Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

CROSSS!

Kateri letnik je tvoja Huska?

Uf moja huska je že za v "penzijo" !!! :D l. 90 je. Mene letnik čisto nič ne moti, če je poštimana in da gre orng :grrr.

Tako, da če kdo prodaja kako STARO krosko se naj javi. Pa tudi če ji kaj manka, ni blema !!

Kolik je možno dobit, zadnji, največji zobnik? Jaz imam zdaj 60 zobov-pa bi rabil še večjega, če obstaja ??

hvala

Popravljeno . Popravil crosss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf moja huska je že za v "penzijo" !!! :D l. 90 je. Mene letnik čisto nič ne moti, če je poštimana in da gre orng :grrr.

Tako, da če kdo prodaja kako STARO krosko se naj javi. Pa tudi če ji kaj manka, ni blema !!

Kolik je možno dobit, zadnji, največji zobnik? Jaz imam zdaj 60 zobov-pa bi rabil še večjega, če obstaja ??

hvala

JEST IMAM PA DIRKALNI AUSPUH ZANJO :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Crosss, a si dobo avspuh? Tvoja Husa se bol gre? A jo slucajno mislis v bliznji prihodnosti prodati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Crosss, a si dobo avspuh? Tvoja Husa se bol gre? A jo slucajno mislis v bliznji prihodnosti prodati?

če se trco nič ne oglasi :hmm: al pa je zajebancija, nevem.

Hm prodal ga še verjetno ne bom, ker se težko ločim od 2T !!

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo je za 250 pa ne vem točno na kater letnik paše in če je res naprodaj, čeprov je brezveze da stoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo je za 250 pa ne vem točno na kater letnik paše in če je res naprodaj, čeprov je brezveze da stoji.

ja če se bo kaj javil, se bomo pa zmenl...

:hmm:

ga poznaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo fantje jst mam eno vprašanje pred kratkim mi je na mojm motorju (kawasaki kx250f) batzajlo utrgal pa jo ajntliftal čez krater in pol bat razgonil (tko je reku mehanik ker jst sm glede motorjov čisti laik) Uglavnm baje nucam nov bat in cilinder zdj me pa zanima ce se kdo mal bl spozna na to kok to res stane ker men je mehanik reku da okrog 100000sit. Pa se mi to zdi ful preveč. Hvala že v naprej

Kaj pa če bi dal cilinder obnovit ???? Pa sto čukov bo kr mau mal. Sorry, ampak mam še hujše razdejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus, pobi! :D Spet jaz!

Najbrz je blo o tem ze kje kaj napisano: ampak vseeno, ker nimam casa prebrati vseh strani, mi prosim napiste, kje se da kaj kupit cross opreme na Koroskem, Velenje, Celje, MB (celada,scitniki, rokavice,...)

Pa to se ni vse: :kva2: :kva2: :kva2:

Zanima me nabava delov za Kawasaki, Yamaha in KTM na zgoraj omenjenih lokacijah!

Hvala za odgovore :beer2: :beer2: :beer2:

Ps: dam za pir, ni panike!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lahko naročiš pri MotoMario (Velenje), in ti direkt iz Aunerja prpele. Samo morš naročit za več kot 100EU, cene pa menda ostanejo take kot so v katalogu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je to :?

Med Velenjem in Šoštanju.

Končno fraj vikend :OK: , pa sem vprašu, če bo še kdo šel :) , pa še lepo vreme (pravijo) da bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, juter popoldne ziher pridem mal prganjat Yamaho....upam, da bo MX Peter in še kdo delu družbo na deponiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey hey... mogoč ve kdu za koga, ki bi prodaju 250kub. crossko...? Al pa opremo, se prav hlače, škorne, ščitnike :?

:OK: hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey hey... mogoč ve kdu za koga, ki bi prodaju 250kub. crossko...? Al pa opremo, se prav hlače, škorne, ščitnike :?

:OK: hvala :OK:

A to misls 4t al 2t 250cc 4taktnih je velik vem za eno dobro yamaho. Za 2t pa nc ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa dobesedno "scotalo" mašinco od okvirja Huse. Edino zadnji nosilec jo še drži. Tako da se bo 250 pomaknila bliže delovnemu pultu :angry:

Se je komu že to zgodilo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm v Italiji vidu k je enmu modelu kr mašina vn padla ne morš verjet. Še sam seb sm teško verjev.

:o :o :o :o :o :eek: :eek: :eek: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!