Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

ta motor mislm da je cajzek lani vozil. :cry: .... mam prov al se motim!? sem 95% :?

Veliko ljudi kupuje na ogled :eek: . Samo da je zunaj lep, drugo bo pa že :?

Kaj bodo pa rekli, če pripelješ domov crossa s polomljeno in znetano plastiko :hmm: ? Postaneš lokalni idiot, ki je kupil najslabš motor, :wallbash: daleč na okoli, čeprav ti motor dela celo sezono brez problemov :worship:

Če ima pa moped nove plastike, gume in potrošni material, pa si čez noč profi za motorje in strokovnjak na tem področju :whistle: , čeprav se pelješ samo 1x ali pa 2x, potem pa se moped sveti v garaži :BUA: , mašina pa je na dveh mizah :glare: , nekaj pa še pri mehaniku :doze:

Potem pa daš pol cene motorja še za dele, pa preden jih dobiš in ko vse skupaj sestaviš in nastaviš, je pa zunaj že zima in z motorjem lepo gledaš čez okno in ( še ) vedno misliš, kako dobr si kupu :wacko: :(

Popolnoma se strinjam.... sem bil zelo podobno tej situaciji.... in upam da s enebom več nasral, zato pa mal bolj zbiram in sm velik bolj premišljen glede tega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma... dela use tko k je treba, armortizerjim so bli gor bolsi, za prodaajo je dau pa orig. nazaj gor, tko de so prakticno novi,... supr motor!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pojma... dela use tko k je treba, armortizerjim so bli gor bolsi, za prodaajo je dau pa orig. nazaj gor, tko de so prakticno novi,... supr motor!!

Motor je najverjetneje od Cajzeka :hooray: . Amortizerje je imel ohlins. Tudi v motoristu je bil test tega motorja. Fant je imel na motorju vse, kar je bilo možno za crossa dobiti :) in še več :D

Vseeno pa mora biti motor za takega dirkača 100% pripravljen, tako da se po moje nimaš kaj sekirat :whistle:

Veliko sreče ob uporabi :OK: in da se čimprej " spoznata" na terenu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

mam suzukija rm 125,pa mi je crknu menjalnik in me zanima ke se da ugodno dele dobit pa kok cajt je treba čakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ales zajc trenira roka ne? :D

zdle sva se pol urce spoznavala :OK: supr... u host sm skor padu sam jebat ge .) motor gre k sneta skira,... cist lahek za pelat, u ovinu me sam mal jebe k ti ga prv vn odnese(sicr je blat) ampak se bom tut to navadu :D ju3 pa pojutrisnem bo na ekskurziji u minhn muskelfiber :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

mam suzukija rm 125,pa mi je crknu menjalnik in me zanima ke se da ugodno dele dobit pa kok cajt je treba čakat

povej letnik motorja, kaj ti je crknlo v menjalniku, pa še s kje si,...da ti bomo lahko pomagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

mam suzukija rm 125,pa mi je crknu menjalnik in me zanima ke se da ugodno dele dobit pa kok cajt je treba čakat

Odvisno, kateri letnik je :? Če je starejši letnik je včasih problem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam letnik 2003

rabu bi pa komplet tesnil(dihtung) pa eno vilco pa ne vem točn kero

sem pa iz okolice litije pa rad bi to čim prej dubu

post-11407-1148563747_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam letnik 2003

rabu bi pa komplet tesnil(dihtung) pa eno vilco pa ne vem točn kero

sem pa iz okolice litije pa rad bi to čim prej dubu

Če si ga kupu pri Yogiju, bi lahko njega vprašu. Ali pa Moto Mario, lahko ti dobi dele od Aunerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za suzuki kros sem dele naročil prek servisa Oven v lj.

fino je da veš točno kaj rabiš, on pa po mikrofilmih pogleda oznake in naroči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej a mi loh kej več od tega ovna poveš

Samo Oven

Celovška c. 50

01 / 438 - 49 - 70

041 / 617 - 442

Moto Mario SUZUKI

041 / 768 - 980

P.S.: trgovina je na novi lokaciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja... jasno... Aleš trenira Cajzka (oba poznam) in tud spomnem se lani k sm bil skor na vseh dirkah k je mel 20 številko....

sigurno si lahko rpepričan da je motor zelo zelo dobro ohranjen, kar se pač za Takega dirkača spodobi,..... ker tukaj vse kar je v slabem stanju (ne zanič) gre novo gor....tko da se res nimaš kej bat, in tud vrjamem ti da motor špona k strela!

Je pa res.... da je tud on prodal motor iz nekega razloga kajne??? :whistle: :slap: :worship: :hmm: :hmm: :hmm:

Vrjtno da so bli že kakšne napake, pa valda zardi tega ker je šel v razred OPEN.... amapk vem za dobrga prjatla... k se stem ukvarja zakaj je lani dva motorja zamenjal.... in kako letos dela z motorji.... amapk vse se pa tud nesme povedat :D :D :D

pa tud cena vrjetno svoje pove.... da ni šel od hiše brez zaslužka

moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kolk pride obnova akrapovičovga avspuha?hvala

Na 75 strani, sem napisal naslov, tel., gsm in e-mail od Akrapoviča .)

Pokliči in vprašaj :) , to je še najceneje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Bogenšperku se je danes ubiu motokrosist. Vem za priimek, Sirk, kaj vec pa ne vem... kdo ve kej vec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi se sou, pa nimam prevoza.. tko de kr doma po travnku...

Če imaš možnost, si preberi predstavitev kawasaki KX 450 F in KX 250 F, v motoristu - januar " 06 št.79, ali pa test v št. 81 ( marec ) :) , da vidiš- no saj že veš, kako " zverino " imaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil prav zaklet dan v orehovi vasi so padali kot zrele hruške na žalost brez poškodb ni šlo..zanima me stanje voznikov če kdo kaj ve..predvsem cajzekov padec je bil RES grd...avchhh..zadnja dva razreda nista odpelala 2 vožnje je bil tako močan naliv da je hudournik dobesedno poplavil štartno ciljno ravnino... :o ...samo Jelen je pa res alien :alien1: :OK: ..prav čudiš se kako mu ratuje tako hitro pelat brez napače :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za cajzka sm slisu uceri de se je tut neki poskodvou... .) upam de ni kej resnga... ker je biu pa smrekar? :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za cajzka sm slisu uceri de se je tut neki poskodvou... .) upam de ni kej resnga... ker je biu pa smrekar? :yea1: B)

Če sem prou zastopu ma Cajzek poškodovano klučnco. To je pa resno. Smrekar je bil tretji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!