Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

bom še jz probu neki filmčkov dat, k so bli posneti na tej progi...

Drugač sem pa iz sp. vetrna...če veš kje je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'kole, zdej sem jz tole nalovdu, pa si mal poglejte progo. Posnetki so sicer mal stari, ker je tu še ne podaljšana proga in je krajša 200m in še druga stvari so bile dodelane, npr skok je bil močno povečan:

muviji so veliki od 1,7 do 5,1 MB

http://media.putfile.com/17990

http://media.putfile.com/2624927

http://media.putfile.com/381

http://media.putfile.com/4166623

http://media.putfile.com/571

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevede vem kje je sp. vetrno

če ti rečem Hudo ti je kej znano?-nad kovorjem

vglavnem poj k se vreme nardi se bova tm zih srečala

kroska cr125 bom mogu kr fajn trenirat grem na akrapovič dirkat letos tko da hehe

bo kr fajn zrit gor pomoje...

no drž se ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo isto kot lani,...licenca k vključuje zdravstveni pregled, članstvo v klubu (pač neko društvo) in športno zavarovanje te pride okoli 30k, potem so štartnine 5k na dirko, če nimaš licence pa je štartnina 10k na dirko. Upam da se prov spomnim. Pri 9-ih dirkah (kolikor jih je bilo lani), se ti splača delat licenco če greš potem res na vse dirke. Seveda se pa lahko pomeriš tudi v državni (se mi zdi) :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal bom šu pomoje tekmovat ker sam se tko furat sux.drugač furov sem se pa ene 3x.najprej 125 suzuki tko mal gor po gmajn se tista je bla pomoje še celo tvoja urke ker je bla s tvojga konca-ene 2-3 leta nazaj:),drugač sem pa lani ene 2x mal dirkov na brnik z crf250 2005 pa sem že takoj preskoču ene 2 skoka.Zdej sem pa nabavu cr125 2002 pa kurac sem kr reku de grem mal dirkat:) po pa boli me patak.mal bom trenirov an pa bo. licenco bom pa naredu če ne druzga pa vsaj zarad zavarovanja ker kle nikol ne veš:)

za letos pa nč ne vem še kok bojo štartnine, je pa blo tko lanim kot je napisal gun prej.

ajd

msn mam pa ubodla@volja.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujete po progah v Prekmurju.

Imamo žal samo dve progi,no saj ti sta odlični.

Res pa je da imamo zraven na madzarskem veliko prog ki so špica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, a prekmurje...kakšno podlago pa imate v tistem koncu, kaj prevladuje? Kako pa imate z terenom, a je sama ravnina, ali ste tudi kaj na hribu?

Drugače pa, ko bo šla mami naslednjič kupovat cunje v Lenti,...motor na prtlažnik, pa hop na madžarsko :OK: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujete po progah v Prekmurju.

Imamo žal samo dve progi,no saj ti sta odlični.

Res pa je da imamo zraven na madzarskem veliko prog ki so špica.

lp za prekmurje kako se rece tema 2 progama blato mivka ke sta priblizno kaj je z ostalimi progami ki so bile svoj cajt aktivne je moznost da bojo spet je okolica gozdov tudi prevozna kako je stem tam glede kmetov policajev cena prog kar se tice madzarske kje bi se lahko dobilo zemljevid lokacij prog koliko so cene je veliko mivke lp :OK: :eek: :rolleyes: :rolleyes: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problemi z progami so postala vsakdanja stvar v tej naši ljubi državi, proge zapirajo eno za drugo.Kje so tisti stari časi, ko smo vozili v Tržiču, Šempasu pri Novi Gorici, Koper, Lukovica, Dol.Toplice, Osek in ne bi več našteval.Ja kar veliko lepih motokros centrov se je zaprlo malo zaradi malomarnosti vodilnih, nekaj pa tudi zaradi hrupa, ki ga bližnji sostanovalci in vikendaši niso mogli več prenašati.Pri sosedih Madžarih je to povsem nekaj drugega kot pri nas zapirajo proge tam vsako leto odprejo par novih centrov.To kaj se dogaja pri nas je res velika sramota za ta šport, z podobnimi problemi se spopada tudi SM.Namesto da bi denar od treningov in dirk ostal doma v kakšnem od naših klubov ga pač mi eni raje nesemo sosedom, ki nam pač nudijo dosti boljše pogoje in možnosti za treninge in tekmovanja.

