Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Yamaho ali Kawasaki/Suzuki(sam razlicne plastike)

to pa ne bo držalo yamaha je čist drugačna kawasaki pa suzuki pa sta v določenih modelih ista samo letošnji modeli so že popolnoma drugačni!

Če bi znal brat, bi razumel, da sta Kawa in Suzuki podobna, Yamaha pa ne.

@krispi_rolls: dej mali, ti se pa mal umiri, si pa ja čist ziran :slap:

(uporabljaj raje pm - zasebno sporočilo - upam, da vsaj veš, kaj to je)

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj ni vazn vsak tele ma svoj vesele,pa vsak bo tisto hvalu kar ma,sploh pa če dobr dela!sam loh maš pa tud smolo tko kot jo maš lohk tud pr avtu,al pa kje drugje.honda,suzuki,yamaha...vsaj dele dobis skoraj takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist KXF je res od Cajzka... na njem pa same vrhunske komponente, k jih mal kdo izkoristi tako, čemur so namenjene! Test je v reviji Motorist - oktober 2005, testni pilot naš Piruriurc :OK:

Tist Kwaln je vreden vsazga tolarja za katere sprašuje! Pa še original dele da zravn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njabl me pa razpizdi k vsi tuki neki govorijo čez huse pa sploh jo niso probal :(

husqvarna kolkr sm jst probavu leti dost bl kt yamaha in kašn tm :OK: jst jo mam 3 mesce in do zdej sm menu sam zobnik :P pa upam da mi bo še naprej tako dobr delovala

res da ne vozjo na svetovnem pa no še ne pomen da so slabe a boš ti vozu na svetovem :?

itaq da pa se nemore primerjat z 250f

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid na msn shumi1

Ja sam mas čist prou shumi1!!!

prej me je en folk na forumu ful napadu....... kao da nimam pojma

o motocrossu kr govorim da so husqvarne zakon

pa kao da s huqko se vozt je tko k rezat salamo s sankami..... pa take

pa da se pol ne vozs z motorjom ampak z motorko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid na msn shumi1

Ja sam mas čist prou shumi1!!!

prej me je en folk na forumu ful napadu....... kao da nimam pojma

o motocrossu kr govorim da so husqvarne zakon

pa kao da s huqko se vozt je tko k rezat salamo s sankami..... pa take

pa da se pol ne vozs z motorjom ampak z motorko :lol1:

Glej zdaj ti bo razložil sam sem bil nekaj istega ko ti pred letom in sem v tej temi samo lepo vprašal eno vprašanje in lepo čakal na odgovro ker se je vedno najdel nekdo ki je odgovril strokovno (ne pada dobiš 10 odgovrov pa nobeden nič pametnega pove).

tak ti bom povedal z motokrosom se v tej temi bolj ukvarjajo bolj odrasli ljudje. ker tam miljon z motor in več si nemoremo 16 letniki privoščit. zato ti priporočam da se probaš malo prilagodit tej temi ne pa da ven strelaš tvoje nezrele izjave. sploh ono kaj je tts.

takda zdaj ti priporočam da za en čas utihneš. in daš času čas da pozabimo na te izjave ne pa da vsakemu odpišeš in ga hočeš na tvoj način utišat.

če bi bil jaz moderator bi te dal za par dni na bann

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaho ali Kawasaki/Suzuki(sam razlicne plastike)

to pa ne bo držalo yamaha je čist drugačna kawasaki pa suzuki pa sta v določenih modelih ista samo letošnji modeli so že popolnoma drugačni!

125, 250 2t, 250 4t so cist enaki ;) edin za 450 ne vem ker se nism nc pozanimu zanjo drgac pa stojim za tem kar sm reku de je tko :OK:

tist KXF je res od Cajzka... na njem pa same vrhunske komponente, k jih mal kdo izkoristi tako, čemur so namenjene! Test je v reviji Motorist - oktober 2005, testni pilot naš Piruriurc :OK:

Tist Kwaln je vreden vsazga tolarja za katere sprašuje! Pa še original dele da zravn :grim

moj je tut od cajzka :) trener povedu.... sam amortizerje pa akrapovicami je dol pobrau :(

no pa se neki... ni res de je husqvarna zanc, sam povedat hocm de je mal slabsa od japoncev.. drgac za rekreativca je husqvarna cist dost in dobr motor. sm meu priloznost pelat cr 125 l. 2004 in letnik 2005 in morm priznat de lih ksne velikanske razlike med mojim in husami nism opazu - sam mormo pa tle s5 upostevat de je moja vozna amaterska ne profesionalna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja odvisn kok si prpravln dt.. za miljon tristo jo dobis novo, l. 2004... za kej rablenga pa nwm...

jst vozm Kawasaki KX250F

ja odvisn kok si prpravln dt.. za miljon tristo jo dobis novo, l. 2004... za kej rablenga pa nwm...

