Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

razlika je samo v 2 al 3 konjih vsekakor vzamem wr imaš luči ko te tema dobi. pa še registrira se lahko. čeveš za kako wr mi lahko na pm napišeš kaj več. ker jo iščem pa nenajdem, ker wre ni isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kaj se bol splaca od huske??

WR 125 al CR 125

pa ce kdo ve mogoc a wr125 usaj prblizn tok potegne kt cr

razlika je kakih 5km samo pravo wr boš težko dobu prej kako wre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhu juhu.......

21.10.2006 bo v VAČAH (geos) organizirana vstrajnostna Enduro tekma

Tekmovalo se bo na podoben način kot bili vajeni na Rakeku.

Koliko bo skupin in ali bo eno-urna tekma pred tri urno ali skupaj ne vem. Zaenkrat je bilo rečeno samo da tekma bo in da se pravilnik še pripravlja.

Pravijo da bo štartnine okrog 6k in zravn tud golaž.

debata v forumu: http://www.enduro-si.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1686

post-1747-1160427607_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa par kolegov smo šli v nedelo v hosto... in smo šli v to smer (k mamo dokaj bliz), okol proge... okol Svibna pa Geossa, - smo se po teh gozdnih poteh fural... morm rečt da je kr kr uredu teren... in zna bit noro :kva2:

tko da komi čakam! Nas bo neki šlo... sicer pa že tkoaltko - se kr dost vozmo gor na progi...

morm rečt da mi je všeč, sam čez Javorje jo pa ni

:naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč se ne dogaja okol papirjev... sam vozmo se pa vseen... sej... policajo so tud "za" da se tam furamo... tko da za enkt ni nobene panike... p

rid pogledat kdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa par kolegov smo šli v nedelo v hosto... in smo šli v to smer (k mamo dokaj bliz), okol proge... okol Svibna pa Geossa, - smo se po teh gozdnih poteh fural... morm rečt da je kr kr uredu teren... in zna bit noro :kva2:

tko da komi čakam! Nas bo neki šlo... sicer pa že tkoaltko - se kr dost vozmo gor na progi...

morm rečt da mi je všeč, sam čez Javorje jo pa ni

:naughty: :yea1:

to pa ni glih fajn... če bojo težave organizirat dirko, bojo zarad domačinov/gozdarjev/... in če se boste zdej ojačano fural po tistih krajih, zna bit dirka zadnja...

nekej je trasiranje in priprava proge, nikjer pa ne piše da se lahko zdej cela slovenija vozi tja vozit. dejte mal mislt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ni glih fajn... če bojo težave organizirat dirko, bojo zarad domačinov/gozdarjev/... in če se boste zdej ojačano fural po tistih krajih, zna bit dirka zadnja...

nekej je trasiranje in priprava proge, nikjer pa ne piše da se lahko zdej cela slovenija vozi tja vozit. dejte mal mislt

ja res je malo umirite do dirke na dirki pa na ful..... DA NE BO SLUČAJNO KAJ ODPADEL KER BO ŠLO KAKEMU DOMAČINU U NOS :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Vrtojbi je proga po 14dneh kopanja, oranja, predelovanja, ravnanja, nasipanja, hribčkanja, dolinčkanja... ponovno odprta! Urnik je četrtek in sobota od 12h do teme!

Namig, splača se prit ker menim, da je ena redkih prog, če ne celo edina proga v SLO s takim terenom :naughty:

hint: gre skoz prste :kva2:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jz vem je husqa šved.... sam sm zadne čase mal u dvomih k ful ljudi prau da so husqini motorji italjanski... useen se mi pa zdi čudn kko bi lahk ble motorke pa te stvari od husqe švedske motorji pa italjanski... pod isto firmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr jz vem je husqa šved.... sam sm zadne čase mal u dvomih k ful ljudi prau da so husqini motorji italjanski... useen se mi pa zdi čudn kko bi lahk ble motorke pa te stvari od husqe švedske motorji pa italjanski... pod isto firmo...

ČITAJ

http://194.244.5.187/_vti_g5_1.aspx?rpstry=156_

Popravljeno . Popravil trco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok majo husqe cr125, cr250 in tc250 KM- konjov :D ......

tega podatka namreč nikjer ne najdem :blush: ...... če kdo ve..... :?

če boš jo ti vozil imajo v vsakem primeru enega zraven :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor reXton :D ..... čene pa tut brez vaših izjav bi bil forum mal dougočasen :P

čene pa to sploh ni slabo da majo z mano vred še enga konja zravn :trance_33_sleep: ..... mal bl gre pa čeprav je ta konj bl

len kokr uni v motorju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si pa pravo panogo motociklizma ubral :OK: :lol1:

še posebej če boš Husko vozu... k je med bol lenimi! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj kdo pove kok majo ktm sx85, sx125 pa exc125 konjov <_< ........

k me en frend sprašuje :) ........da mu povem

pa kaj gre bolš ktm sx125 al husqa cr125 :eek: ............. jz namreć trdim da gre

husqa bolš :OK: ......pa se s frendom krgama hehe........ :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj kdo pove kok majo ktm sx85, sx125 pa exc125 konjov <_< ........

k me en frend sprašuje :) ........da mu povem

pa kaj gre bolš ktm sx125 al husqa cr125 :eek: ............. jz namreć trdim da gre

husqa bolš :OK: ......pa se s frendom krgama hehe........ :hmm: :hmm:

brez zamere ampak s telimi bednimi vprasanji, na katere odgovore bi najdu usak 9-letnik ce bi znou vsaj mal uporablat google,altavista,... mi grejo ze posten na zivce... :? :slap: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!