Lep pozdrav vsem ljubiteljem motokrosa in SM.

tu je link od par prog in nekaj slik

http://motocross.vasarhely.hu/motocross/palyak/index.html

post-5471-1137094762_thumb.jpg

post-5471-1137094791_thumb.jpg

post-5471-1137094814_thumb.jpg

post-5471-1137094835_thumb.jpg

post-5471-1137094857_thumb.jpg

post-5471-1137094874_thumb.jpg

post-5471-1137094887_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislu da spet kero progo zapirajo. Če bi blo res bi začel streljat ;) :D

PANTERA žal žalostno in pa resnično :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAZPORED DIRK 2006

DRŽAVNO PRVENSTVO

26. 3. Brežice

16. 4. Sl. Gradec

27. 4. Lemberg

1. 5. Semič

25. 6. Brnik

20. 8. Šentvid pri Stični

17. 9. Orehova vas

8. 10. Sl. Konjice

AKRAPOVIC POKAL

Datum Organizator Proga

02.04. AMD SL. KONJICE SL. KONJICE :naughty:

09.04. GAS VRTEJBA VRTOJBA :yea1:

14.05. MK SL.GRADEC SL.GRADEC ;)

28.05. AMD OREHOVA VAS OREHOVA VAS :OK: :D

11.06. HMP LEMBERG LEMBERG :)

02.07. AMD BUHC PLANINA :whistle:

27.08. AMD SL. KONJICE SL. KONJICE :naughty:

03.09. NIX SEMIČ STRANSKA VAS :yea1:

17.09. AMD BREŽICE BREŽICE :eek:

01.10. AMD ŠENTVID ŠENTVID :P

15.10. HMP LEMBERG LEMBERG :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, zanimivo!

Brnik je na listi državnih tekmovanj? Jz sem pa mislu da so ga uradno zaprli in je konc. <_<

Akrapovič se pa skos bolj širi. Letos bo zgleda kr 11 dirk, naparm lani, ko jih je blo 9. Pa tut orehova vas je vmes, HUDO!!! :OK: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A letos bo za Akrapoviča licenca obvezna? Pa kolk bojo kej štartnine?

LICENCA JE LETOS OBVEZNA ZA AKRAPOVIČ MX POKAL 100%, POLEG STANDARDNEGA ZDRAVNIŠKEGA PREGLEDA BO JE OBVEZEN ŠE EKG. KDOR NE VERJAME MA NA WEB STRANI AMZS-SPORT VSE PODATKE. CIAO DIRKAČI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problemi z progami so postala vsakdanja stvar v tej naši ljubi državi, proge zapirajo eno za drugo.Kje so tisti stari časi, ko smo vozili v Tržiču, Šempasu pri Novi Gorici, Koper, Lukovica, Dol.Toplice, Osek in ne bi več našteval.Ja kar veliko lepih motokros centrov se je zaprlo malo zaradi malomarnosti vodilnih, nekaj pa tudi zaradi hrupa, ki ga bližnji sostanovalci in vikendaši niso mogli več prenašati.Pri sosedih Madžarih je to povsem nekaj drugega kot pri nas zapirajo proge tam vsako leto odprejo par novih centrov.To kaj se dogaja pri nas je res velika sramota za ta šport, z podobnimi problemi se spopada tudi SM.Namesto da bi denar od treningov in dirk ostal doma v kakšnem od naših klubov ga pač mi eni raje nesemo sosedom, ki nam pač nudijo dosti boljše pogoje in možnosti za treninge in tekmovanja.

Lep pozdrav vsem ljubiteljem motokrosa in SM.

tu je link od par prog in nekaj slik

http://motocross.vasarhely.hu/motocross/palyak/index.html

bi mel pa vprasanje za imena prog pa kje so lp

bi mel pa vprasanje za imena prog pa kje so lp

kje na madzarskem obstaja ksna mapa da je oznaceno s krogci da bi to nasel kasne so kej cene pa kako je glede kluke je treba da je vpisano v prometnega kolk pride homologacija a test kdo ve ze za a testirano ugodno ceno za hyunday pony lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res???? Kako se mi to fajn zdi :D Dober motor ni kej ;)

PS: Kaj se že ve ali bo vozu v MX1, ker na listi z štartnimi številkami je in sicer ima številko 20.

A imaš kak link (če ga imaš ga posreduj), kjer bi to pisalo, ali si zvedu preko drugih virov?

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To piše v AVTOMAGAZIN-u!Pa za EDO RACING TEAM bo vozu!

V Ameriki je bil na testu KWASAKI 250 4t na 2.mestu takoj Hondo!

Mislim, da so letos nardil res en hud stroj! :OK: :yea1: :OK:

Že tale izpred dveh let nazaj je hud!

post-6277-1138649680_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D pozdrav!

nevem, kolk vas je s Koroškega konca. Vprašal bi, če so vam znane kaj "potke" na KOPE (kaštivnik, fisovka...). Zdaj so seveda pokrite z debelo snežno odejo(veselje imajo zimski športniki), ampak poleti-ko sneg skopni pa pridemo na vrsto tisti z dvokolesnimi variantami(kroski). (seveda se je prepovedano vozit.... :P )

če je kdo s tega konca ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sezoni 2006 bo pa ROMAN JELEN vozu na :OK: KAWASAKI-ju :OK:

DOBRA ODLOČITEV :yea1: :OK:

Dobr zgleda tale rumena Kawa...

Zgleda da bo kr na Suziju ostal...

post-547-1138869093_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!