Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Men kot gledalcu je blo super, zmotla me je samo pavza med 1. in drugo vožnjo-45 min čakanja, pa ne vem zakaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če spada v to temo samo želim opozorit na to čim več motokrosistov, ki se vozijo po naravnem okolju, danas na Šmohorju racija trije policaji in gozdna inšpektorca kazan 400 evrov seveda je možna polovička. Verjetno je bila racija še kje drugje kot samo na tej lokacija. Ja žal tako kot so pozimi lovili sankače so letos začeli še motokrosiste. Postavijo se pa itak tako da jih skoraj povoziš pa še sebe prevržeš. Pazljivo pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men kot gledalcu je blo super, zmotla me je samo pavza med 1. in drugo vožnjo-45 min čakanja, pa ne vem zakaj??

da grejo sodniki in ostalo osebje na malco, men tud prou pride ta pavzica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bravo za oba naša, ki se za zdaj edina udeležujeta tekmovanj na tem nivoju. Kolikor sem prebral na strani MB-team-a so s predstavami Matevža zelo zadovoljni in navdušeni nad njegovim napredkom. Upam, da mu uspe obdržati sedež pri tem če ne pa pri kakem drugem moštvu. Nevem sicer kakšna je poškodba njihovega voznika, ki ga Matevž trenutno nadomešča. A če bo kazal take rezultate kot do sedaj se mu zagotovo ni bati. :worship: .

L.P.

L'Thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v MX3 zmaguje Irtov moštveni kolega, v EMX2 pa Gerčarjev moštveni kolega. Tudi to nekaj pomeni, da sta v dobrih moštvih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp,

torej kupil sem rabljen motor KTM SX 125/08, katerega prejšnji lastnik je uporabljal motorno olje SILKOLENE PRO KR 2 ( kart olje ). Motor ima narejenih 20 ur. Zanima me, ali veliko tvegam če namesto tega olja pričnem uporabljati neko drugo olje ( v mojem primeru PANOLIN off road 2T RACE )!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne tvegaš. 3 procentna mešanica bo trotl zihr. (sej govoriš o olju za mešanco????, če gre za olje v menjalniku tud ne tvegaš nič) razen če je panolin olje slabo olje?!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne tvegaš. 3 procentna mešanica bo trotl zihr. (sej govoriš o olju za mešanco????, če gre za olje v menjalniku tud ne tvegaš nič) razen če je panolin olje slabo olje?!!?

ja ole za mešanco ja... namreč eni pravjo da ni problem da mejam, spet drugi da je vlka varjanta da bo ribnu... čudn mi je pa sam to, zakaj je mogu un tip ole za kart not devat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ole za mešanco ja... namreč eni pravjo da ni problem da mejam, spet drugi da je vlka varjanta da bo ribnu... čudn mi je pa sam to, zakaj je mogu un tip ole za kart not devat...

Ni panike BT...samo da je olje in da maže...če olja ne bo potem lahko pričakuješ probleme ;) Sem pa jaz več kot leto in pol tankal Pennasol 2T-Speed Synthetic (Češko olje se mi zdi) in nisem niti enkrat imel problemov. Moj kolega je na KX125 naredu več kot 150h z enim batom in tem oljem in ni imel nobenih problemov, samo motor ni več šel tolko, ker je že kompresija bla slaba. To se pa tak naredi vsakemu motorju s tolkimi urami, ne glede na olje katero uporabljaš ;)

lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike BT...samo da je olje in da maže...če olja ne bo potem lahko pričakuješ probleme ;) Sem pa jaz več kot leto in pol tankal Pennasol 2T-Speed Synthetic (Češko olje se mi zdi) in nisem niti enkrat imel problemov. Moj kolega je na KX125 naredu več kot 150h z enim batom in tem oljem in ni imel nobenih problemov, samo motor ni več šel tolko, ker je že kompresija bla slaba. To se pa tak naredi vsakemu motorju s tolkimi urami, ne glede na olje katero uporabljaš ;)

lp, Peter

hvala ti!

Če bo lepo, se vidmo konc tedna v Ležnu ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš začeu uporabljat drugo olje za mešanco, je fino da mešanco z prejšnim oljem porabiš do konca. Seprav da ti zmanjka bencina in motor crkne. Potem lepo naliješ mešanco z drugim oljem in gremo naprej. Seveda pa nebo nobene hude frke če ju boš kr zmešal ampak pravijo da je fajn tko naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ENTRY LIST MX3

3 Christophe MARTIN, Husqvarna (France)

5 Alvaro RICO LOZANO, Yamaha (Spain)

6 Martin ZERAVA, Honda (Czech Republic)

9 Nicolai MAERCHER HANSEN, Suzuki (Denmark)

15 Pierre Alexandre RENET, Suzuki (France)

17 Jan ZAREMBA, KTM (Czech Republic) 21 Patrick ROOS, KTM (Netherlands)

23 Alex SALVINI, Husqvarna (Italy)

25 Yentel MARTENS, KTM (Belgium)

27 Sergey ASTAYKIN, KTM (Russia)

29 Javier VAZQUEZ CORROCHANO, Yamaha (Spain)

31 Kasper JENSEN, Honda (Denmark)

43 Rasmus SJOBERG, KTM (Sweden)

47 Roy GIJSEL, Kawasaki (Netherlands)

65 Julien VANNI, Honda (France)

67 Rui RODRIGUES, Yamaha (Portugal)

81 Nikolay KUMANOV, Honda (Bulgaria)

87 Jonathan BURN, Yamaha (Switzerland)

96 Maik VOORWINDEN, KTM (Netherlands)

105 Arturs LICITIS, KTM (Latvia)

110 Carlos ALBERTO, Suzuki (Portugal)

121 Jan LAURYSSEN, Honda (Belgium)

123 Henrique Jorge DUARTE VENDA, Kawasaki (Portugal)

213 Antti PYRHONEN, HONDA (Finland)

241 Philip RUF, Suzuki (Austria)

421 Lauri LOKOTAR, Kawasaki (Estonia)

747 Hugo BASUALA, Suzuki (Portugal)

A kdo ve zakaj Irta ni na seznamu za Portugalsko...

Popravljeno . Popravil carmichael4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150h svaka čast. nikol več ne zamenjam bata. for sure

saj ga z tvojo vožnjo tudi 300h ne rabiš zamenjat .)

pa ne da bi mislo da te žalim ali se pa norčujem iz tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

A kdo ve zakaj Irta ni na seznamu za Portugalsko...

Irt kot kaže je na Portugalskem, na kvalifikacijah je pa dosegel kar drugo mesto, komaj 0,071 za prvo uvrščenemu Vannijem ;) Vsa čast Matevž :worship:, samo na dirki še pokaži to hitrost in konstantnost :rolleyes:

Gerčar, pa je bil 6. na drugi kvalifikacijski dirki...prav tako kapo dol Klemnu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop sm vidu v kvalifikacijah je, samo čudn se mi je zdel ker ga na štartni listi ni blo pa sm prašov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej Gidl a nam moreš res vso veselje pobrat...pa sem mislu, da si bom lahko dirko pogledal še prej, preden zvem kdo je prvak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej Gidl a nam moreš res vso veselje pobrat...pa sem mislu, da si bom lahko dirko pogledal še prej, preden zvem kdo je prvak :P

sory, res nism vedu da tega ne veš...do večera pa je še dolga ja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!