Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

oj!!! :OK:

Spet jaz (pa tvoja neumna vprasanja) si mislite. Pa naj bo: Kdo dela KTM e? Avstrici? So to orng motorji? ceno kar majo.

Zame so orng kros motorji od : Yamahe, Huqvarne, KTM-a, Kawasaki-ja. Ostalo je bol tko :D Pa da me ne bote zdaj "požrli" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame so orng kros motorji od : Yamahe, Huqvarne, KTM-a, Kawasaki-ja. Ostalo je bol tko :D Pa da me ne bote zdaj "požrli" :D

NJam NJam NJam.... požrl te bomo...

:slap:

Ma mislm da je brezveze govort kaki so orng motorji ker nebo nikol pr nobenmu pršli do konca. Vsak ma pač svoje.... pa upam da tud veš zakaj se ti zdijo te ornk ostali pa bl tko, oz kje je razlika..... a zdej gledaš po barvi, vzdržljivosti, sami ciklkistiki motorja, al vzdrževanju, al celo po kakih takih še bl smešnih kriterijih.

tok o tem

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cross ti bos najbrz vedo: A se res policaji :alien1: :alien1: z nekim endurcem vozijo po Kopah in lovijo krosovce? Sem nekje slisav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao :slap: kaj zdej bojo stali še pred vhodi na MX proge pa talali listke, če ne boš prpelu kombija not na stezo :lol1: :worship:

trikrat hura za naše policaje :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cross ti bos najbrz vedo: A se res policaji :alien1: :alien1: z nekim endurcem vozijo po Kopah in lovijo krosovce? Sem nekje slisav.

jaz jih še nisem srečal, pa sem dost tam. Drugače pa slišav še tud nisem kaj o tem. Kaj ti pa bo z endurco :grim

Hm....dober rang z barvo za uvrstitev med :slap: Ja saj res....o tem ni možno pirt do konca :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cross ti bos najbrz vedo: A se res policaji :alien1: :alien1: z nekim endurcem vozijo po Kopah in lovijo krosovce? Sem nekje slisav.

Mogoče rabijo policaji : - inštrukcije iz motocrossa :?

ali pa

- dober trening s crossarji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pobi! :D :D :D

A bi kdo od vas prlepo kako slikco od vasih zverin sem gor?V mirojočem stanju.Saj se da,a ne? Se bojo meni se bol sline cedile!!! :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mi manjka slik, ker mi je neki časa nazaj disk crknu in je vse šlo.

tko da mam od blizu samo tole:

KTM 520SX l.02

IPB Slika

ko bo priložnost, slikam še hondo in jo dodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=78492]

Ej a ga zna kdo v skoku tako postrn dat z motorjem pa ce zna pa da mate ksno slikco al pa povejte mal kako to nardite.

post-12219-1155629483_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: SUPER!!! HVALA ZA SLIKE!!! DOBRE MAKINE! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jz grem ziiih pogledat... sm bil že na zadnem treningu v torek.... vam povem.... tok folka k kje skor na dirki.... in tud vozil so nenormaln hudo! :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pobi! :D :D :D

A bi kdo od vas prlepo kako slikco od vasih zverin sem gor?V mirojočem stanju.Saj se da,a ne? Se bojo meni se bol sline cedile!!! :eek: :eek: :eek:

Moja Husa 450. Se prodaja.

A lahko kdo napiše kako se pride do kros proge v Šentvidu?

post-7412-1155838518_thumb.jpg

post-7412-1155838578_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo napiše kako se pride do kros proge v Šentvidu?

Z avtoceste zavijš dol na Ivančno Gorico zavijš na cesto proti cerkvi in mimo mercatorja pol pa nbadaljuješ po cesti tok časa da pridšmem bara fortuna pa še mal naprej tok, da pridš do smerokaza kjer piše šentvid tm pa zavijš levo. Greš po tej cesti v vas in pred cerkvijo zavijš levo pa še enkrat takoj levo. Pol pa vozš naravnost v vas tm boš vidu mjhn kozolček kjer piše gor motokros in pred tistm zavijš levo. Spet vozš naravnost in pred tablo culka zavijš desno na makadam pol se pa sam po dolini do konca boš že vidu progo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!