Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Nabavu sem ga spomladi in ze od zacetka dela vse ok, razen tega ventila(sem si ogledal cilinder in vidim kaj mislis).,

Motor mi je servisiral en ki servisira motor za DP in mi je sam zrak nastavu

ko sem rekel kaj je narobe ampak ni bilo u redu. Na progi zajebava ravno na tisti meji ko bi moral potegnit.

A moram ta ventil zdej zamenjat al kaj?

zrak vpliva na odzivnost motorja v nizkih obratih, se pravi da muka in crkuje, dokler ne pride v obrate

če se s tem tvojga ne da zrihtat, imaš mogoče friziran motor (večje dize, dvignjeno iglo itd)

lahko maš tud že slab sesalni ventil, to je taka membrana, ki vibrira in s časom neha dihtat

če maš knjigo od motorja lahko pokontroliraš nastavitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na katero progo ga voziš ti?

Na Arto blizu Krškega, bila sva 2x, dostikrat pa gre zraven kot gledalec

in navijač. :D :OK: :kva2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ta tema more bit na prvem mestu !  :worship:

Ja, maš prov!!!

Jest sem se ravno dones vozu, in je blo res zanimivo na naši progi...

Jesensko listje se je tako lepo odmikalo pod mojim motorjem, da se je po nekaj krogih res lepo videla linija, kje vozim. Prav nekaj posebnega,...kot bi hodil po sveže zapadlem snegu.

Treba je izkoristit tole toplo vreme, ker se zna zgodit, da bo vsak čas pritisnil mraz, potem pa ni več tako prijetno na motorju.

Ali se vozite kaj po njivah?

Ne vem ali se meni samo zdi, ali so kmetje v mojem koncu, letos izjemno pohiteli z oranjem njiv, tako da so najboljše že preorane in tako neprimerne za vožnjo.

LP, Uroš

Popravljeno . Popravil urke710
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem pred dvema tednoma padu in si prst na nogi zlomu :BUA: Tak da zaenkrat se še ne morem vozit, mal pa že bicikliram, tako da gre na bolše!

Se popolnoma strinjam glede dveh postov nazaj :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam :D

ena mal bolj filozofska:zanimivo je kako vreme vpliva na zvok.Sam sem oddaljen kak 1,5km stran od naše kros proge in vedno ko se je kdo vozil,se je slišalo do nas,sedaj ko je bilo pa megleno pa mrzlo se pa ni čisto nič slišalo,čeprav so se vozili.Men se zdi,da če je jasno se bolj sliš,a je jasn! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poglejmo rezultate

125 ccm

1 Rok Cajzek

2 Klemen Gerčar

3 Damjan Smrekar

4 Aleksander Žafran

OPEN

1 Jaka Može

2 Miha Špindler

3 Erik Slavec

4 Sašo Kragelj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve,če je kakšna razlika med racing komplet akrapovičem za ktm 525 sx 2003 in za exc 520 2002,v bistvu če je racing akrapovič za exc pa sx eno in isto(do 2003 modela)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer na vem, ampak načeloma ne bi smel bit razlike med exc-jem in sx-om. Če imata seveda oba še stari model auspuha...torej dvojna cev na kolenu, ker novejši imajo samo enojno cev.

Najboljš da vprašaš na http://www.motorjet.com/

Al pa če kr akrapoviču mejl pošleš, bo najbl zihr :D :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo rezultate iz dirk ARTO pri KRŠKEM.

Prosim če jih nalima gor da si malo ogledam konkurenco.

Hvala.

lp

PRODAJA SE YAMAHA YZ450F 2004.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam :D

ena mal bolj filozofska:zanimivo je kako vreme vpliva na zvok.Sam sem oddaljen kak 1,5km stran od naše kros proge in vedno ko se je kdo vozil,se je slišalo do nas,sedaj ko je bilo pa megleno pa mrzlo se pa ni čisto nič slišalo,čeprav so se vozili.Men se zdi,da če je jasno se bolj sliš,a je jasn! :D

Če je zrak suh, zvok manj duši kot če je v zraku vlaga in zato potuje dlje. Megla je torej jasna, kar pa se mraza tiče, pa takole: toplejši zrak lahko, absolutno merjeno, vsebuje več vlage kot mrzel, zato je pri isti količini vlage pri nižji temperaturi relativna vlažnost, t.j. delež nasičenosti z vlago, večja.

