Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

ja jebi ga ti maš pa rad suzukije..............če se mene praša naj ma vsak svoje mnenje o znamkah ......... k jz bi se rad sam prepriču kakšna je husqa..............mogoč mate prou da so dragi deli.....pa to.......sam grem staut

da ne bo kr crknla k bom dau po gasu.....

če pa bom narobe kupu bom pač mogu trpet posledice....

:OK: .) :) :glare:

:closedeyes: :grim

:grrr :eek: :nono:

:rolleyes: :yea1: :yes: :slap:

pa kokr sm slišu je wr125 2006 najbolši hard enduro u 125 razredu....hehe

........tko da ne more bit kr en shet!!!

Popravljeno . Popravil krispi_rolls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kokr sm slišu je wr125 2006 najbolši hard enduro u 125 razredu....hehe

........tko da ne more bit kr en shet!!!

kdo pa še dela v tej klasi :lol1:

ima husa komponente letnik 2006 iste ku je mela 1990... to pa je napredek ja

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebi ga ti maš pa rad suzukije..............če se mene praša naj ma vsak svoje mnenje o znamkah ......... k jz bi se rad sam prepriču kakšna je husqa..............mogoč mate prou da so dragi deli.....pa to.......sam grem staut

da ne bo kr crknla k bom dau po gasu.....

če pa bom narobe kupu bom pač mogu trpet posledice....

:OK: .) :) :glare:

:closedeyes: :grim

:grrr :eek: :nono:

:rolleyes: :yea1: :yes: :slap:

pa kokr sm slišu je wr125 2006 najbolši hard enduro u 125 razredu....hehe

........tko da ne more bit kr en shet!!!

sewede da ma usak svoje mnenje u znamkah ampak husa je res kr neki k crkne takoj mal lohka tut pogledaš kaj vozjo svetovni vozniki mx ni huse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da huse ni na svetovnem od motokrosa je pa v supermoto in v enduro :OK:

pa za reaktivno vožnjo je takale husa čist zadost za vsakga voznika če jo primerjaš za motor druge znamke z isto prostornino bo pomoje dost konkurenčna razen v svetovnem k grejo vsi do konca pa je pomembna vsaka desetinka

ej pa ti moto mirko od kje teb da husa crkne takoj pa od kje ti da je slaba si jo slučajno kdaj imel ali jo imaš

sewede da ma usak svoje mnenje u znamkah ampak husa je res kr neki k crkne takoj mal lohka tut pogledaš kaj vozjo svetovni vozniki mx ni huse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da huse ni na svetovnem od motokrosa je pa v supermoto in v enduro :OK:

pa za reaktivno vožnjo je takale husa čist zadost za vsakga voznika če jo primerjaš za motor druge znamke z isto prostornino bo pomoje dost konkurenčna razen v svetovnem k grejo vsi do konca pa je pomembna vsaka desetinka

ej pa ti moto mirko od kje teb da husa crkne takoj pa od kje ti da je slaba si jo slučajno kdaj imel ali jo imaš

Ja sm mev huso in me je razočarala zato jst govorim iz lastnih izkušenj. In si ne zmišlujem kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husa je res kr neki k crkne takoj

Dej se mal posluš kakšne ven mečeš no. :slap: Če bi huse crknile takoj tako kot praviš potem mi verjemi da bi podjetje že zdavnaj razpadlo ker takih motorjev ki crkujejo en za drugim nebi kupil nihče. Zakaj jih pa potem vseeno imajo? :hmm: Odvisno na kakšen motor naletiš in kako ga vzdržuješ. Če ni vzdrževanja imaš pa pri vsakem motorju probleme.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se mal posluš kakšne ven mečeš no. :slap: Če bi huse crknile takoj tako kot praviš potem mi verjemi da bi podjetje že zdavnaj razpadlo ker takih motorjev ki crkujejo en za drugim nebi kupil nihče. Zakaj jih pa potem vseeno imajo? :hmm: Odvisno na kakšen motor naletiš in kako ga vzdržuješ. Če ni vzdrževanja imaš pa pri vsakem motorju probleme.

se čisto strinjam motor dela, potreben je le redno vzdrževanje in servis in motor pelje nisem pa še srečal nobenega 125 2t da bi kar lepo brez težav delav!! tko da neki na "blef" se ne splača govorit če niste nikol meli nemorte govort!! :D :D :topic:

Popravljeno . Popravil trbovlčan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Sem novi med motokrosisti in me zanima, kak se spuca filter pri kroski. Kolega mi je reko naj samo z sesalcom posesam zaj pa pač me še zanima vaše mnenje. Drugače pa je ta tema res super in sem se iz nje naučil marsikaj koristnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Sem novi med motokrosisti in me zanima, kak se spuca filter pri kroski. Kolega mi je reko naj samo z sesalcom posesam zaj pa pač me še zanima vaše mnenje. Drugače pa je ta tema res super in sem se iz nje naučil marsikaj koristnega.

