Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Mi smo pa mel svoj trening kr na Deponiji ... Bert je kr ožemal Yamaho....

Še slikca iz skoka:

Tukile neki trenira mahanje z nogami, mogoče bo šel v freestyle... :P

post-1102-1148979908_thumb.jpg

post-1102-1148979970_thumb.jpg

post-1102-1148980063_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja smo se zgrešil za mal, mi smo se pa mal prej preganjal po progi :D

A Berto bo pa zdej še motokrosistom delal konkurenco ;)

PS: Ko smo že glih pri freestyle skokih, še ena moja fotka od tistega dne :) Mal slabše kvalitete

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Freestyle :slap: :wacko: , naj gre u ku..c. Bom poslikal, pa pokazal :photo: . Sej ni kaj hudga, sam brez veze je ko prideš, sočiš, pobereš konce pa greš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo popestrim deževne dneve. Evo en filmček. Se vam zdi slučajno čudno kako ta voznik vozi motor, pa da skoz sedi takrat, ko bi mogu stat???

Ne boste verjeli, namreč ne more stati, ker je paraliziran od pasa navzdol :blink: :worship: :worship: :worship: :OK:

http://www.transworldmotocross.com/mx/slid...1199756,00.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo...

to je pač strast.... do motocrossa :OK: :yea1: :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo popestrim deževne dneve. Evo en filmček. Se vam zdi slučajno čudno kako ta voznik vozi motor, pa da skoz sedi takrat, ko bi mogu stat???

Ne boste verjeli, namreč ne more stati, ker je paraliziran od pasa navzdol :blink: :worship: :worship: :worship: :OK:

http://www.transworldmotocross.com/mx/slid...1199756,00.html

Zakaj pa men ne odpre filma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ded ga tako žge da sem kr mižal..ker mislim da padec z privezanimi nogami za motor nebi bil prijeten...avchhh...je pa fuul viden napredek namreč to je njegov 2 video po poškodbi in je ko dan in noc proti prvemu,upam,da ga bo vsaj tokrat spremljala sreča :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikjer zasledil ali je že kje napisano, pa če je, kje?

Kje so kake proge na primorskem oz v LJ in radiju 50km izven? Ker iz NG do štajerske je mal daleč, glede na to d nismo lih profiji...

Primorska:

->Vrtojba (delujoča, super)

->Batuje (glih z zemlo)

->Rakek (glih z zemlo)

->Vogrsko (glinokop, bol za motor uničit kot pa pelat)

LJ in 50km radij:

-> Planina nad Horjulom (ne vem stanja)

-> Brnik (ne vem stanja)

za ostalo pa nevem nč :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem bil v novi gorici-vrtojba,morm rect da majo full dobro progo.tud skoki so lepo speljani mize so podobne kot na brniku sam je doskočišče veliko lepše speljano tko da se tud začetniki lako dakaj dobro vozijo.sem bil prov presenecen.ce kerga zanima....www.drustvogas.com.verjetno pa ze poznate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem bil v novi gorici-vrtojba,morm rect da majo full dobro progo.tud skoki so lepo speljani mize so podobne kot na brniku sam je doskočišče veliko lepše speljano tko da se tud začetniki lako dakaj dobro vozijo.sem bil prov presenecen.ce kerga zanima....www.drustvogas.com.verjetno pa ze poznate.

a res si bil? Js tudi, pa se nismo nč spoznali :) pa drugič če prideš kej mim...

aja, bil sm pa un z zelenim KXF 250 k se je neki lovil po progi (kar si lepo povedal, da se tudi začetniki lepo pelejo)... mislim da edini s kawo v soboto :hmm: :D

je pa res, da je proga lepo urejena in se vedno trudijo da je porihtano in brez neumnosti!! Vsaka čast fantom ker je proga super :D

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sem se jaz tud lovil,ker me se zdj zapestje zajebava od prejsnga padca... :kva2: spomnem se te ja edini z kawo si bil...ta vikend grem spet,ce bom dobu ročko,oziromo tist del k pride ročka od kuplonge pa ročka za hot start vpeta.pol se pa vse skup na balanco pršravfa.mi je en delcek odletu,po 2h krogih sm padu kot stara mama z hojco...tko da sm se pol komaj kj vozu...se pozna da je zacetek sezone... kamor koli sm vprasu za ta del je treba cakat ker ravn tega nimajo na zalogi...ti sporocim ce bom su.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ti sporocim ce bom su.

super :OK: js skor 100% da pridem :grim

pa kar pokliči me al pa SMS pošli -> tel. je v profilu .)

aja, za rezervne dele pa kar sporoči kaj rabiš ker se da dobit vse takoj.... je na zalogi :D

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo popestrim deževne dneve. Evo en filmček. Se vam zdi slučajno čudno kako ta voznik vozi motor, pa da skoz sedi takrat, ko bi mogu stat???

Ne boste verjeli, namreč ne more stati, ker je paraliziran od pasa navzdol :blink: :worship: :worship: :worship: :OK:

http://www.transworldmotocross.com/mx/slid...1199756,00.html

Ja to je noro. Enkrat smo u Mantovi vidl enga k je vozu brez desne roke. Gas je meu naštiman na levo stran. Če mi bo ratal video k smo ga posnel takrat prpet sm gor ga bom pokozu. Mal sm še lesen okol teh stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kva ti je ap crknil? če se sploh splača.... jst v LJ poznam enga k baje to zna popravt.... amapk odvisno kaj je narobe?

vprašanje če se sploh splača? :? :? Je star motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki pozna kdo koga ki bi mi obnovil zadnji amortizer. je crknil

gapi mislm da ma ene veze...upraš ga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pred eno urco iz sentvida dam prsu... zal se je bratu mudil, tko de sm biu sam 2 urce pa pou tm

ju3 rok ne bom cutu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kva ti je ap crknil? če se sploh splača.... jst v LJ poznam enga k baje to zna popravt.... amapk odvisno kaj je narobe?

vprašanje če se sploh splača? :? :? Je star motor?

amortizer je zapikal se pravi nepremakne se nič gor nič dol. je pa 96 letnik.

zaj splača al nesplača vozit se neda takšen ko je sedaj.

kolko pridejo približno novi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amortizer je zapikal se pravi nepremakne se nič gor nič dol. je pa 96 letnik.

zaj splača al nesplača vozit se neda takšen ko je sedaj.

kolko pridejo približno novi

Vprašaj Gidla :) Obvlada zadevo, pa boš takoj vedel - popravilo ali kanta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo naredil svojo privat motocross progo.... pa me zanima če ima kdo izkušnje z tem kakšne papirje pa dovoljenja, bi potreboval, in kje lahko začnemo.... da smo varni pred policaji in lovci, inšpektorji in vsemi občani... k nam žugajo z pestmi k se mi poskušamo vozt :? :worship: :D

Je kdo član kakšnega društva k am progo!?

Res bi prosu.... pa če bo kdo pomagal imamo na konc koncev vsi skupaj šeeno rpogo več za trenirat!

havala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!