Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

nene tist ni taprav :D :D motorja ni nikjer na netu ker uradno se ni v prodaji :D sam tko me pa zanima vodljivost pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha :)

prjatu k ga ma je reku d ne menja niti za Hondo :P Je pa tko d kdor vzame tale motor ga ne menja, ker je špica. Vodljiv je super, žlajfe ima tudi super, edino kar peha je zadnji amortizer! To so info iz durge roke, tako da nevem lih kaj je res in kaj ne :hmm: sam ga še nisem mel priložnosti pelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ve še kje za kako pametno CRF 250 letnik 05/06? Vse kontakte, telefonske, maile, naslove poberem... kar na PM

Ena 2006 (rabljena) je v AS Domžale, a ve kdo kej o tem povedat :?

Tnx :P

Če te slučajno zanima imam za prodat KAWASAKI KX250 F 4 taktni kot nov vožen cca 8-10 ur letnik 2005 kupljen 2006

Slike lahko pošljem po emailu ali kontakt 041-654-734

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremilo kaka je kej okvirna cena? dej mi prosm posl slike na adamlje-gasper@hotmail.com :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremilo kaka je kej okvirna cena? dej mi prosm posl slike na adamlje-gasper@hotmail.com :OK: B)

OK BOM OKROG 17-18 URE KO PRIDEM IZ KŠIHTA

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te slučajno zanima imam za prodat KAWASAKI KX250 F 4 taktni kot nov vožen cca 8-10 ur letnik 2005 kupljen 2006

Slike lahko pošljem po emailu ali kontakt 041-654-734

LP

Ahoj :D Sm te mal prej klicu glede tega :P Nova Gorica - Maribor je mal daleč, če bi se dalo kej bliže to dobit bi koj uzel... Iz MB namreč prevoza ne najdem :cry: ali pa če je, me stane preveč :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam..

A kdo pozna tegale dilerja z motorji k na internetu prodaja motorje? En Sandi.... pa da jih uvaža iz Nemčije... trenutno ma dva motorja pa mi je sumljiva tale zadeva ker, taki k precej dilajo z tem nimajo ponavadi vse vredu! Ponavljam ponavadi, da se nebom komu zameril.

Ma kdo izkušnje z njem, ga kdo pozna al pa kej ve o tem?

Sem ga že večkrat opazil da je prodajal motorje, pa tud glede cen ne skopari če mene vprašaš.

Hvala ljep :worship:

p.s..kupujem CRF 450 ali 250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se sam mal za**bavam :D itaq jutri oz pojurtrisnem dobim istiga :OK: :OK: gremilo a se ti da mal povedat kko se ta motor kej pele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale :OK:

klik

Ta mora pa takoj v svoje naravno okolje :yea2: in pokazat kaj zna :yes:

Veliko sreče pri vožnji .) , pa da ti dobro služi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mora pa takoj v svoje naravno okolje :yea2: in pokazat kaj zna :yes:

Veliko sreče pri vožnji .) , pa da ti dobro služi :OK:

bo :grim samo še stvar dogovora kdaj bo dokončno doma.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna tegale dilerja z motorji k na internetu prodaja motorje? En Sandi.... pa da jih uvaža iz Nemčije... trenutno ma dva motorja pa mi je sumljiva tale zadeva ker, taki k precej dilajo z tem nimajo ponavadi vse vredu! Ponavljam ponavadi, da se nebom komu zameril.

Ma kdo izkušnje z njem, ga kdo pozna al pa kej ve o tem?

Sem ga že večkrat opazil da je prodajal motorje, pa tud glede cen ne skopari če mene vprašaš.

Mi smo kupli en njegov motor :BUA: . Pred kratkim smo odšravfali motor in odkrili počene zobe od zobnikov in počen okvir (nekaj je že bil pošvasan).

On vrže novo plastiko, gume in zobnik na motor, da je videt ohranjen in ga prodaja :angry2:

Pregovor pravi: NI vse zlato, kar se sveti.

Popravljeno . Popravil moto X
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se sam mal za**bavam :D itaq jutri oz pojurtrisnem dobim istiga :OK: :OK: gremilo a se ti da mal povedat kko se ta motor kej pele?

Motor je definitivno fantastičen za peljat, eden najbolših za teren kar sem jih probal ali meni najbolj primeren pa večini v Sloveniji razen par izjem v OPEN. Z motorjem lahko v primerjavi 450 narediš vsaj 50% več krogov z istim časom ali hitrostjo Motor ima 92 kg 43 ps in je lahkotno vodliv(prava igračka) glede na prosternino ima lepo porazdeljeno moč. (4 taktnik) seveda. Boš definitivno zadovoljen

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam..