Če boš s sesalcem filter pucal ne boš nič naredu, še posebej, če je z filter oljem namazan, kar tudi mora biti. Za pucanje se kupi čistilo za pucat filtre in pa filter olje. Ko očistiš filter s tem čistilom, ga še temeljito pereš z vodo, nato filter posušiš. Nato sledi še namakanje s filter oljem in iztiskavanje le njega. Pri čiščenju in nanašanju olja pazi, da filter lepo gneteš in ga nikoli ne ožemaš kot kakšno coto, ker ga boš hitro pretrgač.

Drugače pa mal na net poglej je na tone materjala!!!Čiščenje filtra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašn sesauc :lol1: :lol1:

Vzami ga dol, kupi si čisti bencin....

Potem natoči bencin cca 2-3dcl v eno posodico, in filter v njem dobr izperi.... stiskej pa mečkej, pa pazi da ga ne strgaš. Mora bit čist lepe svetle barve (če ni že res čist sfff.... pa nikol opran, pol kup novga) (2k).

Potem ga pa obvezno čist do suheha posuši, ker se mora pena tud mal skrčit, pa lej da bo res čim manj smeti v in po njemu. Še pred vsem tem si pa nabavi sprej za zračen filter, al pa tekočino in ga lepo stistim našpiracaš. V primeru da maš tekočino ponoviš postopek tko k z bencinom. In boš vidu tist sprej je prov posebn, tak limast je,... da dobro zapre pore in filter ne dobiva prahu v sebe in je bolj lepliv na umazanijo.

Jst k sm čist amater ga tkole spucam, čeprav zdej ne perem več z bencinom, ker sm si kupu že neki en čistilc... k samo umazanijo spere pa pol ostane bolj leplliv in ponucaš mnj tekočine al pa spreja.

No sporoč kako ti je ratal k boš spucal, jz vem da sm prvič took klel zravn k sm bil do podpajske masten in umazan :lol1: Zdj pa to miže zrihtam

Pa dobrodošel med nam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm

in kaj je lahko narobe če ga ne mažeš s tem oljem za filtre :?

Olje zadrži prah in umazanijo, ker je leplivo, če ne bi šlo pa vse v uplinjač in mašino. Če bi bilo vseeno, bi pa lahko dal gor filc od nape ali pa ženske nogavice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za filtre pucat dobiš tudi kit od TWIN AIR... stane pa nekaj čez 50€ se mi zdi :hmm: :? dobiš pa tekočino za čiščenje, kanto, neko sito, pa tekočino za mazanje filtra.... Z bencinom pa vam odsvetujem filtre pucat, ker bencin "razgrajuje" ta polimer (spužvo) s česar je filter narjen... tako da po par pranjih z bencinom, filter ni več tak kot mora bit :grrr

Razn če mate dnarja preveč pa si vsake 5 pranj kupite nov filter :whistle:

in ja, še neki... v prašnem in mivkastem terenu pridejo prav tudi take "najlonke" ki se jih da čez filter -> filter skin, ki ti pobere že ta najlonka 95% umazanije, tako da pod njo je filter čist... kakor da bi mel na furi 2 filtra :OK:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pomoč in dobrodošlico. Zaj me pa še samo zanima če je to normalno da mi pri iberlaufi olje ven teče se bom dal sliko. prvo sem mislo da zaradi tega ker je staro pa sem zamenjal pa mi zaj ko je novo s5 ven teče. Gre pa za hondo cr 80 98 letnik

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pomoč in dobrodošlico. Zaj me pa še samo zanima če je to normalno da mi pri iberlaufi olje ven teče se bom dal sliko. prvo sem mislo da zaradi tega ker je staro pa sem zamenjal pa mi zaj ko je novo s5 ven teče. Gre pa za hondo cr 80 98 letnik

IPB Slika

Zamenjat boš moral semering na vodni črpalki, še prej pa poglej če ni osovina z zobnikom izrabljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje od kje je tale slika zgoraj na mivki??

Kje je tale proga??

Hvala za odgovor.

Te matra :naughty:

Odgovor: proga v Vrtojbi (pri Novi Gorici)

Pa ni za kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjat boš moral semering na vodni črpalki, še prej pa poglej če ni osovina z zobnikom izrabljena

Kolko pa pride nova osovina z zobnikom približno? Ker zaj pred kratkim sem ga kupo pa kupo sem novo gumo, zračnico, menjal olje,.... tak da sem trenutno na podni z dnarom.

Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tvojem mestu bi prvo menjal semering.... strošek: nič več kot 500SIT :grim preverjeno

Ko prideš pa do pumpe so pa stroški nekaj 10x večji :P mislim (ampak samo mislim, nekje mi je na uho pršlo), da se v povprečju vrtijo cene okrog 14k za ta del osovina+"zobnik" (pa ne me vzet za besedo) :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!