Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

21.7. 2005 (danes zvečer), bo na eurosport programu v živo prenos freestyle motocrossa. RedBull fighters iz španije (Madrid).  Začelo se bo ob 22:30

Veliko užitkov!!!!

gledal in sem razmišljal, da bi šel nazaj na crossa :trance_33_sleep:

vsem :worship: :worship: :worship: , čeprav zdaj že sploh ne vejo kakšen nov trik bi še pokazal, ker so že na tako visokem nivoju :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim bat za Kawasaki KX125. Lahko kdo pomaga. Mi je že en obljubil, da ko gre k Aunerju, da mi ga prinese, vendar ga kake 14 dni ne bo. Pa me zanima če imate kake druge predloge, mogoče če je kakšn uvoznik v sloveniji. Pa seveda čim ceneje. Bi pa kupu kit (bat, ležaj, puša, varovalke), Pa tudi dihtongo (pri cilindru)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja sam do Graza skočiš k Aunerju, al pa k MOTOMARIO v Velenju, ki ma vse AUNERJEVE artikle v prodaji, pa še fejst dec je.

Evo njegove številke:041-768-980

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21.7. 2005 (danes zvečer), bo na eurosport programu v živo prenos freestyle motocrossa. RedBull fighters iz španije (Madrid).  Začelo se bo ob 22:30

Veliko užitkov!!!!

Živjo. A mogoče kdo ve kje je ena motocross proga. Baje je mal od Ivančne Gorice prot LJ. Vid se z avtoceste? Tko da še predstavm moj motor; Yamaha yz250. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, sam zgleda pa kar dobra. Možno d sam uradno ni odprta, k bi jo šov pogledat. Kje bi nek dobiv odgovorno osebo za progo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prvo prišlo na pamet preveč olja! Ker mam jaz isti problem!

Ne sedejo do kraja cca 3-5cm manjka do konca! Je pa res da sem mal več olja nalil ker mi jih je prej nabijalo. Nabijalo mi jih je pa ker sem mel premalo olja noter. Mi je en reku, da ko so vilice čisto slupaj mora biti noter olja do meje, ki je 12 cm pod vrhom. No jaz sem nalil noter do meje 11 cm. Se pravi 1 cm preveč, ker sem hotel it na ziher. Je pa res da se od proizvajalca to razlikuje. Ti imaš najbrš WP amortizerje.

Ko bom pa sedaj olje menjal (prej sem ga samo dolil)  bom pa not nalil kot sem prej omenil (meja 12 cm), mogoče malenkost manj olja, ker sem nekje bral da ti zrak v vilicah deluje kot dodatni amortizer in da imajo vsi novi motorji preveč olja v vilicah in da so klikerji nastavljeni premehko.

Se pravi pravilo je malo manj olja in klikerji nastavljeni na trše  .)

PS: Sm ful jezn mi je prejšnji teden menjalnik šel upam da so šle samo prestavne vilice. Če slučajno ve kdo kolk so kej cene vilic naj mi sporoči.  Hvala!

Mam pa Kawasaki KX 125 l.98

No, 'kole je zej tole...

Sem mel eno pizdarijo z vilcami na letniku '02, in ko mi jih je en model, ki to zna nardit, postimal, mi je notri nalil malo manj olja, in zdej je stvar precej boljsa.

Blo je malce prevec olja, v tem je bla vsa umetnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse motocrossiste. Bo tale stran prav zanimiva. Mogoče tudi za druge. Prenašajo motocross filmčke 24ur/dan, samo se počasi začnejo ponavljati. Ampak je prav neverjetno da kaj takega obstaja. Poglejte pa povejte svoje mnenje. Mogoče je že kdo objavil to stran, ampak jo bom vseeno ponovno objavil.

Pa še internetni naslov:

http://www.motocrosslive.tv/station1.asp

UŽIVAJTE! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa eno vprašanje. A ima mogoče kdo manual za Kawasaki KX125, da bi si ga lahko skopiral al pa v kaki digitalni obliki.