A kdo pozna tegale dilerja z motorji k na internetu prodaja motorje? En Sandi.... pa da jih uvaža iz Nemčije... trenutno ma dva motorja pa mi je sumljiva tale zadeva ker, taki k precej dilajo z tem nimajo ponavadi vse vredu! Ponavljam ponavadi, da se nebom komu zameril.

Ma kdo izkušnje z njem, ga kdo pozna al pa kej ve o tem?

Sem ga že večkrat opazil da je prodajal motorje, pa tud glede cen ne skopari če mene vprašaš.

Hvala ljep :worship:

p.s..kupujem CRF 450 ali 250

Ko sem iskal motor, mi je eden dal tel. od tega.Od parih sem slišal, da motorji so solidni, le pri letnikih je lahko problem :? ! Jaz tega ne vem, ker sem motor kupil drugje. So pa čveke - baba čula, baba rekla. Eden hvali, drugi pljuva.Treba je pogledat, pa če je O.K., se dogovoriš še za ceno, pa je volk O:-) , pa koza :devil:

Motor je definitivno fantastičen za peljat, eden najbolših za teren kar sem jih probal ali meni najbolj primeren pa večini v Sloveniji razen par izjem v OPEN. Z motorjem lahko v primerjavi 450 narediš vsaj 50% več krogov z istim časom ali hitrostjo Motor ima 92 kg 43 ps in je lahkotno vodliv(prava igračka) glede na prosternino ima lepo porazdeljeno moč. (4 taktnik) seveda. Boš definitivno zadovoljen

LP

Test motorja Kawasaki KX 450 F je v reviji motorist januar 2006 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je definitivno fantastičen za peljat, eden najbolših za teren kar sem jih probal ali meni najbolj primeren pa večini v Sloveniji razen par izjem v OPEN. Z motorjem lahko v primerjavi 450 narediš vsaj 50% več krogov z istim časom ali hitrostjo Motor ima 92 kg 43 ps in je lahkotno vodliv(prava igračka) glede na prosternino ima lepo porazdeljeno moč. (4 taktnik) seveda. Boš definitivno zadovoljen

LP

Nč več, dovol, ta je zame :P

da mi ga ne kdo spelje pred nosom :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej je res... motor je treba pogledat pa vidiš kaj maš.... samo od zunaj se pa motor neda kupit dober... ker plaastike pa zobnik pa da šemal feltne spoliraš te vseskup pride stroškov za 50k al pa še tolk ne!

To pa ni v primerjavi za motor ki ima ceno mio, skoraj nič.... ko pa pogfledaš nmoter v mašino te pa zaboli srce.... k je material tok zmatran!

Tko da.... sej pravm da taki k s ena veliko ukvarjajo stemi zadevami.... jih je mla da bi bili res dobri motorji pa tko naprej.... vsekakor je pa dones že zelo težko kupit motor k mu lahko zaupaš.... celo pr novem se lahk pojavjo problemi!

pa tud cene pr temu le fantiču niso nč kaj prida nizke.... bi lahko kr dobr spustu pa bi se še sprašval če bi kupil! Jst sm se odloču da negrem nč pogledat od njega, bom rajši še kak teden počakal!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko ljudi kupuje na ogled :eek: . Samo da je zunaj lep, drugo bo pa že :?

Kaj bodo pa rekli, če pripelješ domov crossa s polomljeno in znetano plastiko :hmm: ? Postaneš lokalni idiot, ki je kupil najslabš motor, :wallbash: daleč na okoli, čeprav ti motor dela celo sezono brez problemov :worship:

Če ima pa moped nove plastike, gume in potrošni material, pa si čez noč profi za motorje in strokovnjak na tem področju :whistle: , čeprav se pelješ samo 1x ali pa 2x, potem pa se moped sveti v garaži :BUA: , mašina pa je na dveh mizah :glare: , nekaj pa še pri mehaniku :doze:

Potem pa daš pol cene motorja še za dele, pa preden jih dobiš in ko vse skupaj sestaviš in nastaviš, je pa zunaj že zima in z motorjem lepo gledaš čez okno in ( še ) vedno misliš, kako dobr si kupu :wacko: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 6ih mi prpelejo.... :wub: Kawasaki KX250F :wub: , l.2005 :OK: :OK: :OK: dobite pol tut slikce :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil YamahaYZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!