Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Dobr zgleda tale rumena Kawa...

Zgleda da bo kr na Suziju ostal...

Ja, poj pa ne vem! :? Poj pa nam AVTOMAGAZIN napačne info daje (mogoče P. Kavčič, al kdo)-ga bomo mal za ušesa, ker nas zavaja! :devil: :D

Sj za Romana bomo pa lih tko pesti stiskal tud, če bo na Suzuki-ju v letošnji sezoni :OK: :yea1: :OK:

P.S. ....sejjj rees.. :eek: ...hvala, da si me spomnu, da Kawasaki NI :nono: rumene barve :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res ni nobenega s Koroškega konca na ttmu (tem) forumu :?

:eek:

Lp,

Malo povprašaj na www.enduro-si.com

Drugače pa jaz prihajam iz Velenja in ne Koroške. Smo pa dokaj blizu doma ;)

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo povprašaj na www.enduro-si.com

Drugače pa jaz prihajam iz Velenja in ne Koroške. Smo pa dokaj blizu doma ;)

Sem nov tukaj gor, pa me zanima ( MX Peter ), če so tvoje slike iz deponije ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp vsem skupi mel bi eno vprasanje ima se namen it u italijo vendar je za motor sam pogodba zanima me ali to zadostuje je potrebno kot nadomestek racuna met ksno drugo stvar dokazila da je motor tvoj ima ze kdo izkusne stem glede carine policije lp :rolleyes: :slap: :eek: :OK: :yea1: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov tukaj gor, pa me zanima ( MX Peter ), če so tvoje slike iz deponije ?

Ja slike so iz deponije. Kaj se ti tudi voziš kej tam???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja slike so iz deponije. Kaj se ti tudi voziš kej tam???

Sem bil že na deponiji, vendar sem bil sam. Sledi na progi pa kažejo na veliko uporabo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil že na deponiji, vendar sem bil sam. Sledi na progi pa kažejo na veliko uporabo !

:OK: :OK: :OK: :OK: Pridi še kej, da nas bo še več ;) :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp vsem skupi mel bi eno vprasanje ima se namen it u italijo vendar je za motor sam pogodba zanima me ali to zadostuje je potrebno kot nadomestek racuna met ksno drugo stvar dokazila da je motor tvoj ima ze kdo izkusne stem glede carine policije lp :rolleyes: :slap: :eek: :OK: :yea1: lp

carina? pregledujejo pa glih tko vsaj cez avstrijo pol pa carina gor al pa dol ko gres not ven te itak noben zanima pa me ce rabs ksn dokument tko ceb su na hrvask z neregestriranmu v primeru ceb preverjov kdo lastnistvo lp :? :rolleyes: :unsure: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

A že kdo trenira v tem mrazu ? :eek:

Sj pol ni več mrz .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj pol ni več mrz .) :)

Ko "delaš" na motorju je O.K., ko ustaviš, je pa velik mraz, še posebej če se iz proge domov pelješ z motorjem. Sem občutil lani takle čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo s Primorske? Je mogoče tam kaj bolj toplo? Na Gorenjsken je še tkooooo mraz.

Kje in kdaj se da vozit pri vas?

am tukaj je več al manj zmrznjeno trenutno...tko da :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carina? pregledujejo pa glih tko vsaj cez avstrijo pol pa carina gor al pa dol ko gres not ven te itak noben zanima pa me ce rabs ksn dokument tko ceb su na hrvask z neregestriranmu v primeru ceb preverjov kdo lastnistvo lp :? :rolleyes: :unsure: :yea1:

lp glede tega bi se prasov ce mora bit pogodba uverjena da vela v tujini al ne bi pa lepo prosil odgovore na vsa vprasanja saj nimam veliko izkusenj stem nebi bilo pa fajn da bi zaradi tega prislo do kaksnih zapletov lp :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp glede tega bi se prasov ce mora bit pogodba uverjena da vela v tujini al ne bi pa lepo prosil odgovore na vsa vprasanja saj nimam veliko izkusenj stem nebi bilo pa fajn da bi zaradi tega prislo do kaksnih zapletov lp :D :rolleyes:

Če hočeš na Hrvaško pripeljati neregistriran motocikel, moraš za to na območni enoti Gospodarske zbornice pridobiti dokument z imenom Ata carnet. To je listima s katero imaš možnost začasno pripeljati čez mejo im nazaj različna motorna vozila.

Lepo stopiš do do gospe na Zbornici. Ta ti pomoli listek s podatki o računu nakažeš denarce na pošti ali banki. Ponovno prideš na obisk k teti z listkom. Napišeš nekaj podatkov na dokumente, ki jih potem taista teta poštemplja.

Predvsem pazi, da jih poštemplja. Meni se je zgodilo, da jih ni in sem imel štrašne težave na meji.

Potem pa gas in na Hrvaško. Na meji moraš najprej našim carinikom pokazati papirje. Potem celotni postopek ponoviš še pri Hrvatih. Za nazaj ista procedura.

Če imaš namen večkrat prečkati mejo z neregistriranim motorjem si izračunaj, kaj ti bo ceneje. Ali, da vsakič skačeš na Zbornico ali da registriraš motor in imaš celo leto mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral v tanovem Motoristu, da je od lanskega oktobra, dvakrat tedensko, odprta proga v Vrtojbi.

A imakdo kaj več podatkov o tem. Kje se nahaja proga? Kdaj točno sta tista dva dneva? Šoldi? Najava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urnik vrtojbe-cetrtek in sobota od 13,00 dalje :OK:

kje se nahaja pa nevem cist :? tocn-tam nekje pr novi gorici!

mas it namen kaj gor vozt??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urnik vrtojbe-cetrtek in sobota od 13,00 dalje :OK:

kje se nahaja pa nevem cist :? tocn-tam nekje pr novi gorici!

mas it namen kaj gor vozt??

lp

Hvala za info.

Samo še progo najdemo pa gas.

Kar se vožnje tiče si moram prej še prehlad pozdravit. Fasal v nedeljo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo 1000-i post v temi :OK: :OK:

Jz sem pa dons gledu štartne številke za državno prvenstvo 2006 in sem naletu na zelo zanimivo zadevo. Pod številko 74 bo dirkala Patricija Dvornik. Potem sem mal poguglov, pa sem vidu da dirka že vsaj od 2004. A kdo mogoče kaj več ve od nje?

Tista sklopka pa zgleda dost zanimivo, samo to sta bila EXC motorja, k imata mal drugač sklopko v osnovi kot pa npr pri SX modelih.

Ricky James...svaka čast mu, ampak mene takale stvari samo še bolj strašijo. Ker motokros pač ni vse, kar se da početi v lajfu.

lp, jst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!