Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

:yea1:

oklice mbja sem saj lahko na pm da nebo kakšnega nepotrgnaga oglašanja

kar tukaj na javnem povej, nič na pm. morda pa še koga drugega zanima. j*bi politiko javnega oglaševanja!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še enkrat, zdej malo pobližje, Travisov trik :eek: ;)

http://media1.break.com/dnet/media/content...le_backflip.wmv

To kar je naredil Pastrana je noro :worship: , jaz pa sem za foro samo komentiral O:-) , ker me je presenetil teren :? in sem (skoraj) naredil backflip. Namenoma tega nebi delal nikoli:nono: , ker bi rad še kaj drugega v življenju naredil .)

Razen, če bi me (prisilno) zvezali na motor in s polnim šusom poslali na skakalnico :o in bi že pred skokom bil od straha v nezavesti :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neka steklena volna je, po sred gre pa taksna naluknana cevka.

hm ...nekaj mi ni jasno !! Po logiki bi jaz tisto naluknano cev, ki je po sredini na eni strani zaprl (vhod)... na drugi strani pa seveda odprl :).

A je to tako, da je na eni strani zaprta - torej da pride izpuh SAMO skozi "stekleno volno" v izhod???

Lp, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpuh gre normalno čez celo cev,nikjer ni nič zaprta (edino če so kšni prekati). že samo ker gre čez naluknjano cev se zvok ublaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi cev na eni strani zaprl, potem nebi imel dim proste poti ven, kar bi motor "zadušilo"(dim nebi imel vec prostora, zato bi ostajal v cilindru) ;)

Popravljeno . Popravil reXton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dušilec je sestavljen iz naluknjane cevi in ohišja. Vmes pa ja posebna volna - polnilo, ki pa na sme biti izolacijska steklena volna, ker jo vrže ven skozi naluknjano cev.Pol pa je motor še bolj glasen, pa na končni hitrosti izgubi, razen če okoli cevi naviješ platno, ki ga uporabljajo varilci.

Če imaš doma vso orodje, prostor,itd., je to najbolje delat čez zimo, ko je čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je sestavljen moj dušilec, če ti bo kaj v pomoč (če hočeš ti lahko bolj natančno slikam)

post-5250-1155064353_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha .... to sem hotel slišat :yea1:

Slika mi je dost pomagala !!

Drugače pa imam čas, prostor tudi, tako da bom probal kaj skomponirat. O rezultatih pa bom poročal ko bo skup :D

V mislih sem imel, da bi izolacijsko stekleno volno ovil z drobno mrežo ???

Lp, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrežo dobiš v merkurju... za volno pa lahko daš kar stekleno... dela dobro pa še zakuri se ne :grim :grrr če maš pa ni sile lahko naročiš tudi volno iz aunerjevega kataloga, namenoma za auspuhe :OK: stane pa tudi ne dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je sestavljen moj dušilec, če ti bo kaj v pomoč (če hočeš ti lahko bolj natančno slikam)

pa ta tvoj dušilec je za kros motor ?? 2 / 4 T ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj!

Zdej bom vleto z enim najbrz zlo neumnim vprasanjem, se boste pac lahk nasmejali. :lol1: :lol1: :lol1:

Naj bo,kdo ne vprasa,pac ne ve.Mi je malo nerodno. :blush: :blush: :blush:

Zanimajo me priblizne visine sedezev od tal na kroskah.Najbrz veste zakaj.

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj!

Zdej bom vleto z enim najbrz zlo neumnim vprasanjem, se boste pac lahk nasmejali. :lol1: :lol1: :lol1:

Naj bo,kdo ne vprasa,pac ne ve.Mi je malo nerodno. :blush: :blush: :blush:

Zanimajo me priblizne visine sedezev od tal na kroskah.Najbrz veste zakaj.

Hvala za odgovore!

Huqvarna CR250 - 95/96cm od tal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak nas v večini vsi skoraj samo z eno nogo dol segnemo. sem se že na ta račun enih 3 krat prekantal na bregu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priblizno mesec dni nazaj sem vam obljubil zemljevid do proge Boltija pri Vačah, ker ga žal nisem našel, sem včeraj vprašal lastnika Simona za mobitel. Če bi se radi dogovorili za termin,... poklicite 041508000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak nas v večini vsi skoraj samo z eno nogo dol segnemo. sem se že na ta račun enih 3 krat prekantal na bregu

Kšn hud mehanik k se učas tle oglasi bi znau razložit kako se da znižat moped. Je pa varjanta da se sname zic in se razklanfa prevleko in na tako pride do pene. Peno lepo označiš s flumastrom na vsaki strani točno zmerjeno globino. Pol uzameš fajn fajn oster nož in višek odrežeš. Usput si nardiš še stopnico, da maš bl modern sedež. Če si mau falil stvar rešuje glih prou grob brusni papir in zajebano mal po šmirglaš. Napneš prevleko zaklanfaš, ušraufaš zic in se navadiš pelat teh mal centimetrov nižje. Simpl k pimpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj!!! :OK:

Spet jaz (pa tvoja neumna vprasanja) si mislite. Pa naj bo: Kdo dela KTM e? Avstrici? So to orng motorji? ceno kar majo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!