Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

a mi lohk kdo pove kje v trstu al pa gorici je ksna trovina z motokros opremo?

rabm skorne, celado, ocala, kolencnike, hlače... ratal mi je premejhn pa prestaro tko da nujno!!!  :)

Ej, pejd v Villach (Beljak) v trgovino Louis. Tam boš ful pocen dobu vse. Se splača jest sm tam kupu nekaj stvari. Še dele dobiš pocen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pejd v Villach (Beljak) v trgovino Louis. Tam boš ful pocen dobu vse. Se splača jest sm tam kupu nekaj stvari. Še dele dobiš pocen.

TENX!! konc tedna grem kupvt pa ce se ti da mal povedat na kerm koncu Villach-a je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TENX!! konc tedna grem kupvt pa ce se ti da mal povedat na kerm koncu Villach-a je to?

Ta trgovina je kuj zraven avtoceste, zraven je še velik drugih trgovin. Recimo Bauhous je se kuj vid. Najbolj de greš čez Korensko sedlo prot Filahu po avtocest pa se kmal vidjo štacune. Al pa z Italjanske strani se je isto. Tle sm ti še na zemlevidu prbližn označu (Upam d je kokr tok točn). Zemlevid je kot priponka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas spomnem, da bo v nedeljo, 14.8.2005, v Slovenj Gradcu (pri letališču) motokros tekma za državno prvenstvo. Upam, da ne bo dežja, ker prejšnjo tekmo je blo samo blato :wacko:

U, kk grmelo bo :yea1:

A slučajno kdo od motosvetovcev vozi zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kragelj je car. Jest sm kupu kroslo od negovga frenda. Mi je ponujov če kupm negov tastar dres. Sam ga nisem poj kupu. Pa tud motor je baje imov on imov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je prišlo do ene napakce pa ne vem kje.Jaz samo belanco vidim.

pa se mogoce sam to prodaja .) del od YZ-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravite na vožnjo tegale fantka, ki je pred kratkim dopolnil 5 let, motorček pa je pri hiši max. 3 tedne, ne vem točno lepega vremena pa je tako ali tako bilo bolj malo? :yea2: :hmm: :OK:

http://www.mobisux.com/album/showphoto.php...&cat=all&page=1

http://www.mobisux.com/album/showphoto.php...&cat=all&page=1

http://www.mobisux.com/album/showphoto.php...&cat=all&page=1

Letos maja sem mu šele odšraufal pomožna kolesca iz bicikla, potem pa se mu je malo utrgalo in zdaj rije s tori Cross okoli hiše.

Mogoče ni nič posebnega, ampak nikoli nisem bil pozoren na to, kaj znajo povprečni petletniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Brnu na GP-ju sem sreču Pitta Beirerja.

Dečko se kr dober drži, bil je Red Bull-ov gost na dirki.

post-1102-1125327216_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj tako kot v Butajnovi. :OK:  :OK:  :OK:

U Butajnovi je bla bolš proga!

Res škoda, da tako dobre steze kot je bla ta v Butajnovi propadejo! :lol1:

Zdej je pa gor lastnik posestva prov lepo uredil prostor za oddih ob vikendih!

Da je bila na tistem mestu kdaj steza za motocross se vidi le še na zgornjem delu kjer sta zapuščeni dve ravnini te razgibane steze! :angry2: :BUA: :angry2:

Nadomestna steza, ki pa so jo naredili na Planini nad Lučinami pa se nikakor ne more primerjati z njo. :BUA: :BUA: Ta vikend bo na Planini dirka za Akrapovičev MX pokal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta vikend bo Slovenska reprezentanca v motokrosu nastopala na pokalu narodov v Franciji! Pridejo vsi najbolši motokrosisti iz celega sveta. Tudi Američani s Rickyem Carmichaelom.To bo res zanimiva dirka. V nedeljo bo tudi posnetek na eurosportu ob 18:15. Žal bo delni prenos samo na eurosport 2.

Mogoče ve kdo za kak drug program,kjer bodo prenašali to dirko?

Jelen, Može in Špindler držimo pesti :yea1: :OK: :OK: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kaj je s progo v rakeku :? :?

DAnes sem se peljal mimo pa se mi je zdelo da ena dva hriba manjkata, gor polno gradbene mehanizacije, kamionov in delavcev proge pa nikjer več. WTF :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proga Rakek na žalost nič več. Industrija na pohodu. Da jim je*** vse po vrsti. Bla mi je ena najljubših, res žalostno, da so to narnili :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kva je s tem ldmi dons, pr nm je ena proga pa so točn na prog začel delat pa so dost prostora imel pa pred skaklnico polhn zemlje :angry2: :cry:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!