Torej, danibmotocross&enduro, zvok NE zmrzne. Sicer je pa to res že malo off-topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bmw11: Jih bom poskusil dobiti. Sem sicer bil na podelitvi (na dirkah tudi, a kot gledalec) ampak sem si zapomnil samo za tiste, ki jih poznam in ostalim niso znani.

In slaba novica: letos je bila proga poštimana/podaljšana in obiskana kot še nikoli, AMPAK ZDEJ BOJO ZAČELI GRADIT FUCKING HIDROELEKTRARNO in po vsej verjetnosti drugo leto adijo še ta proga.

U pi**o materino. Rakek, Brnik, v Prilipah se vozi itaq samo ob drirkah, pa potem tista ob AC proti LJ, zdej še tole....

Ampak bomo neki zrihtal, bomo našli pa nekje drugje en plac in ga razrili.

Če ne sem se pa že dogovoril z lastnikom gozda ob moji hiši, da..... :):)

Sem že poskusno grmovje posekal, je fajn hrib... Še sklenit krog, pa kak skok ali dva (raskirat nekaj $$$ za par ur kombinirke) in zame in za mojega sina bo. Kar se pa hrupa tiče, pa tule pri meni speedwayisti itaq vse preglasijo poleti praktično vska dan in je narod že malo imun na hrup. Pa celuloza ves čas ropota, pa cucki se derejo, pa kosilnice, pa škropilnice, ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ni več res. Ej sloh se ne zavedajo da tudi nekateri radi vozjo motorje po poligonu, predvsem zato da je bol varno in da so umaknjeni od drugih, ki jih to moti.

Pol se bo pa narod po gošah še bol začel vozit pa bo spet pizd*****.

Samo škodujejo športu, pa glih zdej ko se mi zdi, da se je vse skupaj začelo premikati v pravo smer :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal je tko, da bojo preživele samo proge, ki so postavljene na najbolj neperspektivnem območju in ki s hrupom ne sežejo do najbližjih objektov ter ne predstavljajo grožnje podtalnici oz se ne plaši zbirališča živali na kaki jasi, katero ima pod nišanom recimo en zelen pijanček s puško iz preže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ta proga na Artu izpolnjuje vse, kar si naštel pa še nobenega pijančka s puško ni v bližini, samo kaj ko je napoti... sej tole bogo Savo bodo čisto zje*ali, pa je že ena hidroelektrarna v Boštanju pa Nuklearka v Krškem... ko bi jim saj vse poplavilo... Pa toliko kot je bilo letos vloženega od raznih ljudi, tudi od Kermavnerja, ker baje je tisti buldožer, ki je tam (sicer star, a dela) njegov in ga je on dal sem pripeljat in ga kar tu pustil z namenom da se proga vzdržuje. Pa koliko je vložil Stopar Primož, pa Cirnski (revež je na zadnji dirki še grdo padel), tudi moja malenkost in še nekaj takih. Hja jebat ga... bomo že nekak.

Popravljeno . Popravil mimixtz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motokros pa enduro se bosta razvila šele takrt ko bom jz minister za gospodarstvo in ... B) :grim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakim dvema mescema je bil v ameriki v kinu film z naslovom Supercross: The Movie. Pravkar sem si ga zloadal in ga tudi pogledal.

Zdej ne verjamem, da bo prišel tudi v naš kino, zato kaj še čakate DC++ in torrenti čakajo ;)

Men kot ljubitelju motocrossa mi je bil film zelo všeč, kar kocine so mi šle pokonci, ko sem ga gledal :yea2:

Upam, da pride tudi v naš kino in nam naredi res tako potrebno reklamo. Tudi supermoto je v filmu :yea1: :yea1:

Še link internetne strani, kjer si lahko pogledate trailerje,....

http://www.supercrossmovie.com/

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte mi povedat če ma Kermavner še tisto trgovino z UFO opremo na Brezovici. JE minilo že kar nekaj let kar sem nazadnje kupoval tam, pa še takrat je blo odprto cele tri ure na dan.

Sicer je imel na Brezovici tudi Pleško cars nekaj opreme Sinisalo pa tud ne vem ali še obstaja ali ne.

Bi moral počasi kaj spet nabavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!