Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Včeraj sem mel priložnost sprobat CRF 250 od MX Petra in morm priznat da sem totalno navdušen!!!!!

Prava igrača je Petrova Honda!!!! :OK: :kva2: :kva1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHH :yea1: Tud jst jo mam, in sm dokonca zalublen vanjo.

Smo mal menjal motorje v soboto - Husqa 250 in 450. pa momr rečt d ne zamenam nikoool za mojo crf!! Preveč trd gas, kuplenga, semizdi da mal višji motor, negre cez ovink lepo postran, čudna balanca...

Ker letnik pa ma MX Peter!? Jz si prou ornk želim d bi zdej novo 2007 pelu, al ap vsaj 2006 d bi vidu, če je velika razlika od moje (04)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je letnik 2005! Ima pa brakink spredaj, karbonski ščitnik, predelano vzmetenje (TKM), HGS izpuh komplet, titan ventili, pa še kaj bi se našlo ;)

Evo pa še moja zverca :)

IPB Slika

PS: A se je že komu zgodilo, da se je kak post zbrisal kar čudežno sam??? Sem že objavo fotko mojga konjička pod temo Galerija motociklov forumašev Skoraj tako kot da cross motor sploh ni motor :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že objavo fotko mojga konjička pod temo Galerija motociklov forumašev Skoraj tako kot da cross motor sploh ni motor :eek: :eek:

še marsikej se ti bo zgodilo :doze:

drgač pa lepa hondica :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem mel priložnost sprobat CRF 250 od MX Petra in morm priznat da sem totalno navdušen!!!!!

Prava igrača je Petrova Honda!!!! :OK: :kva2: :kva1: :OK:

Se je slišalo do jezera :yea2: , in so sprehajalci gledali v nebo, če grmi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi pršu pogledat!!!! :headbang: .)

Pa še par fotk od Salse in koje malenkosti ;)

MX_Peter

IPB Slika

IPB Slika

Salsa

IPB Slika

IPB Slika

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi pršu pogledat!!!! :headbang: .)

Sem bil s peš Hondo :( , pa še malček Jr. z vsem svojim priborom zraven .) in bi prišla ( verjetno ) v trdi temi :P

P.S.: že prej si bil ful hiter, zdej boš še pa bolj :naughty: , pol pa naj ima človek motivacijo za drugo leto :hmm: , bom kar s skuterjem hodu :kva2: in se vozu izven konkurence :lol1:

P.S.: hude slike, najbrž bo letos " delovna " zima :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo takšna kot je potem defenitivno ;) Sej boš pa še ti sezono mal prej začel ane :D

Hvala za vspodbudne besede :D

PS: Nisem tok hiter kot govorijo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na, pa si prešaltu z zelenca.... kaj se to pravi :grrr

bo treba bl skup držat kuščarji :kva2: tele rdečkoti ustvarjajo precejšen monopol zdej :hmm:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na, pa si prešaltu z zelenca.... kaj se to pravi :grrr

bo treba bl skup držat kuščarji :kva2: tele rdečkoti ustvarjajo precejšen monopol zdej :hmm:

:P

Sej tudi kuščarja lahko daš v rdečo :P :blink:

Salsa a boš ti tud šel na 4T ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki razmišljam, me je Honda zlo navdušla...sicer že eno mam doma in sploh ne dvomim v njo!! :OK:

Želja je za 4T, realnost je pa bolj kruta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smem prašat kok se gibljejo cene oz. koliko je vredno dati za CRF250...Razmišljam, da bi drug let neki nabavu sam sem mal omejen z financami pa me zanima najcenejša rešitev seveda pa za uredu motor...Pa od katerega letnika dalje se splača gledat

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smem prašat kok se gibljejo cene oz. koliko je vredno dati za CRF250...Razmišljam, da bi drug let neki nabavu sam sem mal omejen z financami pa me zanima najcenejša rešitev seveda pa za uredu motor...Pa od katerega letnika dalje se splača gledat

Hvala :)

Letniki so od 2004 naprej z alu gruštom! Cene, jah spomladi, lepe,....mislem da jo neboš dobil iz pod 850k, če ima pa še kaj opreme (izpuh, vzmetenje, ali zavore) dodelane zraven pa sploh ne. Ja Hondaje uredu! :worship:

Jaz nebi nikol zamenjal za noben drug motor. bom, ampak to bo letnik 06, al pa celo 07! :yea1:

MX peter, full lep motor, tud design, pa sm prebral da je še full dodelan! Od koga si pa kupu to dirkalno zverino? Ker je jz nism nkol na dirkah vidu, al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od koga si pa kupu to dirkalno zverino? Ker je jz nism nkol na dirkah vidu, al se motim?

Je bla je bla, pa se ne spomnem čigava :headbang: mi je pa zelo znan moped :grim

Rocky: pr hondi nimaš kaj falit.. tudi vdržljive so bol od ostalih motorjev.. kar pa na žalost se njihova kvaliteta pozna na ceni. Tako al tako, kaj pa danes še dobiš zastojn.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla je bla, pa se ne spomnem čigava :headbang: mi je pa zelo znan moped :grim

Rocky: pr hondi nimaš kaj falit.. tudi vdržljive so bol od ostalih motorjev.. kar pa na žalost se njihova kvaliteta pozna na ceni. Tako al tako, kaj pa danes še dobiš zastojn.

Nisi je mogu videt, ker ni iz Slovenije :grrr Mogoče je pa kdo imel podobno in ti je zaradi tega ostala v spominu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi je mogu videt, ker ni iz Slovenije :grrr Mogoče je pa kdo imel podobno in ti je zaradi tega ostala v spominu ;)

možno... pa že ko sm napisu sm pomislu, da je čisto možno, da je bil kit design od SOBE in ne AMS OIL :hmm: na videz (po barvah) sta si pa zelo podobna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla jaz imam pa samo eno vprašanje :kva1:

kera firme krosla bi bila tko za rekrativnega začetnika pa da ne bi bilo potrebno vedno kj popravljat :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla jaz imam pa samo eno vprašanje :kva1:

kera firme krosla bi bila tko za rekrativnega začetnika pa da ne bi bilo potrebno vedno kj popravljat :OK: :OK:

Ga ni takega crossa, ki ga nebi blo potrebno šraufat in vzdrževat!!!! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA vem da majo, ampak a se ni bla govora crf in alu ohišju?? to je blo od 03 pri 450 in od 04 pri 250ccm!?

Al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CRF 450 je že imela leta 2002 (če ne že 2000, vsaj po tem linku sodeč) alu rušt :)

CRF 450

Ja zgleda da res, ampak nisem vedu.... ker nism še nobene vidu prnas med oglasi....

dirkac 24, ni ga tazga da neb blo treba nč poštimat. za kvaliteto si pa preber telih 114 strani foruma, in sem siguren da te bo ena znamkap prepričala :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!