jst vozm Kawasaki KX250F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno moja husa služi odlično mam TE 250 4t in sm brez pripomb.Z TE450 ki jo ma moj stric dela tut brez tezav in obe nudta za mojo amatersko malenkost ogromno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shumi1 iz kje si bl tocno k jst sm tud iz okolice škofje loke....železniki

pantera a se ti kaj znana crf-ka zdi?

jap zelo znana .) čas je da zamenjaš :D

prodam pa ti lahko zdaj mojo crf450 06 zelo ugodno :)

post-5471-1159304224_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sem bil v stični na treningu folka je bilo kod na štarcjonu ampak hotu sem povedat mnenje dirkačev ker smo imeli ravno debato tam po boksih za cross je čisto vse eno kerga japonca nabaviš ampak od evropskih proizvajalacev pa samo ktm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je odvisno, ker motor ti je lepši in če lahko izbiraš, maš tudi denar da ga spedenaš, pa naj je to KTM, Husa, MZ ali pa Jawa :)

Husqvarna je čist O.K., samo dober mehanik jo mora zrihtat in nastavit :OK: , pa dober voznik v roke dobit :yes:

V vseh posameznih in skupinskih testih se je dobro izkazala :worship: Ker pa jo spljuva kdo od boljših voznikov (ker mu morda ni lepa), se pa vsi strinjajo, sej on ve ker je najboljši :BUA: , v bistvu pa je noben od blizu ni vidu :?

Je pa res da dele dobiš samo pri Gidlu - so preverjeno original pa vse dobavljivo, pri drugih Husa mehanikih in serviserjih pa je vprašanje :?

Kdor pa jo primerja z motorko je pač imel smolo :slap: , da ni probu raje CR, TC, TE, WR,... modelov na dveh kolesih. Mogoče bi na motorki mogu samo list zamenjat, pa bi bil taglaven :kva2: . Tudi Honda ima motokultivatorje, pa Yamaha klavir, pa šivalne stroje da lahko z njimi štepaš po progi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Honda ima motokultivatorje, pa Yamaha klavir, pa šivalne stroje da lahko z njimi štepaš po progi

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pantera... ti prpeljem nazaj,pa ta novo odpeljem :D naslednjo sezono bom še tega vozu,pol bom pa šel na 250 4t.ker me tale zverina prehit zmatra.zdj če se po brespotjih vozim ni nobene panike z kondicijo.ampak me zmer bolj vleče na proge,letos sem bil kar aktiven.tko da če bi bla kaka 250ka 2006 letnik pol bi pa res kaj rekli u tej smeri.lp

jap zelo znana .) čas je da zamenjaš :D

prodam pa ti lahko zdaj mojo crf450 06 zelo ugodno :)

lepa zverinca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje moze je zaklucu za letos...

lih prpelala sva se z bratam na boltijo pri vacah ko so ga nesl iz proge pa nalagal u avto... glezn je sou... :BUA:

res ni meu srece - u prvem krogu je zletu iz ovinka :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grega 30

tko da če bi bla kaka 250ka 2006 letnik pol bi pa res kaj rekli u tej smeri.lp

:P :P

Vem za eno 20h voženo za 4.600€ zraven dobiš še original kit in novi verižni set, motor se nahaja v Gor.Radgoni. :OK:

Moja pa je za 300€ dražja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huske so dobre mašine. Še posebej nove. Z leti se slabšajo. Stanejo skoraj največ in velikokrat jih je treba obnavlat. Majo pa smolo ker se pod tem imenom dela še vrtni program. Tko k pr ostalih klavirji pa agregati in smučke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125, 250 2t, 250 4t so cist enaki edin za 450 ne vem ker se nism nc pozanimu zanjo drgac pa stojim za tem kar sm reku de je tko

http://www.edgeperformance.ca/motocross/im...saki-kx250F.jpg kawasaki kx 250f

http://www.afgp.it/elettro2004/motocross/I...903rmzside.jpeg suzuki rm 250f

http://www.suzuki-download.ch/K6/RM125K6/R...K6_STYR_YU1.jpg suzuki rm 125

http://www.bikez.com/pictures/kawasaki/200...%20Kawasaki.jpg kaw kawasaki kx 125

http://www.suzuki-download.ch/K6/RM250K6/R...K6_STYR_YU1.jpg suzuki rm 250

http://kakaku.com/bike/images/bike/KAWASAKI_KX250.jpg kawasaki kx 250

mal poglej pol se pa odloč če se stojiš za svojim mnenjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se zmer stojim za svojim mnenjem pa ce das ze kawasakija kxf 250 letnik 2006 bi dau lohk se suzukija ;) drgac mors pa u detalje ne u plastike gledat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva stran Motosveta: Yamaha prdstavlja program off-road 2007, pa so 2T motorji še vedno zraven :yea2: :yea2: :yea2: (pa so nekaj govorili da gredo iz proizvodnje :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!