PS: Vem da ga lahko kupim ali pa naročim. Me samo tako zanima če bi ga kdo imel. Dobi za pir! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) zmaja sm na netu najdu, pol sm ga upasu na paperju pa nesu enmu k dela reklamne napise iz samolepilne folije

tista modra barva je tut nalepka(samolepilna folija) z levo stranjo sm se jebu k ps :)

plamencke sm sam naredu

Napise Yamaha pa stevilke mi je pa tut majstr naredu

za use skup sm dau pa 4.200SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. A mogoče  kdo ve kje je ena motocross proga. Baje je mal od Ivančne Gorice prot LJ. Vid se z avtoceste? Tko da še predstavm moj motor; Yamaha yz250. :worship:

:afro1: Yo. To progo je vodilo članstvo Motosport kluba Škofljica, ki je v zadnjem letu izdalo full dobre puloverje( za oblečt mislm). Seveda za svoje člane. Proga pa je propadla zaradi pritožb sosedov, oziroma daljnjih sosedov :fight2: . Ker nihče v klubu nima toliko energije, da bi se tem sosedom uprli in jih psihično(sorry) uradno zjeb..., je proga opuščena. To pa ne pomeni da se vsake tolko ne pojavi kakšen intuzijastičen motokrosist in naredi nekaj krogov. Kakšen mesec nazaj smo se našli trije takšni z dvema kroskama in veselo podili gor in dol. :devil: :ninja: Malce smo pri tem pazili, da se ni kadilo (prah v poletnih dneh, je lahko velika nadloga za sosednji travnik). Potem smo jih še slišali od lastnika zemljišča, ki je malce grozil tudi s policijo. Ker pa smo "fejst" fantje smo se u miru pogovorili in naprej podili. Tole je samo kratka obrazložitev dejanskega stanja na tem bivšem dirkališču. U resnici je vožnja strogo prepovedana in naj tole moje pisanje ne izgleda kot vabilo na kroskanje. Lahko imate probleme, katere si še zamisliti ne znate. RESNO Poleg tega je proga razfuk in zelo zelo nevarna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa eno vprašanje. A ima mogoče kdo manual za Kawasaki KX125, da bi si ga lahko skopiral al pa v kaki digitalni obliki.

PS: Vem da ga lahko kupim ali pa naročim. Me samo tako zanima če bi ga kdo imel. Dobi za pir!  :D

Yo

Kolikor tukaj spremljam tvoje MX premike se mi zdi da boš obiskal dirko za DP v Slovenj Gradcu. No če boš res tam, stopi do družine Irt (oni bodo tam zagotovo) in jih povprašaj, kajti Kawa je njihova znamka in imajo dobre nasvete za rešitev marsikaterih problemov.

Če ti bo tale odgovor ušeč me lahko častiš na pir kar na licu mesta. Ponavadi se med dirko gibljem po progi s fotkičem, med dirkami pa se zadržujem v senci, pod streho itd. in rade volje kakšno rečem na temo MX. Pa srečno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, kter motokrosist se je ponesreču na planini (butajnova)????? baje so ga mogl v kliničnga s helikopterjam prepelat, a je biv mogoče žiga dolinar? k tip k se je ponesreču je biv str 17..tko da informacije dobrodošle :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem slišal od nekoga,da se je v Orehovi vasi vozil nekdo s krosko,vendar se je vozil takrat,ko ni bil čas treningov in se ne sme nihče vozit in je potem en kmet začel s puško nanj strelat al kako že,a je blo to res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lohk kdo pove kje v trstu al pa gorici je ksna trovina z motokros opremo?

rabm skorne, celado, ocala, kolencnike, hlače... ratal mi je premejhn pa prestaro tko da nujno!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lohk kdo pove kje v trstu al pa gorici je ksna trovina z motokros opremo?

rabm skorne, celado, ocala, kolencnike, hlače... ratal mi je premejhn pa prestaro tko da nujno!!!  :)

Jest mam ene AXO škornje številka 47, če te zanima. Skorej nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, kter motokrosist se je ponesreču na planini (butajnova)????? baje so ga mogl v kliničnga s helikopterjam prepelat, a je biv mogoče žiga dolinar? k tip k se je ponesreču je biv str 17..tko da informacije dobrodošle :)

Res je. Žiga je padu na Planini prejšno soboto in ostal v nezavesti. Leži v bolnici in baje nej bi se zbudu iz kome. Upajmo na najbolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lohk kdo pove kje v trstu al pa gorici je ksna trovina z motokros opremo?

rabm skorne, celado, ocala, kolencnike, hlače... ratal mi je premejhn pa prestaro tko da nujno!!!  :)

U Trstu maš dve kul štacuni pri štacjonu oziroma njegovi neposredni bližini. Točnih naslovov ne vem ampak če tm koga mal povprašaš boš že zvedu. Sam Trst je kr drag!!!! Če mene prašaš se dobi pr ns glih tko uredu stuff. Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!