Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

A to misls 4t al 2t 250cc 4taktnih je velik vem za eno dobro yamaho. Za 2t pa nc ne vem.

veš? kdo prodaja, iz kje je... mal poveš...?

hvala ti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm v Italiji vidu k je enmu modelu kr mašina vn padla ne morš verjet. Še sam seb sm teško verjev.

:o :o :o :o :o :eek: :eek: :eek: :blush: :blush:

Ja še dobro da imam okvir okoli mašine, drugače bi jo lahk še zgubil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš? kdo prodaja, iz kje je... mal poveš...?

hvala ti :OK:

Letnik 2003 yamaha yzf250 cena mislm da okrog 900000sit. je pa res lepo ohranjena iz okolice Ljubljane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 2003 yamaha yzf250 cena mislm da okrog 900000sit. je pa res lepo ohranjena iz okolice Ljubljane.

ej hvala ti, a j tle it motosveta...? kako ga najdem? Sj to ni zame, sprašujem za enga frenda k ni na motosvetu, kake j pa barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej hvala ti, a j tle it motosveta...? kako ga najdem? Sj to ni zame, sprašujem za enga frenda k ni na motosvetu, kake j pa barve?

Pokliči na 051-357-972 pa se boste vse zmenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 in 25 septembra bo v Angliji 100 km stran od Londona dirka ki se imenuje Mootokros pokal narodov. To je verjetno najzanimivejša dirka na svetu v motokrosu, saj se edino na tej dirki enkrat na leto srečajo vsi najboljši motokrosisti na svetu. Zdej me pa zanima če bi kdo šou z avtodomom z nami na to tekmo ? Štartamo 21 in se vrnemo 25, vse je september. Cena je odvisna od marsikaterih dejavnikov tko da za enkrat še ne bi o tem. Če pa vas zanima otipkejte v Google, Via michelin destinacija LJ - london.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh :huh: zdej si pa vrgu kost za glodanje :blink: :OK:

bom vidu kako bom z izpiti... če naredim ta petek :whistle: me zelo zelo mika :hmm:

kaj pa stroškovno.... okvirno... pa dejmo kar na PM :P

aja, butl.... prebral samo kar mi je blo ušeč.... za ceno spregledu :lol:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravlen gizmokak...kako smo kaj?zanima me če proga na vrtojbi obratuje?mam namen prisankat ta vikend v vaš konec naše male državice.

pozdravlen gizmokak...kako smo kaj?zanima me če proga na vrtojbi obratuje?mam namen prisankat ta vikend v vaš konec naše male državice.

...a kdo ve kje bi kupu nalepke oziroma samo folijo za spredno in bočne plastike.v rdeči ali črni barvi?hvala za odgovor,kdorkoli bo postegel z informacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravlen gizmokak...kako smo kaj?zanima me če proga na vrtojbi obratuje?mam namen prisankat ta vikend v vaš konec naše male državice.

...a kdo ve kje bi kupu nalepke oziroma samo folijo za spredno in bočne plastike.v rdeči ali črni barvi?hvala za odgovor,kdorkoli bo postegel z informacijo!

Vsaka bl založena trgovina z MX opremo. Krmauner al pa Auner npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravlen gizmokak...kako smo kaj?zanima me če proga na vrtojbi obratuje?mam namen prisankat ta vikend v vaš konec naše male državice.

...a kdo ve kje bi kupu nalepke oziroma samo folijo za spredno in bočne plastike.v rdeči ali črni barvi?hvala za odgovor,kdorkoli bo postegel z informacijo!

je odprta in porihtana (se mi zdi da so fanjte ta vikend grebali s kopačem tavelike jarke :D ) Se vidimo v soboto torej.... js bom dol :OK:

folija za cross je mal debelejša in dobro plastificirana .) Sicer pa navadna folija črna in rdeča al kakršnekoli barve se dobi v drogerijah na meter.... je pa vse skp bol za omare limat kukr pa motor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 in 25 septembra bo v Angliji 100 km stran od Londona dirka ki se imenuje Mootokros pokal narodov. To je verjetno najzanimivejša dirka na svetu v motokrosu, saj se edino na tej dirki enkrat na leto srečajo vsi najboljši motokrosisti na svetu. Zdej me pa zanima če bi kdo šou z avtodomom z nami na to tekmo ? Štartamo 21 in se vrnemo 25, vse je september. Cena je odvisna od marsikaterih dejavnikov tko da za enkrat še ne bi o tem. Če pa vas zanima otipkejte v Google, Via michelin destinacija LJ - london.

fuf.... tole je pa res zanimiv... A ste kej razmišljal kok jih gre v avtodom? A to grete z prov posebej najetim, al tem svojim k so za motorje? Cena se pa vrjamem da lahko kar precej giblje ja...

Js bi kr šou... sam kej bol bi s emogl poment... PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jst mam 1 problem hladilnik mi je zaceu puscat pa me zanima ce kdo od vas pozna koga, ki bi zamenjal hladilno mrezo pa popravil hladilnik ? hladilnik je pa od honde cr 85 ? ce se da naj bo iz primorske lahko pa tudi iz lj ! hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve iz zaneslivejših virov, kdo nas bo letos zastopal na pokalu narodov 24. septembrav Angliji??? Na listi prijavljenih so sledeči: Sašo Kragelj, Jaka Može in pa Roman Jelen. Ampak na siol-ovi strani je pisalo, da so tretjega voznika izbirali, po dirki DP Orevove Vasi. Tako da naj bi zdej bili: Kragelj, Može in Matevž Irt.

Kaj je potem spet z Jelenom?????????? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve iz zaneslivejših virov, kdo nas bo letos zastopal na pokalu narodov 24. septembrav Angliji??? Na listi prijavljenih so sledeči: Sašo Kragelj, Jaka Može in pa Roman Jelen. Ampak na siol-ovi strani je pisalo, da so tretjega voznika izbirali, po dirki DP Orevove Vasi. Tako da naj bi zdej bili: Kragelj, Može in Matevž Irt.

Kaj je potem spet z Jelenom?????????? :blink:

Vse je res. Jelen je trenutno na bolniški zaradi poškodbe na levem zapestju, ki jo je staknil na pretekli dirki superkrosa v Italiji.

That's all folks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil bi 125ccm krosaka hondo in bi vas vprašal kaj vse moraš znati kot začetik/amater v takem razredu ter vse finte itd itd. Sedaj pa imam aprilio mx 50 in jo do potankosti obvladam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil bi 125ccm krosaka hondo in bi vas vprašal kaj vse moraš znati kot začetik/amater v takem razredu ter vse finte itd itd. Sedaj pa imam aprilio mx 50 in jo do potankosti obvladam .)

sorry, ampak :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil bi 125ccm krosaka hondo in bi vas vprašal kaj vse moraš znati kot začetik/amater v takem razredu ter vse finte itd itd. Sedaj pa imam aprilio mx 50 in jo do potankosti obvladam .)

Ti sam kup, pa boš pol vidu kako bo šlo. Če Aprilijin moped res obvladaš tko k si napisu, pol ti bo 125 ccm res žur. Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!