Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Jelen dokaj uspešno nastopa v supercrossu in si tudi zasluži da se kej pove o njegovih rezultatih.

:OK: :OK: :OK:

Na tej strani je video iz Genove, oglejte si ga! Nastopali so tudi dirkači kot so Sebastien Tortelli, Mike in Jeff Alessi, Billy Laninovich, Roman Jelen,......

http://www.xracer.net/motocross/2005/ip_su...s_genova_2.html

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje...a mogoce veste ce je ziher da ma auner razprodajo 8.12???

pa da vidimo ce znam prilimat fotkeDSC0009.JPG

saboljslika1.jpg

saboljslika3.jpg

saboljslika6.jpg

saboljslika7.jpg

saboljslika4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je komaj naspol narjen..bojo cez caz kake fotke v kaksni drugi temi..ko bo stvar v nulo porihtana..pol pa v cerklje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razprodaja Auner: 8.12 10-16 ure, 9.12 10-18 ure in 10.12 9-14 ure

Mali popravek 08.12. ima odprto do 18.00,ne pa do 16.00 kot si ti napisal.

Sam lahko ima razprodajo pa je še vedno predrag.

No vseeno bom šel pogledat mal.

PRODAM PA TUDI TALE STROJČEK.INFO.041-804-344 :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil bmw11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali popravek 08.12. ima odprto do 18.00,ne pa do 16.00 kot si ti napisal.

Sam lahko ima razprodajo pa je še vedno predrag.

No vseeno bom šel pogledat mal.

PRODAM PA TUDI TALE STROJČEK.INFO.041-804-344 :OK: :OK: :OK:

Po pošti so mi poslali takšne info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO AUNER!

PRODAJA SE TALE STROJČEK.INFO 041-804-344

L.2004/8 ZELO MALO VOŽEN

Ja, Auner

Kolk je pa cena???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jutri na programu EUROSPORT dne 7.1.2005 ob 21:00 pa do 22:30 supercross iz Dortmunda. Če se ne motim bo nastopil tudi Jaka Može, ki letos vozi YAMAHO za Wertemann team. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tolk mal filmčkov o slovenskem motocrossu, sem se odloču da dam na splet moj video! Gre se za državno prvenstvo v motocrossu! Dirka je potekala v Orehovi Vasi septembra leta 2003! Ko je Jelen (#24) raztural s svojo HONDO !

Jelen je Kraglja tk nascal da kr ojjjojjjojjj, pa še na njegovi domači progi! :kva2:

Je pa en problem! Ne vem kako bi dal filmček v splet, da bi si ga lahko vi sneli! Je namreč velik kar 470MB traja pa dobrih 23 minut! Lahko kdo pomaga? :?

PS: Gre za domačo izdelavo snemano z digitalno kamero! :yea2:

mene pa zanima kam se je ta filmck dovnlovdov naslov filma de bi ga povleku dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa progo v glavnem na drzavni zamlji (pred vec desetletji je bilo tam vojasko strelisce), in je malo odmaknjeno od naselja, tko da sploh nobeden ne tezi.

Ko smo progo hoteli malo uredit, strojno, se je fotr pozanimal, in sel lastnike zemljisc mal prasat ce lahko, pa sploh niso vedl, da je tm njihova zemlja. :slap:

Tko da smo imeli proste roke.

Seveda se pa to ne da nic uradno zrihtat <_<.

Za zasebno voznjo je pa kul.

lp

jest bi pa prasu ce se da prdruzt glede vozne aj dolga proga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pa prasu ce se da prdruzt glede vozne aj dolga proga :D

ja, kamot lahko prideš probat,...če ti bo pa kul in se boš vozu velik, se pa pol ko se strojno popravlja proga zbere keš in običajo dajo tisti k se največ vozmo.

Proga je pa dolga cca 850m,...krog je časovno dolg od 1:10:00 do tudi pod 1:05:00. Vmes sta dva skoka (20 in 15m) in dva manjša kucla kjer greš samo čez (2-3m)

S kje pa si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bmw11: Jih bom poskusil dobiti. Sem sicer bil na podelitvi (na dirkah tudi, a kot gledalec) ampak sem si zapomnil samo za tiste, ki jih poznam in ostalim niso znani.

In slaba novica: letos je bila proga poštimana/podaljšana in obiskana kot še nikoli, AMPAK ZDEJ BOJO ZAČELI GRADIT FUCKING HIDROELEKTRARNO in po vsej verjetnosti drugo leto adijo še ta proga.

U pi**o materino. Rakek, Brnik, v Prilipah se vozi itaq samo ob drirkah, pa potem tista ob AC proti LJ, zdej še tole....

Ampak bomo neki zrihtal, bomo našli pa nekje drugje en plac in ga razrili.

Če ne sem se pa že dogovoril z lastnikom gozda ob moji hiši, da..... :):)

Sem že poskusno grmovje posekal, je fajn hrib... Še sklenit krog, pa kak skok ali dva (raskirat nekaj $$$ za par ur kombinirke) in zame in za mojega sina bo. Kar se pa hrupa tiče, pa tule pri meni speedwayisti itaq vse preglasijo poleti praktično vska dan in je narod že malo imun na hrup. Pa celuloza ves čas ropota, pa cucki se derejo, pa kosilnice, pa škropilnice, ... :) :)

se neki sm slisu ja de se bo elektrarno delov kar se save tice sam sem ze pozabu kje se drgac je pa en mislu progo na bled narest sam so A NARAVNOVARSTVENIK PROTI KER SO BAJE ENE REDKE ROZCE TM SAM SE BO PROBAL SE ENKRAT MOGOCE BO SLO PA ZEJ RADO KAPA TA MOZNOST SICER NEVEM KAKO TO GRE AMPAK BAJE EN MOTOKROSIST SPROBAVA SAVSKE GUME DE BI MAGAR SE PREDLAGOV DE RAB PAC VEC RAZLICNIH PROG ZA TRENING :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se neki sm slisu ja de se bo elektrarno delov kar se save tice sam sem ze pozabu kje se drgac je pa en mislu progo na bled narest sam so A NARAVNOVARSTVENIK PROTI KER SO BAJE ENE REDKE ROZCE TM SAM SE BO PROBAL SE ENKRAT MOGOCE BO SLO PA ZEJ RADO KAPA TA MOZNOST SICER NEVEM KAKO TO GRE AMPAK BAJE EN MOTOKROSIST SPROBAVA SAVSKE GUME DE BI MAGAR SE PREDLAGOV DE RAB PAC VEC RAZLICNIH PROG ZA TRENING :OK: :D

[/quote

kako pa kej kaze v dezeli obilnih prog v prekmurju sem slisu de majo tm dost prog sam de so nekatere ze ukinl al pase to sam govori lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo bi prosil ce bi mi kdo znal povedat kje se nahaja trgovina motorrad taf 11522 ansbach v avstriji nemciji v kerem koncu priblizno za odgovor bi se zahvalil ze naprej :unsure: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!