Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Imam problem: izpusni ventil, ki se odpira glede na obrate, je pri meni ves cas odprt in me spravlja ob pamet ker motor (honda cr 125, l.98) noce lepo pospesevat v visoke obrate ampak ga dusi. Sele ko ga zasaltam v nizjo in dam gas do daske , zacne fino vlect. Pozanimal sem se po netu in nisem nasel nc na to temo, razen nacrta izpusnega ventila, ki pa mi ne pove veliko, ker ne vem , kaj je narobe...

Pozanimal sem se tukaj ze pred cajtom, vendar razen tega, kaj je narobe, nisem izvedel nic.

A si sigurn da je ventil ? Men se je to dogajal zarad filtra k je bil preveč umazan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem: izpusni ventil, ki se odpira glede na obrate, je pri meni ves cas odprt in me spravlja ob pamet ker motor (honda cr 125, l.98) noce lepo pospesevat v visoke obrate ampak ga dusi. Sele ko ga zasaltam v nizjo in dam gas do daske , zacne fino vlect. Pozanimal sem se po netu in nisem nasel nc na to temo, razen nacrta izpusnega ventila, ki pa mi ne pove veliko, ker ne vem , kaj je narobe...

Pozanimal sem se tukaj ze pred cajtom, vendar razen tega, kaj je narobe, nisem izvedel nic.

Kaj pa če je membrana ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zihr ventil!

Jest sem imel isti problem. Pri nizkih obratih nikamor ne gre, pri visokih pa normaln. To pomeni, da je ventil skoz odprt. Ce je obratno, je skoz zaprt.

Jest ga pr men nisem znal ustimat, k problem ni bil v cilindru ampak v eni vzmeti pri glavni gredi al nekej podobnega.

Mogu bos dol vzet cilinder pa podret cel ventil. Se prej pa probej spodaj cilindra premikat tisti vzvod, ki je pripet na eno vodilo, ki ga odpira in zapira. Ce to dela brez zatikanja , potem problem ni v cilindru. Pri meni je bilo tako.

Ce pa je zadeva zagozdena, oz. gre zelo tezko, imas pa ali popolnoma zapacano mehaniko ventila al pa se je kej polomil. Podri zadevo in temeljito ocisti vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se že kej vozite na deponiji ( MX Peter in ostali ) ?

Ja se že :D Bil sem v petek mogoče grem tudi dans, samo sem malo zmatran (je včeri cel dan motorko laufal v goši :BUA: )

Tudi ostali se že veliko vozjo, blo je že tudi 9 motorjev, prejšnjo soboto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se že :D Bil sem v petek mogoče grem tudi dans, samo sem malo zmatran (je včeri cel dan motorko laufal v goši :BUA: )

Tudi ostali se že veliko vozjo, blo je že tudi 9 motorjev, prejšnjo soboto :OK:

Super !!! Povej kdaj greste naslednič, se vam bom pridružil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, pa se je začela sezona,...končno. Letos je blo pa res gnilo vreme,...čist preveč je blo dežja za marec (aka sušec)...se spomnem marec 2003 ko ni padla niti ena kaplja dežja,...kva smo se vozili :)

no, pa da napišem tist kr me res zanima,...

rabu bi Manual (priročnik) za Honda CRF450R l.2005. Sem že vse okol obrnu (eMule, poguglov precej strani), pa nč ne najdem. Zlo bi blo vredu, če bi mi lahko kdo dal kakšen link do strani kjer se to da dobit, seveda zastonj. Ker res tavam v temi in ne vem kako menjat olje in podobne pizdarije...rabim mal navodil.

Hvala za vsakršnjo pomoč.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem dobil users manual pri as domzale.Mi ga je glavni mehanik dal zastonj. Sicer je bilo za CR250 ampak sej nima veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje jst mam en problem, pred kratkim sem padu pa sem use plastike polomu, zdej me pa zanima kje se da kupit plastike za hondo cr 80 ? Vse sem že pregledal pa noben nič ne ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si kje bliz Ljubljane, pejt na tržaško k Kermavnerju pa boš vse dobil! Če rabiš bl točno vedet pa me klikn na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje jst mam en problem, pred kratkim sem padu pa sem use plastike polomu, zdej me pa zanima kje se da kupit plastike za hondo cr 80 ? Vse sem že pregledal pa noben nič ne ve

Simčič Sašo iz N.Gorice! Za CR 125, UFO plastiko komplet ( sp. in zd. blatnik, sp. številka, plast. ob hladilniku leva + desna, leva + desna bočna številka, ščitnika za sp. vilice in ščitnika za ročke ), za 30.jurjev, z dostavo na dom. Pri aunerju pa mi je za enako plastiko naračunal 54 jurjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sašo Kragelj v oddaji E+ (Kanal A) 12.4.2006

v četrtek, 13. aprila 2006 med 18.00 in 20.00 uro

Sašo bo ta četrtek gost v priljubljeni oddaji E+ (Kanal A). "Iz prve" roke vam bo predstavljeno dogajanje na zadnjih dirkah ter seveda motor in oprema.

Vabljeni k ogledu.

VIR: www.saso-kragelj.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simčič Sašo iz N.Gorice! Za CR 125, UFO plastiko komplet ( sp. in zd. blatnik, sp. številka, plast. ob hladilniku leva + desna, leva + desna bočna številka, ščitnika za sp. vilice in ščitnika za ročke ), za 30.jurjev, z dostavo na dom. Pri aunerju pa mi je za enako plastiko naračunal 54 jurjev

Jz sm za svojga odštel 100 EU oz 21.000 SIT pa sm naroču samo zadnje bočne plastike :grim :o

Sašo Kragelj v oddaji E+ (Kanal A) 12.4.2006

v četrtek, 13. aprila 2006 med 18.00 in 20.00 uro

Sašo bo ta četrtek gost v priljubljeni oddaji E+ (Kanal A). "Iz prve" roke vam bo predstavljeno dogajanje na zadnjih dirkah ter seveda motor in oprema.

Vabljeni k ogledu.

VIR: www.saso-kragelj.com

A bo kej ponovitve zdj :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tist motor pa ni bil njegov ... Pa skorej za brezveze je pršu na oddajo, komaj 10 minut :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tist motor pa ni bil njegov ... Pa skorej za brezveze je pršu na oddajo, komaj 10 minut :BUA:

Zakaj pa un rumen ne bi bil njegov? Kaj pa okrogla obletnica Yamahe v Suzukijevi barvi? Škoda, ker ga niso od bliže pokazal. Sicer se pa men zdi da so bla bl brezvezna uprasanja. 10 min na TV je pa že skor 2x Pot v X. Men je blo mau smesen to, da ga je ženska okarakterizirala kot profesionalnega voznika motokrosa, on je pa cez kaksno minutko razkril da je profesionalno zaposlen v Slo vojski!?! Sto ljudi sto čudi, pa srecno Saso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se lih tud odpravlam gledat.... pa kamerco bom sabo vzel.... baje je hitra proga, dost skokov.... :kva2:

da vidmo :eek: norce kaj znajo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo off topic pa vseeno ima kdo kako krosko 125 za prodat. kopujem trenutno. in bi rajše kupi od koga od tu gori.

več info na pm.

upam da nesmetim teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!