGA BREGA SAVE...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo man!

Zdaj sem kar krosko nabavu, Hondico CR250 ... Za malo probat tole enduro/mx sceno kar bo. Sicer pa je to bolj motor za na pisto kot pa za po gmajni orat, je preveč ON/OFF karakter mašine pa te to na terenu kam velikokrat zjebe. Drugače sem kar zadovoljen, še prikolico usposobim potem pa Rakek, Brnim & Co vabijo :OK: . Pa vi kaj furate tuki v okolici Domžal mogoče? Jaz sem malo Rašico fural zadnje cajte pa te folk tako gleda kot da bi koga ubil ko se mem pripelješ, počasi seveda, sploh nimam kakega posebnege vesela furat pol ... krneki  :(

NOGA NA TAČKI SAM Z PRSTI ....ITAK.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!