Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

vprašam pač jebiga......... sam na google lahko najdeš tko komentarje........

nikjer pa dejansko ne piše npr.: husqvarna ima večjo moč od ktm-ja al pa karkol

podobnga........ker če je ktm še ne pomen da bolj gre.........men je pač husqa

bolša.........posebi za to ker sm nor na taka odštekana imena kot je husqvarna

aja pa še zmiri pričakuje odg. za tisto glede konjov........če bi bil kdo tok prjazn....?!¨! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni use u konjotih. Velik je udvisn tut ot šuferja. Ane? Brzina je pa udvisna še al se pele u klanc al iz klanca dol.

BRUH, BRUH

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Ne vem, kaj ti bo koristil podatek o konjih in brzini, saj je na terenu tako ali tako večino odvisno od šoferja in velikosti njegovih jajc.

Za izbor znamke (Husqvarna) te moram pa pohvalit. Je tudi meni zelo pri srcu. Takoj za Aprilio. Res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dećki imam problem danes se mi je obrabil šalt hebel tam ko so zobci oz. že pred nekaj časa in sem podlakal z raznimi majnhnimi koški žice in tega in je držalo en čas danes pa se mi odlomil tam en košček stran. zdaj pa bi vprašal kje bi se dalo dobit menjalno tačko. najhitreje cena mi ni niti tolko važna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dećki imam problem danes se mi je obrabil šalt hebel tam ko so zobci oz. že pred nekaj časa in sem podlakal z raznimi majnhnimi koški žice in tega in je držalo en čas danes pa se mi odlomil tam en košček stran. zdaj pa bi vprašal kje bi se dalo dobit menjalno tačko. najhitreje cena mi ni niti tolko važna.

Najverjetneje pri uradnem zastopniku. Noben razen tebe pa ne ve za katero znemko motorja gre. Ne paše kr usak na vsadzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje pri uradnem zastopniku. Noben razen tebe pa ne ve za katero znemko motorja gre. Ne paše kr usak na vsadzga.
razn njega še jz vem za kiro znamko gre (nism 100%)......

.........KAWASAKI kx125....ane??

Najverjetneje pri uradnem zastopniku.

To se pa kr strinjam!!! kdo pa je zastopnik za kawasaki pa

žal ne vem...........probaj pri tc motoshop

Popravljeno . Popravil krispi_rolls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no furam suzuki rm 125. pašejo pa gor vsi šalt hebli ko imajo kroske na levi ketno in zobnike.

PS! če slučajno pri uradnih uvoznikih nabavljate dele ste dobri. čakalni čas najmanj 14dni. kolikor vem pa ni v lso nikir nobene trgosvine samo za kroske ala auner. najbolj se splačajo stari mački kaj se krosk tiče nekdanji dirkači ko doma šraufajo za hobi. ala predan in ostali

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj menite od suzuki rm125. Zanimam se za nakup slednjega saj ob dosedanjem brskanju gledam da ima najmanj kil lepo vodljiv pa kvaliteten. Kaj menite vi kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS! če slučajno pri uradnih uvoznikih nabavljate dele ste dobri. čakalni čas najmanj 14dni.

Se ne strinjam. Za mojo 12 let staro Hondo CR 250 kupujem dele pri lokalnem pooblaščenem servisu, on dobi iz AS Domžale in za NOBENO stvar (pa naj je šlo za semeringe vilic, ležaje amortizerjev, dele vplinjača, dele kick starterja in še in še) nisem čakal več kot 10 dni, ponavadi pa je v nekaj dneh ali max. 1 teden. Nedavno pa sem ugotovil, da je original bat CENEJŠI (par jurjev) (z ddvjem komplet) kot pa VERTEX, ki ga uporabljam sedaj. Tako da istočasno še postavljam vprašanje za poznavalce, kaj je boljše, Vertex ali original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VERTEX je boljši, neke vrste "racing". Naj bi dlje zdržal, (dobr, mislm kakih par ur, ne da bi namesto 30 zdržal 60h) :D narejen je iz boljših materialov, pa mogoče celo nekaj več moči da motorju....

no vsaj tok so men razložil k sm mel podobno vprašanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj menite od suzuki rm125. Zanimam se za nakup slednjega saj ob dosedanjem brskanju gledam da ima najmanj kil lepo vodljiv pa kvaliteten. Kaj menite vi kaj?

