Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

rašica pa kros je bol trda kombinacija, sej ne da se kdo tam sploh še fura, ampak učasih so pa se eni...

res pa čim manj/nč po potkah, ampak kros menjalnik je kriza za of-roud, se pa da, če je volja

taca kokr ti je reku, noga naj kr počiva na tački, se boš mogu pa navadt, sej se da kr fino naštelat ampak idealne pozicije ni, ker stojiš al pa sediš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no motokrosisti, če bo kdo iskal ali vedel za koga da bi kupil, prodajam namreč hodno CR250, letnik 1999, je pa lepo ohranjen, vse je v dobrem stanju, pripravljen za voziti...

Honda_Cross.jpg

cena bi bila 550.000 SIT

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj povejte mi s cim naj si namazem croos cevlje , da bodo bolj mehki

so alp. tech 6

al pa kaj drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pantera včeraj skakal pod krošnjami na Madžarskem,danes bil fotograf na Janževem vrhu (Radenci) :OK: :OK: :OK:

post-5758-1111692759_thumb.jpg

post-5758-1111692807_thumb.jpg

post-5758-1111692857_thumb.jpg

post-5758-1111692909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj povejte mi s cim naj si namazem croos cevlje , da bodo bolj mehki

so alp. tech 6

al pa kaj drugo

jst redno čistim+mažem z eno mastjo za čevlje :hmm: kva pa vem,nč posebnga-sam je vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gre kdo juter vozit v RAKEK?

Pridemo trije iz štajerskega konca, pa eden iz primorskega! Se vidmo :OK: :OK:

Štirje že bomo .)

post-5647-1111699519.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero v LJ dežuje, prpravte rezrvne majce in hlače, ker je pa mal blatn teren.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je blo v Mačkovcah prav jasno, že skoraj sončno!

Mi pa smo bli v Rakeku včeraj in danes, pa je vsake tolko časa mal močilo. Prav tolko da se po progi ni začelo "kadit" .) . Drgač so pa progo ful dober zrihtali. Smo vsi prav uživali, keri smo se vozli.

Bli pa so tudi asi slovenskega motocrossa kot naprimer, družina IRT, pa MOŽE, ŠPINDLER, itd.

Blo je res fajn, pa vse pohvale onim ko rihtajo progo. :OK: :OK: :OK: :OK: Slik pa žal nimam, jih ima kdo drug?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je blo v Mačkovcah prav jasno, že skoraj sončno!

Mi pa smo bli v Rakeku včeraj in danes, pa je vsake tolko časa mal močilo. Prav tolko da se po progi ni začelo "kadit"  .) . Drgač so pa progo ful dober zrihtali. Smo vsi prav uživali, keri smo se vozli.

Bli pa so tudi asi slovenskega motocrossa kot naprimer, družina IRT, pa MOŽE, ŠPINDLER, itd.

Blo je res fajn, pa vse pohvale onim ko rihtajo progo.  :OK:  :OK:  :OK:  :OK: Slik pa žal nimam, jih ima kdo drug?

MX Peter A je res proga kaj spremenjena od lanske sezone in kaj je spremenjeno.

Greste v torek v Rakek na trening,če bi vedel da bo vreme ok. bi šel tudi jaz.

post-5758-1111909847_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MX Peter A je res proga kaj spremenjena od lanske sezone in kaj je spremenjeno.

Greste v torek v Rakek na trening,če bi vedel da bo vreme ok. bi šel tudi jaz.

Ja res se je malenkost spremenila, ampak nč kej resnega. Ciljni skok (FUNAKI), je zdaj lepše speljan in tudi miza je varnejša, pa pred, nasproti ciljnega skoka (v obratni smeri), je en manjši skok da zmanjša brzino, pred prej omenjenim skokom.

Kej druga pa nebi vedu, ker sem se letos sploh prvič vozil v RAKEKU. O spremembah so mi pa povedal kolegi, ki so se že vozli lani.

Nas v torek ne bo, ker smo bli že zdaj petek in sobota. Proga je pa bla tip top. bmw11 pejt pogledat, pa mal trenirat. Ne bo ti žal!

Lep VELIKONOČNI pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst redno čistim+mažem z eno mastjo za čevlje :hmm:  kva pa vem,nč posebnga-sam je vredu

to je potem sam cistilo, za mehkobo pa ne pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene,umijem jih z gobo in vodo,dobr posušim in potem mažem...usnje je mehko in ne prepušča vode,ne vem pa če so komplet škornji kej mehkejši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene,umijem jih z gobo in vodo,dobr posušim in potem mažem...usnje je mehko in ne prepušča vode,ne vem pa če so komplet škornji kej mehkejši

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MX Peter A je res proga kaj spremenjena od lanske sezone in kaj je spremenjeno.

Greste v torek v Rakek na trening,če bi vedel da bo vreme ok. bi šel tudi jaz.

bmw11 ka si bil v torek v Rakeku?

Če ja kak se ti zdi proga, je bla že kej razrita in ali prideš na Akrapovič pokal v nedeljo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!