Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Zivjo fantje jst mam eno vprašanje pred kratkim mi je na mojm motorju (kawasaki kx250f) batzajlo utrgal pa jo ajntliftal čez krater in pol bat razgonil (tko je reku mehanik ker jst sm glede motorjov čisti laik) Uglavnm baje nucam nov bat in cilinder zdj me pa zanima ce se kdo mal bl spozna na to kok to res stane ker men je mehanik reku da okrog 100000sit. Pa se mi to zdi ful preveč. Hvala že v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še moj SX s katerim imam trenutno precej problemov. :( Aja, motor je kros le maska je bila zamenjana

IPB Slika

IPB Slika

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100k je pa res malo. Nov cilinder pri 250 2T Hondi je bil okol 120k pa je to 2T, ce je pa 4T je pa kr dost drazje ce mene prasas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Mene pa zanima, ker nameravam kupiti enega endurovca 450 ali pa 525, nisem se še odloči kero firmo ktm al husqvarna. Zdaj bi pa rad vedel, katero firmo bolj priporočate, katera je naredila večji tehnološki napredek.

Lahko tudi poveste kolikšna je poraba pri vaših enduro, cross motorjih, ker ktm ima fergazer Keihin MX FCR 39, husqvarna pa fcr 41, tko da se pomoje pozna pri porabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ PA PRODAM ČE BI KDO SLUČAJNO VEDU ZA KOGA DA BI SE RAD Z ZVERINO VOZU, TOLE ZADEVO:

KTM 525 SX

l.2003

ZELO MALO VOŽEN Z OPREMO ČELADA,HLAČE IN PA MREŽA

CENA 0KOL 900.OOO

post-1747-1156081870_thumb.jpg

post-1747-1156081904_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil trco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Mene pa zanima, ker nameravam kupiti enega endurovca 450 ali pa 525, nisem se še odloči kero firmo ktm al husqvarna. Zdaj bi pa rad vedel, katero firmo bolj priporočate, katera je naredila večji tehnološki napredek.

Lahko tudi poveste kolikšna je poraba pri vaših enduro, cross motorjih, ker ktm ima fergazer Keihin MX FCR 39, husqvarna pa fcr 41, tko da se pomoje pozna pri porabi.

Tole bo pa debata, ki se bo dolgo vlekla .) Vsak bo hvalil svojo robo :P KTM-a nisem imel nobenga :( zato o njem ne bom govoril , Husqvarn pa že nekaj ( SM 4T, cross 2T in 4T ) :OK: in lahko rečem da so O.K. :OK: Samo Gidl jo mora rihtat, pa bo :yea2:

Poraba pri teh motorjih : če boš vozil na ful, bo tudi "žeja" večja :naughty: , če boš pa na "nedeljski" vožnji,

bo pa motor zapacalo, ker mu ne boš dal dihat, pol bo pa bencin čez iberlauf ali pa skoz auspuh tekel :lol1: in bo poraba ista :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomazsk1

Evo na prejšni strani je Husa, tukaj pa KTM. Zdej pa samo kontakt, pa gledat, preizkusit in kupit. Pol boš pa povedal, ker je bolši :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor je v dilemi z nakupom med 4T in 2T ....kapo dol pred 4T (od 400kubičnih dalje) zverinami!! Res !!! Kar bom tudi naslednje leto jaz v tej situaciji, in 100% bo padla 4T zverca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pa z 250 4t narobe :? bos reku de so podhranjene? ce mene uprasas je okol 45KM cist dost za rekreativca...

nisem se še imel priložnosti pelat z 250 4T mašinsco. A se lahko z 250 4T spelje v KLANCU (navzgor) normalno brez nabijanja gasa ??? Ne tako kot pri kakem 2T ko ga moreš dokonca.

Ker men 1. prestava leti na 2T (250) skor 50 km/h, 4. gre 120 km/h, 5. Pa nevem... ?? JE to normalno ? In imam še kar probleme z speljevanjem v klancih.

Aja....250 4T pa so nove. Jaz pa nimam namena dat čez 1M SIT. Ali obstajajo kakšni starejši (jaz jih nisem zaslediv). ???

Lp, hvala

Popravljeno . Popravil crosss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 4t je 4t ne rabs visokih obratov :lol1:

ja čaki malo, kubiki so pa še vseeno kubiki :P

Ja saj, pol je sam škoda da ima yamaha šele 2004 dalje 250 4T :angry: , kawa pa tk isto

Popravljeno . Popravil crosss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 2003*

pa yamahe ne kupvt l.03 ker crkavajo menjalniki

drgac pa cene so use okol miljona. jst sm dau za kxf250 l.2005 950.000SIT ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 2003*

pa yamahe ne kupvt l.03 ker crkavajo menjalniki

drgac pa cene so use okol miljona. jst sm dau za kxf250 l.2005 950.000SIT ;)

jaz mam namen dad kakih 400 čukov, zato pa to ne pride v upoštev :angry:

Samo kolk sem gledal ni čisto nič za tak dnar :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, motor je kros le maska je bila zamenjana

a ti vozš enduro al ka

:blink: :blink:

Ne, to je lih tok da če se že peljem po cesti da zgleda enduro - zaradi policajev. :)

@Tomazsk1: Najbolš da greš probat, drugače pa sem jaz bolj za Husqvarno, že zaradi gil servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!