mislm da je suzuki zlo vredu motor, ni pa bols od ostalih sam zato k si nek najdu da je najlažji ( je odvisn ce so ga tehtal z oljem, zavornim oljem.... znajo pobrat vse kar se da dol da je za 2kili lazji.)vsi dvotaktni motorji 125 so vzdrzljivi ker so vec al mn ze 5 let isti, razen yamahe in je odpravljenih vecina napak kr se pa voznosti tice se pa ne da primerjat z 4 taktnim ker ti navor pr njih zelo, zelo pomaga. Tko da za na konc lohka rečm da so vsi 2 taktni zelo vredu in primerljivi med sabo ce pa gledas proti 4 taktnim motorjem pa niso primerljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi rad dou kit na mojo aprilio rx50.........pa nevem kje to delajo..........

pa kok to kej stane...... pa kir kit priporočat......

ker jz o tem nimam pojma........... tko da če kdo kej ve....... :D

bi prosu za mnenje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi rad dou kit na mojo aprilio rx50.........pa nevem kje to delajo..........

pa kok to kej stane...... pa kir kit priporočat......

ker jz o tem nimam pojma........... tko da če kdo kej ve....... :D

bi prosu za mnenje.....

Ma kasn kit na Aprilio kup si motor pol si bosš pa kit lohk dav gor. :slap:

Dobro samo še zmeraj je men čar v 2taktinih zato ker potegnejo šele na visokih obratih :)

Ja sj pravm da so vsi 2taktni 125 dobri tko da kup tist k bo cenej pa se ne obremenuj z mnenji drugih jst edino k odsvetujm je Husqvarna al pa TM. Kup japonca al pa KTM pa ne bo nobenih problemov. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa TM-a odsvetuješ?

mam sam TM-a in sem zelo zadovoljen z njim, v obratih ma nenormalno moč, pa težav tudi nimam z njim, pa že v originalu ma kar nekaj vrhunskih komponent, edini problem je , da pri nas ni veliko rabljenih oz. nasploh ni dosti tm-ov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jz sm se zapiču u husqo........tko da jo bom sigurn kupu...........

k bom nabrou dnar.............tacajt bi pa rd dou kit na aprilio!!!!!!

tko da prosm če kdo ve kje kako pa kaj glede kita za aprilio

rx50 2002 naj pove......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jz sm se zapiču u husqo........tko da jo bom sigurn kupu...........

k bom nabrou dnar.............tacajt bi pa rd dou kit na aprilio!!!!!!

tko da prosm če kdo ve kje kako pa kaj glede kita za aprilio

rx50 2002 naj pove......

to pa ti bodo tukaj več vedeli povedat o tem:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...mp;#entry818678

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi rad dou kit na mojo aprilio rx50.........pa nevem kje to delajo..........

pa kok to kej stane...... pa kir kit priporočat......

ker jz o tem nimam pojma........... tko da če kdo kej ve....... :D

bi prosu za mnenje.....

a ni to čist neki offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krispi Rolls čimprej prodej tist moped če si dovol star to je za 14 15 letnike potem pa je to brezzveze in škoda denarja ubistvu je boljše če si kupiš enga APN-a saj sem jest naredil isto napako in kupil motor za 600jurjov potem pa še nikamor tako ni šel kakor bi mogel no da ne govorim da sem potem menjal izpuh in zmetal še malo denarja zraven vse skupaj sem pa prodal za 410 jurjev ta moj bivši motor Aprilia mx50 je bil pa star eno leto in pa pol... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da prosm če kdo ve kje kako pa kaj glede kita za aprilio

rx50 2002 naj pove......

Na, če si že talo vztrajen... S tem naj bi imel 19 PS, kar niti ni tako malo.

http://uk.catalogo.polini.it/en/pagina_710.69.html

Samo tole stane ene 40-50 k SIT, če boš hotel še večji efekt, boš menjal še vplinjač, pa izpuh,...

Hitro boš na ene 100 jurjev, potem pa vprašanje, kako bo z vzdržljivostjo.

Spomladi prodaj za čim več, če ti še ne bo zneslo finančno, si kupi enega Tomosa toliko, da se boš okoli vozil, ko pa bo dovolj $$$, pa naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi prodaj za čim več, če ti še ne bo zneslo finančno, si kupi enega Tomosa toliko, da se boš okoli vozil, ko pa bo dovolj $$$, pa naprej.

kaj naj prodma za čimveč pa kaj naj kupim ko se bo nabralo dosti $$$???

se opravičujem ....-brez zamere----------> :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!